تخفیف حرف آخر

کد تخفیف حرف آخر چیست؟

تخفیف حرف آخر: حتما تا به الان درمورد تخفیفات حرف آخر شنیده اید. این روزها یکی از دغدغه هایی که با دانش آموزان و داوطلبان همراه است، خرید بهترین بسته های آموزشی برای کنکور می باشد. با توجه به اینکه این پکیج های آموزشی با قیمت بالا در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار می گیرد، موسسه حرف آخر تصمیم گرفته است تا شما را با کد های تخفیف حرف اخر، تخفیف محصولات حرف آخر، تخفیف پلکانی حرف اخر، تخفیف عیدانه حرف آخر، کوپن تخفیف حرف آخر، دریافت کد تخفیف حرف آخر و… آشنا کند. در ادامه ما را همراهی کنید تا با مناسب ترین قیمت ها بهترین محصولات را از سایت ما به صورت اینترنتی سفارش و خریداری کنید.

تخفیف های موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر یکی از شناخته شده ترین موسسه های آموزشی است که در زمینه کنکور فعالیت می کند. این موسسه این روزها به عنوان یکی از محبوب ترین مراکز آموزشی است که توانسته طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. در این مطلب می خواهیم در مورد تخفیفات موسسه حرف آخر برای شما توضیح دهیم.

موسسه حرف آخر توسط استاد عبدلرضا منتظری تاسیس شده است و تا به امروز مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته و خیلی ها توانسته اند با خرید محصولات حرف آخر در کنکور سراسری به موفقیت برسند و برترین رتبه ها را کسب کنند. استاد منتظری برای اینکه تمامی داوطلبان کنکور بتوانند از این بسته های آموزشی استفاده کنند، از تخفیف حرف آخر استفاده کرده است.

قیمت محصولات حرف اخر با تخفیف نظام جدید با تخفیف ویژه مخصوص دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت است که نمی توانند هزینه این پکیج های آموزشی حرف آخر را پرداخت کنند.

با دریافت کد تخفیف حرف آخر میتوانید این محصولات آموزشی را با مناسب ترین قیمت از ما سفارش و خریداری کنید.

مشاوره با اساتید حرف آخر

 

کد تخفیف محصولات حرف آخر

اگر می خواهید به موفقیت در کنکور برسید، پیشنهاد می کنیم از محصولات حرف آخر استفاده کنید. موسسه حرف آخر هر چند وقت یکبار برای محصولات و پکیج های آموزشی خود، تخفیف در نظر می گیرد و شما می توانید با این کد تخفیف ها، بسته آموزشی مورد نیاز خود را چه در نظام قدیم و چه در نظام جدید به صورت آنلاین سفارش و خریداری کنید.

دریافت کد تخفیف محصولات حرف آخر، شامل موارد ذیل میباشد :

 • دروس عمومی
 • دروس تخصصی در رشته های ریاضی
 • دروس تجربی
 • دروس ادبیات

این تخفیف های ویژه حرف آخر در زمان های مناسب برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور در نظر گرفته می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت محصولات حرف آخر و دریافت کد تخفیف حرف آخر به سایت ما مراجعه کنید.

با توجه به اینکه کد تخفیف برای هر پکیج آموزشی در هر رشته تحصیلی متفاوت می باشد، شما می توانید برای اطلاع از لیست دقیق قیمت ها و کد تخفیف مرکز آموزشی حرف آخر به قسمت خرید مراجعه کنید و روی محصول مورد نیاز خود در هر رشته ای که هستید کلیک کنید.

با بیشترین تخفیف محصولات خود را از ما خریداری کنید!!

دریافت کد تخفیف حرف آخر

دریافت کد تخفیف حرف آخر

تخفیفات حرف آخر هر ساله برای تمامی دانش آموزان به خصوص در رشته های ریاضی و تجربی به صورت متفاوت در نظر گرفته می شود. این تخفیف های ویژه حرف آخر به دو صورت قابل دریافت می باشد. در برخی موارد به صورت پلکانی و در برخی موارد به صورت پلکانی براساس مبلغی که خودتان خرید کرده اید.

پس شما می توانید تخفیفات حرف آخر را طبق میزان هزینه ای که پرداخت می کنید، خریداری کنید. البته دسته ای دیگر از این تخفیف ها مربوط به تخفیف ویژه حرف آخر می باشد. این تخفیف ها معمولا جزء تخفیف های فوق العاده در یک سری بازه های زمانی تعیین شده هستند که برای دانش آموزان کم بضاعت در نظر گرفته شده اند.

اما شما هم می توانید در هر مقطعی که هستید و در هر جایگاهی که قرار گرفته اید از این تخفیفات ویژه حرف آخر استفاده کنید. چرا که موسسه حرف آخر هیچ اختلافی بین دانش آموزان سطح بالا تر و پایین تر نمی گذارد و همه می توانند با محصولات حرف آخر به موفقیت در کنکور دست پیدا کنند.

تخفیفات پلکانی موسسه حرف آخر

همان طور که گفته شد این تخفیفات به صورت های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از آن بهره مند شوید. نمونه ای از آن همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم، تخفیف پلکانی حرف آخر می باشد. این تخفیف ها معمولا برای دانش آموزانی است که محصول خود را از فروشگاه اینترنتی ما سفارش می دهند.

مثلا اگر شما اقدام به خرید پکیج کامل یکی از دروس برای نمونه تجربی کرده باشید، تخفیف پلکانی 3 میلیونی برای شما در نظر گرفته می شود. شما می توانید برای اطلاع دقیق تر از این تخفیف ها و دریافت کد تخفیف حرف آخر، با مشاوران و کارشناسان سایت حرف آخر تماس بگیرید و سوال خود را با آن ها مطرح کنید.

تخفیف های ویژه حرف آخر

تخفیفات پلکانی موسسه حرف آخر

لیست تخفیف حرف آخر به شرح زیر می باشد:

 • خرید 1 میلیون بدون تخفیف
 • خرید بالای 1 میلیون 100 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 2 میلیون 200 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 3 میلیون 400 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 4 میلیون 600 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 5 میلیون 800 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 6 میلیون 1 میلیون و 100 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 7 میلیون 1 میلیون و 400 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 8 میلیون 1 میلیون و 700 هزار تومان تخفیف
 • خرید بالای 9 میلیون 2 میلیون تخفیف
 • خرید بالای 10 میلیون 2 میلیون و 300 هزار تومان تخفیف

لیستی که برای شما تهیه شده است، جزء تخفیفات پلکانی حرف آخر می باشد. شما می توانید برای خرید محصولات مورد نظر خود براساس میزان هزینه ای که پرداخت می کنید از یک تخفیف فوق العاده بهره مند شوید.

خرید محصولات حرف آخر با تخفیف

کوپن تخفیف حرف آخر برای تمامی رشته های نظری موجود می باشد. اگر قصد دارید شما هم جزء یکی از برترین رتبه های کنکور سراسری باشید اما نمی توانید از محصولات حرف آخر استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم از محصولات حرف آخر با تخفیف استفاده کنید.

با خرید این محصولات در یک سری زمان های تعیین شده شما می توانید محصول مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت و تخفیف ویژه دریافت کنید. تخفیفات سایت حرف آخر برای افراد بی بضاعت و کم بضاعت به صورت ویژه و فوق العاده در نظر گرفته شده است.

با مراجعه به سایت ما می توانید از این تخفیف های موجود در موسسه حرف آخر بهره مند شوید و موفقیت خود را در کنکور سراسری تضمین کنید. به شما این اطمینان را می دهیم که با خرید محصولات حرف آخر با تخفیف و با استفاده از تخفیف حرف آخر می توانید چند قدم به موفقیت نزدیک شوید.

تخفیف حرف آخر

تخفیف عیدانه حرف آخر

موسسه حرف آخر برای اینکه رضایت کاربران و داوطلبان کنکوری را به همراه داشته باشد، سعی کرده در موقعیت های زمانی مختلف بهترین و ویژه ترین تخفیف ها را برای محصولات و پکیج های آموزشی خود در نظر بگیرید. یکی از ویژه ترین تخفیفاتی که در اختیار دانش آموزان قرار داده می شود مربوط به عید است که با بیشترین تخفیف ها می توانید از آن استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از تخفیفات عیدانه حرف آخر بیشترین محصولات را با ویژه ترین تخفیف ها به صورت آنلاین در هر کجا که هستید سفارش و خریداری کنید.

 

نحوه خرید محصولات حرف آخر..

اگر شما دوست عزیز هم کنکوری هستی و به دنبال بهترین نتیجه هستی این فرصت برای شما فراهم شده است تا از تخقیف های خاص و ویژه موسسه حرف آخر استفاده کنید و کمترین هزینه را برای تهیه محصولات پرداخت کنید تا آینده خود را به بهترین شکل ممکن بسازید.

برای سفارش محصول موردنظر شما میتوانید از طریق روش کارت به کارت،خرید از طریق درگاه بانکی و تماس تلفنی که ما این 3 روش را به صورت کامل در مقاله آدرس مرکزی موسسه حرف آخر مطالعه کنید.

تخفیف حرف آخر راهی است برای رسیدن به رویاهای دور و نزدیک شما.