پکیج کامل ادبیات فارسی نظام قدیم

صفحه اصلی/نظام قدیم/پکیج کامل ادبیات فارسی نظام قدیم

پکیج کامل ادبیات فارسی نظام قدیم

تومان950,000

 • مدرس : استاد محسن منتظری
 • قمیت دوره : 760,000 تومان
 • درس : ادبیات فارسی
 • مشاوره رایگان : 09196439399

توضیحات

ادبیات فارسی حرف آخر

ادبیات فارسی حرف آخر

ادبیات فارسی یکی از مهم ترین و چالش برانگیز ترین درس های کنکور می باشد. با توجه به اینکه این درس اهمیت بسیار زیادی دارد و معمولا دانش آموزان نمی توانند تست ها و سوالات آن را به صورت درست پاسخ دهند، پیشنهاد می کنیم برای آموزش و یادگیری از پکیج کامل ادبیات فارسی حرف آخر استفاده کنید. شما می توانید برای خرید این بسته آموزشی به سایت حرف آخر مراجعه کنید و آن را با مناسب ترین قیمت سفارش و خریداری کنید.

اگر می خواهید به سوالات و تست های ادبیات فارسی در کنکور به درستی پاسخ دهید، پیشنهاد می کنیم از موسسه حرف آخر کمک بگیرید. شاید ادبیات فارسی از دیدگاه همه دانش آموزان و داوطلبان بسیار ساده باشد و حل سوالات آن مثله آب خوردن باشد، اما به دلیل اینکه شما با حجم عظیمی از اشعار و ابیات روبه رو خواهید بود، نمی توانید به سادگی آن ها را پاسخ دهید و کمی برای شما سخت خواهد بود. اما ادبیات فارسی حرف آخر به شما در این مسیر سخت و دشوار کمک خواهد کرد.

تقسیم بندی سوالات فارسی یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. با توجه به اینکه سوالات کنکور ادبیات به چند دسته تقسیم بندی می شود، شما باید تسلط کافی را به کتاب ادبیات فارسی داشته باشید. سوالاتی که طرح می شود مربوط به بخش املاء، دستور زبان، لغات، تاریخ ادبیات، درک مفاهیم، قرابت معنایی، آرایه ادبی می باشد. از این بخش ها هر کدام 3 سوال طرح می شود به جزء دستور زبان که 6 سوال خواهد داشت.

با این وجود شما زمانی می توانید به تمام تست های مربوط به ادبیات فارسی کنکور پاسخ دهید که به تمام بخش های کتاب خود تسلط داشته باشید و چگونگی حل آن ها را بدانید. این موضوع به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به بهترین روش و کاربردی ترین راه سوالات را یکی پس از دیگری بدون نمره منفی پاسخ دهید. شما می توانید به کمک ادبیات فارسیی حرف آخر نظام قدیم، به سوالات به درستی پاسخ دهید و بهترین نمره را به دست آورید.

بهترین پکیج کامل آموزش ادبیات فارس حرف آخر

بهترین پکیج کامل آموزش ادبیات فارسی حرف آخر

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید شیوه خواندن می باشد. از نظر حرف آخر، حفظ کردن مطالب و اشعار و معنانی آن ها دیگر قدیمی شده است و شما برای مطالعه باید از ساده ترین و کاربردی ترین آن ها استفاده کنید. موسسه حرف آخر با انتشار این بسته آموزشی، جدید ترین روش مطالعه را برای داوطلبان کنکور در نظر گرفته است. شما می توانید با این روشهایی که در ادامه برای شما می گوییم به صورت همیشگی مطالب را در ذهن خود داشته باشید.

شاید تا به الان در مورد موسسه حرف آخر شنیده باشید و شاید الان اولین بار باشد که نام آن را می شنوید، باید به شما بگوییم که این موسسه برای اینکه بتواند شما را به موفقیت برساند از بهترین روش های یادگیری در پکیج ها و بسته های آموزشی خود استفاده می کند. با استفاده از این بسته ادبیات فارسی حرف آخر، دیگر لازم نیست تمام مطالب را حفظ کنید و کافی است از طریق تصاویر و انیمیشن ها آن ها را به ذهن خود بسپارید.

شما می توانید در مدت زمانی کوتاه تمام آن ها را در ذهن خود جای دهید و از فراموش نشدن آن ها خیالتان راحت باشد. استاد محسن منتظری در این آموزش ها از بهترین شیوه یادگیری استفاده کرده است و سعی کرده از تجربیات خود در این زمینه استفاده کند و آن ها را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید با دنبال کردن این ویدئوهای آموزشی، به راحتی مطالب را یاد بگیرید.

در این بسته آموزشی استاد منتظری تمام مباحث و مفاهیم را به صورت تصاویر و انیمیشن در اختیار شما قرار می دهد، از آنجایی که یادگیری از طریق تصاویر آسان تر می باشد. این روش بسیار کاربردی خواهد بود. شما می توانید با کمک این روش بدون حفظ کردن تمام مفاهیم را یاد بگیرید و آن ها را در حافظه طولانی مدت خود یعنی نیمکره راست خود قرار دهید. حفظ کردن اشتباه است و راهی است که همه از آن استفاده می کنند و متاسفانه نمی توانند رتبه خوبی را در کنکور به دست آورند.

پکیج ادبیات حرف آخر از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

 1. تاریخ ادبیات حرف آخر
 2. املا و لغت
 3. ارایه ادبی
 4.  قرابت معنایی
 5. زبان فارسی

 تاریخ ادبیات حرف آخر : برای یادگیری آسان تر و جوابگویی سریع تر به سوالات، تاریخ ادبیات به صورت دسته بندی شده آموزش داده میشود، همچنین از الگو های جذاب و نابی بنام ستونی و سطری به دانش آموزان آموزش داده میشود تا در کنکور به راحتی و سادگی به تست های تاریخ ادبیات نظام جدید پاسخ دهند.

پکیج املا و لغت حرف آحر : هر ساله 6 سوال از این قسمت در کنکور داده میشود که تنها با تهیه این پکیج میتوانید 24 درصد از سهم ادبیات را برای خودتان کنید.در این پکیج که استاد منتظری مدرس آن است با شیوه داستان سرایی و تصاویر طنز این مبحث را به سادگی به شما می آموزد که زمانی که در کنکور با سوالات مواجه شدید تصاویر را به خواطر بیارید و در کوتاه ترین زمان به سوالات پاسخ دهید.

پکیج آرایه ادبی حرف آخر : در این دوره  استاد منتطری از روش ها و الگو های خاص و جذابشان در این بخش استفاده کردند که ممکن است برای شما کمی سخت باشد اما این معضل را استاد به راحتی با روش تدریسی خود که یک نمونه آن تدریس با لحجه مختلف است حل کرده است.سهم آرایه ها در کنکور 3 سوال است و 12 درصد را تشکیل میدهد.!

از ویژگی پکیج آرایه ادبی میتوانیم به: پوشش کامل سوالات کنکور، حل تمرین های زیاد و دسته بندی آرایه ها جهت حل تست های ترکیبی نام ببریم.

پکیج قرابت معنایی حرف آخر : این پکیج به صورتی تدوین شده که تنها در مدت زمان 9 ساعت به صورت کامل تمام مفاهیم قرابت معنایی را آموزش ببینید و مطالب در نیم کره راست مغز شما برای همیشه ماندگار بماند،برای همین حرف آخر برای شما 300 سوال و تست حل شده برایتان در این پکیج قرار داده است. برای پاسخگویی به قرابت معنایی از روشی استفاده میشود که تاکنون با آن مواجه نشده اید مانند: الگوی مفهوم یابی برای تحلیل سوالات و تجزیه و تناظر استفاده شده است.

زبان فارسی حرف آخر : یکی از سخت ترین قسمت های زبان فارسی میتواند واژه ها و شمردن تکواژ باشد که استاد برای یادگیری این مطالب از هیچ مطلبی رد نمیشود و یادگیری را با استفاده از لحجه های مناسب آسان تر کرده است.

مهمترین مزایا ادبیات حرف آخر نظام قدیم میتوان به : دسته بندی بودن مباحث زبان فارسی برای دسترسی سریع ، استفاده از روشهای جذاب برای درک اجزای معنایی ،استفاده از نقشه راه، اشاره کرد.

 

خرید بسته آموزش ادبیات فارسی حرف آخر

خرید بسته آموزش ادبیات فارسی حرف آخر

اگر فکر می کنید به خاطر سپردن مطالب کار سخت و دشواری است، پیشنهاد می کنیم این بسته آموزشی را از موسسه حرف آخر خریداری کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که می توانیم در مورد حرف آخر به شما بگوییم این است که این موسسه تمام تمرکز خود را روی نیمکره راست دانش آموز گذاشته است و مهم ترین تفاوتی که نیمکره راست و چپ با هم دارد این است که اطلاعات به صورت دائم در نیمکره راست و به صورت موقت در نیمکره چپ ذخیره می شود.

این پکیج آموزشی شامل چندین ویدئو آموزشی است که در هر یک از آن ها به روش های متنوعی مفاهیم به شما یاد داده خواهد شد. در این آموزش ها تمام مطالبی که قرار است به صورت تصویری و انمیشن توسط استاد منتظری به شما آموزش داده شود به شرح زیر می باشد:

 • بهترین روش تدریس واژگان و مباحث مربوط به آن
 • حل تست های کنکور و تست های تالیفی با ساده ترین روش
 • آموزش لغات از طریق انیمیشن
 • آموزش قرابت معنایی فقط در 9 ساعت به کمک انیمیشن
 • آموزش آرایه های ادبی از طریق الگوی قفل گذاری
 • آموزش املا در کنار محبث واژگان
 • بررسی تست ها و روش های حل آن در کنکور
 • آموزش الگوی آسان سازی و تجزیه سوالات سخت

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پکیج کامل ادبیات فارسی نظام قدیم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *