استاد منتظری

معرفی استاد منتظری؛ عبدالرضا منتظری اهل کجاست؟

استاد منتظری، جزء یکی از شناخته شده ترین و برجسته ترین اساتیدی است که تا به امروز توانسته است برترین رتبه های کنکور را پرورش دهد. استاد عبدالرضا منتظری بنیان گذار موسسه حرف آخر بهترین امکانات را در اختیار داوطلبان کنکور قرار داده تا بتوانند بهترین نتیجه را دریافت کنند. او به عنوان یکی از بهترین استادان ریاضی در سطح کشور است و تا به الان بسته ها و پکیج های آموزشی زیادی را در موسسه حرف آخر از خود منتشر کرده است.

عبدالرضا منتظری ، یکی از محبوب ترین و مجرب ترین استادان و اساتید در موسسه حرف آخر می باشد. حتما تا به امروز اسم استاد عبدالرضا منتظری زیاد به گوشتان خورده باشد. همان طور که می دانید این استاد بزرگ در زمینه تدریس درس سخت اما شیرین ریاضی فعالیت دارد و تا به الان توانسته است، محبوبیت بسیار زیادی را در بین دانش آموزان و داوطلبان کنکور به دست آورد.

استاد منتظری حرف اخر، مدیر عامل موسسه حرف آخر است که به عنوان یکی از شناخته شده ترین اساتید این موسسه افتخارات بسیار ویژه ای را از آن خود کرده است. اگر کلاس های آموزشی این استاد درجه یک را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که بهترین استادی است که با بهترین و ساده ترین روش راه موفقیت را به شما یاد می دهد. منتظری در سال 1352 متولد شده و بعد از آن که لیسانس خود را در مقطع کارشناسی پلیمر دانشگاه صنعتی اصفهان گرفت، به تهران آمده و شروع به تدریس در مدارس گوناگون کرده است.

بنیان گذار موسسه حرف آخر

همان طور که می دانید انتخاب یک موسسه آموزشی برای داوطلبان و دانش آموزان کنکوری کار سخت و دشواری است. با توجه به اینکه این روزها موسسه و کلاس هایی زیادی در زمینه کنکور و کلاس های آموزشی فعالیت دارند، ما به شما موسسه حرف آخر را پیشنهاد می کنیم. این موسسه که توسط عبدالرضا منتظری در سال 1390 تاسیس شده است، بهترین و جدید ترین روش آموزش و یادگیری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

یکی از مهم ترین اهداف عبدالرضا منتظری از تاسیس موسسه آموزشی کنکور حرف آخر، سبک و شیوه آموزش می باشد. اگر تدریس استاد منتظری را دنبال کرده باشید، حتما شاهد چگونگی تدریس و آموزش این بزرگوار بوده اید. او به عنوان یکی از برترین استادان ریاضی کنکور، سعی کرده با استفاده از الگوی تصویر و انیمیشن، فصل های مختلف ریاضی را به داوطلبان کنکور آموزش دهد و در این مسیر موفق بوده. شما می توانید با خرید پکیج استاد عبدالرضا منتظری شاهد چگونگی تدریس این استاد باشید. جزوه حد و پیوستگی و احتمال استاد منتظری جز مباحث مهم و اصلی تدریس وی می باشد.

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

استاد عبدالرضا منتظری، یکی از برجسته ترین و محبوب ترین اساتید ریاضی در کشور می باشد. عبدالرضا منتظری از جدید ترین روش های انیمیشن سازی، الگو سازی و شهودی سازی برای تدریس ریاضی استفاده کرده است و تا به الان مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

استاد منتظری ادبیات حرف آخر به عنوان یکی از برجسته ترین اساتید ریاضی کنکور در کشور می باشد که با بیش از 25 سال سابقه تدریس در این زمینه توانسته موفقیت ها و افتخارات ویژه ای را نصیب خود کند. یکی مهم ترین مواردی که برای این استاد بزرگ ارزش تلقی می شود، دانش آموزانی هستند که با آموزش های منتظری توانسته اند بهترین رتبه در کنکور سراسری را از آن خود کنند و به موفقیت برسند.

او پس از اینکه به تهران آمد در مدارس مختلفی تدریس درس ریاضی را شروع کرد و پس از آن تصمیم به تاسیس موسسه حرف آخر گرفت و در نهایت در سال 1390 این موسسه بزرگ را تاسیس کرد و از همانجا کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کرد و بیشتر در زمینه تدریس ریاضی کنکور به جدید ترین روش ها فعالیت کرد. شما می توانید برای موفقیت در کنکور از بهترین پکیج های آموزشی استاد منتظری حرف آخر استفاده کنید.

استاد منتظری چه سوابقی دارد؟

استاد منتظری بدلیل هوش وتجربه بالایی که دارد قطعا به توانسته به واسته آن سوابق درخشان و جذابی را در کارنامه خود ثبت کند! از سوابق ایشان میتوانیم به:

 1. مولف کتابهای : دیفرانسیل و حسابان و تعدادی دیگری از کتب که به صورت کامل در ذیل به آن اشاره کردیم را انجام و به چاپ برساند !
 2. تدریس نوین و جدید آموزش ریاضی در استان های شمالی کشور و همدان و هرمزگان و دیگر نقاط کشور ایران برای معلمین !
 3. دارای 20 سال سابقه تدریس در مدارس و مولف بیش از 30 کتب ارزشمند که در انتشارات گزینه اول است!

و بسیاری دیگر که در این مطلب جای بحث برای آن نیست! اللبته بعضی از افراد از سوابق و معروفیت آن سو استفاده کرده ولی در واقع آن ها استاد منتظری کلاهبردار می باشند.

تدریس استاد منتظری، بهترین اساتید ریاضی حرف آخر

تدریس منتظری در این پکیج های آموزش حرف آخر به گونه ای است که داوطلبان می توانند تمامی مطالب را در نیمکره راست مغز خود نگه دارند بدون اینکه حتی بخشی از آن را فراموش کنند. همان طور که می دانید آموزش از طریق تصاویر روی یادگیری تاثیر بسیار زیادی دارد، یعنی دقیقا همان روشی که استاد عبدالرضا منتظری برای تدریس درس های کنکور در نظر گرفته است. استاد منتظری حرف اخر از روش تصویری برای آموزش به دانش آموزان استفاده کرده است.

بهترین اساتید ریاضی حرف آخر

اگر شما هم یک کنکوری هستید و به دنبال بهترین بسته های آموزشی برای مطالعه این درس پیچیده می گردید پیشنهاد می کنیم از پکیج استاد منتظری استفاده کنید. استاد عبدالرضا منتظری به عنوان یکی از شناخته شده ترین استادانی است که این روزها به خوبی توانسته درس ریاضی و مباحث آن را برای داوطلبان کنکور آموزش دهد. تدریس ریاضی عبدالرضا منتظری در این بسته های کامل آموزشی با جدید ترین شیوه یادگیری به شما در کنکور کمک بزرگی خواهد کرد.

کتاب های نوشته شده توسط استاد منتظری حرف آخر:

 • 10 عنوان کتاب کمک آموزشی ریاضی
 • کتاب دیفرانسیل گاما
 • کتاب های کوچک کانون فرهنگی آموزش
 • کتاب های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان
 • کتاب های دیفرانسیل نوبل
 • کتاب های کوچک موسسه قلم چی
 • کتابان حسابان و ریاضیات پایه

این کتاب ها نمونه هایی از تالیفات استاد عبدالرضا منتظری می باشد. در نظر داشته باشید که این استاد بزرگ برای اینکه بتواند بهترین امکانات و دسترسی ها را در اختیار داوطلبان کنکور قرار دهد، تمام پکیج آموزشی حرف آخر را هم برای نظام جدید و هم برای نظام قدیم طراحی کرده است که شما می توانید آن ها را از سایت حرف آخر به صورت آنلاین و در هر کجا که هستید سفارش و خریداری کنید.

پکیج های آموزشی استاد عبدالرضا منتظری

پکیج های آموزشی استاد عبدالرضا منتظری

تا به امروز بسته های آموزشی متنوعی از این استاد در موسسه حرف آخر منتشر شده است. شما می توانید برای خرید انواع پیکج های استاد منتظری ریاضی دهم در مباحثی چون: هندسه، ماتریس، مشتق، احتمال، حد و پیوستگی و …. به سایت ما مراجعه کنید. از جمله این بسته های آموزشی که هم برای نظام جدید و هم برای نظام قدیم طراحی شده است می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

نمونه پکیج های کامل آموزشی این استاد:

 • ریاضی 6040 حرف آخر نظام جدید
 • ریاضی 6040 حرف آخر نظام قدیم
 • هندسه 1 حرف آخر نظام قدیم
 • ریاضی جامع 1 رشته ریاضی حرف آخر
 • آنالیز و احتمال ریاضی نظام جدید
 • مثلثات حرف آخر
 • مقاطع مخروطی نظام جدید
 • مقاطع مخروطی نظام قدیم
 • و…

استاد منتظری حرف اخر

خرید پکیج کامل ریاضی حرف آخر، استاد عبدالرضا منتظری

اگر موفقیت در کنکور برای شما اهمیت دارد می توانید برای خرید بسته های آموزش ریاضی حرف آخر به تدریس استاد عبدالرضا منتظری به سایت موسسه حرف آخر مراجعه کنید. به شما این اطمینان را می دهیم که با خرید این پکیج های آموزشی می توانید جزء یکی از برترین رتبه های کنکور سراسری باشید. برای سفارش محصول مورد نیاز خود با مناسب ترین قیمت و تخفیف ویژه به سایت ما مراجعه کنید. در فضای اینترنت خیلی از افراد خودشان را جای منتظری معرفی می کنند که در واقع آن ها استاد منتظری کلاهبردار می باشند.

یادگیری آسان و راحت به همراه استاد عبدالرضا منتظری

همان طور که می دانید اساتید و استادان نقش بسیار زیاد و پررنگی را در موفقیت شما خواهند داشت. شما زمانی می توانید موفقیت را به دست آورید و شاهد پیشرفت های روزافزون خود باشید، که از بهترین استادان پیروی کنید. یادگیری و آموزش این روزها یکی از مهم ترین مسائلی است که در نظر گرفته می شود. به خصوص در این مدت که تمامی آموزش ها به صورت غیرحضوری انجام می شود. اینستاگرام عبدالرضا منتظری به آدرس abdolreza.montazeri می باشد.

موسسه حرف آخر برای اینکه بتواند بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهد تا شما بهترین نتیجه را بگیرید، سعی کرده آموزش های خود را به صورت مجازی در بسته های آموزشی برتر از خود منتشر کند. یکی از مهم ترین نکاتی که می تواند تاثیر بسیار زیادی روی محبوبیت این موسسه داشته باشد، شیوه تدریس و یاددهی می باشد. این موسسه تمام آموزش های خود را به صورت تصویری و به صورت انیمیشن در اختیار شما قرار می دهد و این راحت ترین شیوه یادگیری می باشد. در ضمن محاسبات، ریاضی دهم تجربی و جزوه حد و پیوستگی استاد منتظری حرف اخر جز پکیج های پرفروش این موسسه است.