موسسه حرف آخر

ادبیات 6040 حرف آخر

تومان610,000

4 حلقه دی وی دی

تدریس و حل تست

مدرس: استاد محسن منتظری

همراه با کتاب کار

دسته: برچسب:

توضیحات

ادبیات 6040 حرف آخر بهترین روش اصولی ، کاربردی و جامع برای مرور و جمع‌بندی مطالب ادبیات فارسی است. داوطلبان با استفاده از این پکیج میتوانند تمامی مطالب را به راحتی در حافظه بلند مدت خود ذخیره می‌کنند. تفاوت پکیج ادبیات ۶۰۴۰ موسسه آموزشی حرف آخر (نظام جدید) با سایر پکیج‌های آموزشی، زمان‌بندی جداگانه مراحل مطالعه است. کل مدت زمان این نوع شیوه مطالعه ۱۰۰ روز است و از دو بخش ۶۰ و ۴۰ روزه تشکیل می‌شود. داوطلب در بازه زمانی ۶۰ روزه تمامی مطالب را مطالعه می‌کند و در بازه زمانی ۴۰ روز با تست‌های مختلف آشنا می‌شود.

داوطلبانی که زمان کمی تا کنکور دارند همیشه دچار استرس و اضطراب می‌شوند. دلیل آن نیز بسیار واضح است، آن‌ها مطالب را مرور و جمع بندی نمی‌کنند. این پکیج طوری ساخته شده است که داوطلب در یک مدت زمان کوتاه نه تنها مطالب را یاد بگیرد بلکه تست‌های کنکور را نیز حل کند. اگر فرصت کمی تا کنکور دارید این پکیج بهترین راه‌حل برای شما محسوب می‌شود.

آزمون ادبیات در کنکور

  • تعداد سوالات ادبیات فارسی در کنکور: ۲۵ سوال
  • ضریب درس: ۴
  • سوالات از شماره ۱ الی ۲۵ در دفترچه عمومی
  • مدت زمان پاسخگویی به سوالات ادبیات فارسی در کنکور: ۱۸ دقیقه
  • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۴۲ ثانیه

بودجه بندی ادبیات کنکور نظام جدید

داوطلبان و دانش‌آموزان باید در کنکور سراسری به ۲۵ سوال در درس ادبیات فارسی پاسخ دهند. سوالات ادبیات فارسی از سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت زیر طراحی می‌شوند:

  • واژگان و املا: ۶ سوال ——- » ۲۴ درصد از سوالات ادبیات
  • زبان فارسی: ۵ سوال ——- » ۲۰ درصد از سوالات ادبیات
  • تاریخ ادبیات: ۱ سوال ——- » ۴ درصد از سوالات ادبیات
  • آرایه‌های ادبی: ۴ سوال ——- » ۱۶ درصد از سوالات ادبیات
  • قرابت معنایی: ۹ سوال ——- » ۳۶ درصد از سوالات ادبیات

ادبیات 6040 حرف آخر

از پکیج ادبیات ۶۰۴۰ حرف آخر نظام جدید چه می‌دانید؟

۱) مطالعه ادبیات در ۶۰ روز

شما می‌توانید تمامی مطالب پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را در این پکیج به مدت ۶۰ روز مطالعه کنید. بله، داوطلبان کنکور می‌توانند تمامی بخش‌های ادبیات را تنها در ۶۰ روز آموزش ببینند. اگر احساس می‌کنید زمان زیادی را از دست داده‌اید، تنها کافیست که ادبیات ۶۰۴۰ موسسه آموزشی حرف آخر (نظام جدید) را با انگیزه شروع کنید. با تهیه پروژه ادبیات ۶۰۴۰ حرف آخر (نظام جدید) می توانید از آموزش های کاملا مفید ۶۰۴۰ حرف آخر بهره ببرید.

۲) استفاده از انیمیشن

استاد منتظری از انیمیشن‌ و تصاویر برای آموزش این پکیج استفاده می‌کند. داوطلب با استفاده از تصاویر و انیمیشن، مفاهیم را بهتر یاد می‌گیرد و مطالب در حافظه بلندمدت داوطلب ثبت می‌شود. پروژه ادبیات 6040 حرف آخر به مدت ۳۶۰ و ۳۰۰ ساعت در اختیار تمامی داوطلبان نظام جدید قرار می‌گیرد.

۳) مرور و حل تست در ۴۰ روز

داوطلب پس از مطالعه تمامی مطالب پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم ادبیات در ۶۰ روز به سراغ مرحله بعدی می‌رود. داوطلب در مدت زمان ۴۰ روز به مرور و تست زنی می‌پردازد. پکیج ۶۰۴۰ ادبیات حرف آخر برای داوطلب ۲۰ آزمون شبیه ساز آماده کرده است. این بدین معنی است که داوطلب طی مدت ۴۰ روز، تست‌هایی کاملا با استاندارد کنکور در مدت زمان مشخص حل می‌کند.

4) حل انواع سوالات

پکیج کامل ادبیات حرف آخر سوالاتی که شانس بالاتری برای طرح شدن در کنکور سراسری دارند هدفمند در خصوص تست، مطرح و حل خواهند شد. علاوه بر این، پس ز تدریس هر مبحث درسی، به حل تست های هدفمند در خصوص آن مبحث پرداخته می شود که تعداد آن ها حدود 350 تست خواهد رسید. در پایان پس از تماشای این پکیج که 14 ساعت فیلم آموزشی می باشد با شیوه تدریس حرفه ای استاد به راحتی 100 درصد مفاهیم کتاب را خواهید آموخت و با انواع سوالات کنکور آشنا خواهید شد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ادبیات 6040 حرف آخر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *