موسسه حرف آخر

دینی حرف آخر

تومان940,000

(دیدگاه 2 کاربر)
 • مدرس : علیرضا یوسفیان پور
 • قمیت دوره : 750,000 تومان
 • درس : دین و زندگی
 • مشاوره رایگان : 09196439399

توضیحات

فیلم آموزشی دینی حرف آخر یوسفیان پور

دینی حرف آخر نظام جدید

دینی حرف آخر : از مهم ترین درس های عمومی که می تواند در تمامی رشته ها تاثیر بسزایی در میزان درصد و رتبه دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری داشته باشد؛ مسلما درس دینی می باشد. در این مطلب ما قصد داریم تا یکی از بهترین کتاب های مربوط به درس دین و زندگی را در سایت کمک آموزشی حرف اخر به شما معرفی کنیم. این کتاب برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به نگارش درآمده است. این کتاب سوالات 4 گزینه ای کنکورهای سال های گذشته می باشد. دانش آموزان در تمامی رشته ها مانند: تجربی، ریاضی، فنی و حرفه ای و … می توانند از این کتاب برای رسیدن به موفقیت در کنکور و آزمون های مختلف استفاده می کنند.

اگر می خواهید شما هم یکی از موفق ترین داوطلبان کنکور سراسری باشید و بهترین نمره را به دست آورید پیشنهاد می کنیم از پکیج کامل و جمع بندی دینی حرف آخر نظام جدید یکی از بهترین محصولات و بسته های آموزشی موسسه حرف آخر به تدریس علیرضا یوسفیان استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از این پکیج آموزشی به صورت کامل دروس را یاد بگیرد و در تست زدن از همه جلو بزنید.

دینی حرف آخر 1400 نظام جدید به شما کمک می کند تا جایی که می توانید اطلاعات را در سمت راست مغز خود نگه داری کنید و آن ها را به صورت دائمی و همیشگی در ذهن داشته باشید. وقتی در مورد نیمکره راست برای شما صحبت می کنیم یعنی حافظه طولانی مدت که در کنکور کارایی بسیار زیادی دارد. در ادامه می خواهیم در مورد دین و زندگی حرف آخر برای شما توضیح دهیم.

جزوه دینی حرف آخر یوسفیان پور چگونه است؟

دین و زندگی جزء یکی از دشوار ترین دروس مشترکی است که برای تمام رشته ها موجود است. در نظر داشته باشید که این درس در کنکور سراسری اهمیت بسیار زیادی دارد و شما می توانید با یک تست صحیح تا حد زیادی رتبه خود را جابه جا کنید و آن را بالا ببرید. برخی از دانش آموزان فکر می کنند به دلیل اینکه درس دین و زندگی جزء یکی از دروس حفظی است، می توانند به راحتی از آن نمره بیاورند و رتبه خود را بالا بکشند، اما این فقط و فقط یک تصور اشتباه و غلط است.

ضریب این درس در کنکور 3 می باشد پس طبیعی است که اهمیت بالایی داشته باشد، اگر می خواهید به تست های این درس در کنکور پاسخ دهید، باید از بهترین روش برای تست زنی و مطالعه استفاده کنید. حفظ کردن مطالب و مفاهیم از درس دینی یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی است که دانش آموزان انجام می دهند. اگر می خواهید نمره قبولی را به دست آورید باید از بهترین روش مطالعه استفاده کنید. شما جدای از خرید پکیج کامل دینی نظام جدید یوسفیان پور می توانید به تفکیک اقدام به خرید کتاب های زیر نمایید:

 

پکیج کامل آموزشی دین و زندگی حرف آخر نظام جدید

 

دینی حرف اخر خوبه؟

همان طور که می دانید و در کنکور سال های قبل اتفاق افتاده است، درس دین و زندگی در کنکور به صورت 25 سوال داده می شود که بخشی از آن مربوط به آیات، احادیث، روایت و متن اصلی کتاب می شود. از هر یک از این بخش ها سوال داده می شود و این چیزی است که کار را برای شما سخت خواهد کرد. در نظر داشته باشید که در کنکور سال های جاری سوالات بیشتر به صورت مفهومی طراحی می شوند.

با توجه به اینکه مدیریت زمان یکی از مهم ترین مسائلی است که در کنکور باید به آن پرداخته شود و شما تنها 17 دقیقه زمان برای حل سوالات و تست های مربوط به این درس دارید باید از بهترین روش تست زنی استفاده کنید. اگر بتوانید از روش ها و فرمول ها برای حل استفاده کنید به خوبی می توانید زمان خود را برای هر درس مدیریت کنید و به درستی به سوالات بدون نمره منفی پاسخ دهید.

دینی جامع حرف آخر چطوره؟

معلم و استاد دینی حرف آخر اقای یوسفیان پور می باشد که مباحث را به صورت تفکیک شده و به طور کامل توضیح می دهد. با توجه به اینکه این درس یک درس حفظی است و بیشتر داوطلبان وقت خود را صرف حفظ کردن تمام مطالب و مفاهیم آن می کنند، طبیعی است که وقت زیادی را از دست بدهند و حتی نتوانند بسیاری از مطالب را مطالعه کنند و این یعنی از دست دادن نمره در کنکور؛ وقت گذاشتن برای حفظ کردن این همه مطلب و متن اصلا کار درستی نیست، چرا که هیچ فایده ای ندارد و شما فقط این مطالب را در ذهن خود برای مدتی کوتاه ذخیره خواهید داشت، چرا که در حافظه کوتاه مدت شما ذخیره شده یعنی نیمکره چپ ذهن شما.

اگر رتبه گرفتن برای شما اهمیت دارد و می خواهید با ساده ترین روش ها و راه ها این مطالب را در ذهن جای دهید، پیشنهاد می کنیم از موسسه حرف آخر استفاده کنید. پکیج کامل دینی حرف آخر به شما کمک می کند تا بتوانید با ساده ترین روش ها دروس را به ذهن بسپارید و به تست های مربوط به آن پاسخ دهید. این بسته آموزشی راحت ترین و کاربردی ترین روش را برای مطالعه دانش آموزان در اختیارشان گذاشته است.

خرید بسته آموزش دین و زندگی حرف آخر

دینی حرف اخر چند ساعت است؟

این پکیج که شامل کتاب دین و زندگی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم می شود دارای 8 حلقه دی وی است. خیلی از افراد برای برنامه ریزی کردن از کارشناسان ما می پرسند که دینی حرف آخر چند ساعته. مدت زمان تدریس و حل تست این پکیج آموزشی 37 ساعت است. در این پک شما مفاهیم را با تصاویر، انیمیشن و نقشه راه متفاوت آموزش می بینید.

قیمت پکیج دینی حرف آخر 1400

کتاب دین و زندگی، دارای درسنامه، پرسش و سوالات چهارگزینه ای می باشد. که توانسته کتاب جامعی در زمینه تمامی نکات درس دین و زندگی به صورت مفهومی و قابل درک باشد. اگر شما هم به فکر موفقیت در کنکور هستید و می خواهید تمامی سوالات را با درصد بالا پاسخ دهید؛ می توانید کتاب جامع دینی حرف آخر را در سایت حرف اخر خریداری کنید، و بتوانید با بیشترین درصد دین و زندگی را در کنکور از آن خود کنید.

 

پکیج آموزشی دین و زندگی استاد یوسفیان پور

پکیج آموزشی دین و زندگی استاد یوسفیان پور

شما می توانید با تماشای این ویدئوهای آموزشی با تمام تکنیک های لازم و روش های رمز نگاری و الگو های تست زنی و مطالعه آشنا شوید و در کوتاه ترین زمان یک تست را حل کنید. با توجه به اینکه زمان اهمیت بسیار زیادی دارد این پکیج دینی حرف آخر به شما کمک خواهد کرد که تست ها را در کوتاه ترین زمام مدیریت شده خود پاسخ دهید. به شما این اطمینان را می دهیم که با خرید این بسته آموزشی موفقیت خود را تضمین کرده اید و این یعنی آن چیزی که شما می خواسته اید.

دانش آموزان می توانند با مطالعه بخش درس نامه و آموزش بر تمامی مباحث و نکات درس دینی مسلط شوند. همچنین در این کتاب سعی شده است تا از خط به خط کتاب درسی تست های مختلفی آورده شود تا دانش آموزان با تمامی سوالات آشنایی پیدا کنند. کتاب جامع دین و زندگی، دارای چند ساختار مهم و اصلی می باشد که برای کمک به دانش آموزان رشته های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. در کتاب تست دین و زندگی، تمامی احادیث از مفاهیم مشخصی برخوردار هستند که به زبان ساده در این کتاب عنوان شده است. شما می توانید برای خرید کتاب دین و زندگی به سایت حرف آخر مراجعه کنید.

مزایا پکیج دینی جامع حرف آخر چیست؟

از سری ویژگی هایی که باید قبل از تهیه این پکیج بدانید نکات ذیل است که میتواند اعتماد شما را بیشتر برای تهیه این محصول جلب کند .

 • آموزش دینی حرف آخر توسط 14 الگو استاد یوسفیان پور
 • مسلط شدن به دین و زندگی کنکور کمتر از 7 روز
 • تصویر سازی ذهنی و یادگیری مفاهیم با استفاده از انیمیشن
 • رمز گشایی و شفاف سازی مطالب

ما تنها بخشی از مزایا این پکیج را به شما گفتیم و باید شما این دوره را تهیه کنید تا به قدرت دوره های ما پی ببرید.

خرید بسته آموزشی دینی حرف آخر نظام جدید 1400

این بسته آموزشی به تدریس استاد یوسفیان پور می باشد که توانسته با بهترین روش ها در طی 4 جلسه تمام مطالب و آیات مربوط به درس دین و زندگی را به شما دانش آموزان عزیز آموزش دهد. شما می توانید با 4 جلسه آموزش به صورت تصویر و انیمیشن تست ها را حدود 90 درصد به بالا بزنید و از این موضوع هیچ تردیدی نداشته باشید. یادگیری از طریق تصاویر و ویدئوها منجر می شود تا شما مفاهیم را در نیمکره راست خود یعنی حافظه طولانی مدت خود ذخیره کنید.

استاد علیرضا یوسفیان پور تمام سعی خود را کرده تا بتواند به بهترین و ساده ترین شکل دروس را به شما آموزش دهد تا بتوانید به خوبی آن ها را در ذهن نگه دارید. شما می توانید به کمک دینی حرف آخر یوسفیان پور، بدون حفظ کردن مطالب را در ذهن خود قرار دهید و آن ها را مطالعه کنید. یادگیری فقط و فقط از طریق تصاویر صورت خواهد گرفت و این می تواند تا حد زیادی روی یادگیری شما عزیزان تاثیر داشته باشد.

اگر می خواهی شما هم جزء یکی از برترین رتبه های کنکور سراسری باشید پیشنهاد می کنیم برای خرید پکیج کامل دینی حرف آخر به موسسه حرف آخر و سایت مربوطه مراجعه کنید. شما می توانید محصول مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت سفارش و خریداری کنید. این موسسه برای همه رشته ها بهترین ها را در نظر گرفته است.

2 دیدگاه برای دینی حرف آخر

 1. سهیل حسینی پناه

  ببخشید این محصول جمع بندی هم داره؟

 2. فردین

  سلام پکیج استاد علیرضا یوسفیان پور عالیه من تا الان تونستم خیلی از تست سخت هارو هم کاملا درست جواب بدم هم سرعتم رو توی تست زنی ببرم بالا مرسی واقعا

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *