ادبیات حرف آخر جامع

صفحه اصلی/نظام جدید/ادبیات حرف آخر جامع

ادبیات حرف آخر جامع

تومان950,000

(دیدگاه کاربر 2)

8 دی وی دی

60 ساعت تدریس و حل تست

مدرس: استاد محسن منتظری

همراه با کتاب کار

توضیحات

ادبیات حرف آخر جامع یکی از  جامع ترین پکیج های ادبیات فارسی موسسه حرف آخر می باشد که مدرس آن استاد منتظری می باشد. بسیاری از دانش آموزان کنکور 1400 به این فکر می کنند که چون زبان مادری شان فارسی است نیازی نیست که آن را مطالعه کنند.

اما شما با نگاه کردن به چند نمونه سوالات کنکور درس ادبیات متوجه می شوید که پاسخگویی به سوالات این درس بسیار سخت و دشوار است.

سوالات ادبیات فارسی در کنکور به چند بخش تقسیم می شوند به همین دلیل به خوبی به تک به تک این مباحث درسی در کلیه کتاب های ادبیات پایه: دهم، یازدهم، دوازدهم تسلط کامل داشته باشید. پکیج ادبیات حرف آخر نظام جدید تمامی بخش ها و مطالب ادبیات فارسی را به صورت کامل در اختیار داوطلبان کنکور قرار می دهد. با توجه به این که حجم کتاب های ادبیات بسیار زیاد است و نکات و مباحث فراوانی دارد دانش آموز موفق به دوره تمامی ادبیات نمی شود.

به همین علت برای سرعت بخشیدن به خواندن درس ادبیات فارسی و بالا بردن سرعت مطالعه پکیج ادبیات حرف آخر در این مسیر به شما کمک می کند. در ادامه شما را به طور کلی با واحد درسی در کنکور اشنا می کنیم.

 •  تعداد سوالات ادبیات فارسی در کنکور: ۲۵ سوال
 • ضریب درس: ۴
 • سوالات از شماره ۱ الی ۲۵ در دفترچه عمومی
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات ادبیات فارسی در کنکور: ۱۸ دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۴۲ ثانیه

بودجه بندی ادبیات فارسی برای کنکور

داوطلبان و دانش‌آموزان برای کنکور سراسری به 25 سوال ادبیات فارسی از سه پایه: دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت زیر طراحی می شود:

 • واژگان و املا: ۶ سوال = 24 درصد از سوالات کنکور
 • زبان فارسی: ۵ سوال = 20 درصد از سوالات کنکور
 • تاریخ ادبیات: ۱ سوال = 4 درصد از سوالات کنکور
 • آرایه‌های ادبی: ۴ سوال = 16 درصد از سوالا کنکور
 • قرابت معنایی: ۹ سوال = 36 درصد از سوالات کنکور

پکیج ادبیات حرف آخر چطوره؟

شما می توانید با خرید پکیج ادبیات حرف آخر جامع تمامی مطالب پایه: دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه و درصد بسیار بالایی را در درس ادبیات کنکور بدست بیاورید. استاد منتظری با استفاده از روش های نوین برای آموزش، تمامی مفاهیم را به داوطلبان آموزش می دهد. داوطلبان تمامی رشته ها می توانند از آن برای کنکور 1400 استفاده کنند.

ادبیات حرف آخر

ویژگی های پکیج ادبیات حرف آخر

آموزش ساده بدون فراموشی

دبیر و تدریس ادبیات حرف آخر توسط استاد محسن منتظری انجام می شود، تمامی مفاهیم دروس ادبیات فارسی را به آسان ترین شکل ممکن به داوطلب تدریس می کند. دانش آموزان پس از تماشای این مجموعه فیلم های آموزشی از هر گونه کلاس کنکور و معلمی بی نیاز می شوند.

دسته بندی کردن تمامی مفاهیم ادبیات

در این پکیج با هدف فهم و دسترسی آسان تر دانش‌آموزان به مباحث گوناگون، تمامی دروس ادبیات فارسی دسته‌بندی شده‌اند. شما می‌توانید تمامی موضوعات را در دسته‌بندی‌های مشخص مشاهده کنید. به عنوان مثال تاریخ ادبیات حرف اخر با قرابت معنایی آن به صورت تفکیک شده تدریس می شود.

آموزش با کمک انیمیشن

در این مجموعه با بهره‌گیری از انیمیشن‌های جذاب داستانی تلاش شده است تا علاوه بر آموزش برخی پیش نیازها به دانش‌آموزان، از ایجاد خستگی در مخاطب نیز جلوگیری شود. داوطلبان با استفاده از این پکیج‌ها تا پایان هر درس با دقت و انگیزه کافی به تماشای فیلم‌های پکیج کامل ادبیات فارسی می‌نشینند.

تکنیک الگوگذاری

این مجموعه با داشتن تکنیک تست زنی حرف آخر موجب کمک زیادی در آموزش برای یافتن کشف سریع متمم، تشخیص واژه و تک واژه، پیدا کردن هسته گروه اسمی و … می شود.

حل کردن انواع سوالات برای تسلط بیشتر داوطلبان

در این پک، سوالاتی که شانس بیشتری برای طرح شدن در کنکور را دارند و ممکن است به عنوان دام تستی باشند، مطرح و حل می شوند. همچنین بعد از تدریس هر مبحث، حل تست های هدفمند صورت می گیرد. شاید سوال خیلی از افراد این باشد که ادبیات حرف آخر چند ساعت است؟. در جواب این سوال بید گفت که کل پکیج شامل 60ساعت آموزش است که شما قبل از مشاهده کل پکیج و تنها با گذراندن 14 ساعت آموزش استاد منتظری به 100 درصد مفاهیم کتاب مسلط می شوید. این مجموعه با داشتن یک کتاب کار زمان شما را برای خلاصه برداری ذخیره می کند.

تاریخ ادبیات حرف آخر خوبه؟

به طور کلی بخش تاریخ ادبیات در کنکور شامل 1 سوال است که در مورد شعرها، آثار و نویسنده هاست. داوطلبان با جواب درست داردن به این سوال می توانند 4 درصد ارزشمند را برای خود کسب کنند. شما از طریق الگوی خاص تدریس در کوتاه ترین زمان می توانید به این بخش مسلط شوید.

قیمت پکیج حرف آخر

این پک کامل شامل تکنیک تست زنی قرابت معنایی حرف آخر، آرایه های ادبی حرف آخر نظام جدید و … می باشد. تدریس خاص، اموزش لغات با انیمیشن، آموزش آرایه های ادبی با سیستم ابتکاری و … از خصوصیات این پکیج است. جدای این مجموعه جامع شما می توانید اقدام به خرید ادبیات 6040 حرف آخر و واژگان، لغات املا+ تاریخ ادبیات به همراه کتاب از طریق موسسه کمک آموزشی حرف آخر کنید.

2 دیدگاه برای ادبیات حرف آخر جامع

 1. مهسا

  سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم با خرید این محصول میتونم تو دروس خودمم غیر از کنکور قبول بشم و درک بهتری ازدرس هامم داشته باشم؟

 2. سعید

  استاد محسن منتظری واقعا هرچی بگم کم گفتم شما شاهکارید من قبلا اصلا درس ادبیات رو جدی نمیگرفتم ولی الان عالی بود خدارو هزار مرتبه شکر میکنم که تونستم پکیج شما رو تهیه کنم و از محصولاتتون استفاده کنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *