موسسه حرف آخر

دینی 6040 حرف آخر

تومان590,000

4 حلقه دی وی دی

60 ساعت تدریس

مدرس: استاد علیرضا یوسفیان پور

همراه با کتاب کار

دسته: برچسب:

توضیحات

دینی 6040 حرف آخر

دینی 6040 حرف آخر یکی از کامل ترین جامع ترین پکیج های دینی در کشور می باشد. مدت زمان مطالعه دین و زندگی 6040 به مدت 100 روز است. دین و زندگی 6040 از دو بازه زمانی 60 و 40 روزه تشکیل شده است. بازه زمانی 60 روزه جهت مطالعه است. بازه زمان 40 روز نیز جهت زدن تست و دادن آزمون در نظر گرفته شده است.

نتایج بدست آمده نشان می‌دهد که دانش‌آموزان برای بدست آوردن رتبه مورد نظر خود در کنکور ماه‌ها تلاش می‌کنند. اما به نتیجه دلخواه خود نمی‌رسند. علت آن بسیار واضح است؛ دانش‌آموزان بیشتر وقت خود را تنها برای خواندن مطالب می‌گذرانند و به مرور و جمع‌بندی مطالب پیشین زمان کافی اختصاص نمی دهند. ما با استفاده از این پکیج در یک مدت زمان کوتاه تراز دینی داوطلب را به بالای ۹۰ درصد می‌رسانیم.

آزمون دین و زندگی در کنکور

 • تعداد سوالات دینی در کنکور: ۲۵ سوال
 • ضریب درس: ۳
 • سوالات از شماره ۵۱ الی ۷۵ در دفترچه عمومی
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات دینی در کنکور: ۱۷ دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۴۲ ثانیه

بودجه بندی دینی نظام جدید

 • دینی پایه دهم: ۹ سوال ——–» ۳۶ درصد از سوالات دینی
 • دینی پایه یازدهم: ۸ سوال ——–» ۳۲ درصد از سوالات دینی
 • دینی پایه دوازدهم: ۸ سوال ——–» ۳۲ درصد از سوالات دینی

آشنایی با ویژگی های دین و زندگی 6040 حرف آخر

دین و زندگی ۶۰۴۰ حرف آخر از دو بخش تشکیل شده است. داوطلبان در بخش دین و زندگی ۶۰ حرف آخر در مدت ۶۰ روز تمامی مفاهیم درسی را آموزش می‌بیند. البته این موضوع به شما بستگی دارد که پکیج را در چند روز مطالعه نمایید. داوطلبان در پروژه ۴۰ حرف آخر در مدت زمان ۴۰ روز به دنبال حل تست‌ها می‌روند و آزمون‌های شبیه ساز کنکور را نیز حل می‌کنند. اما هر کدام از این قسمت‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟

۱) آموزش کامل دین و زندگی

استاد یوسفیان پور در پروژه ۶۰ موسسه آموزشی حرف آخر تمامی مفاهیم، آیات، احادیث و روایات دین و زندگی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را به طور کامل تدریس می نماید. همه داوطلبان و دانش‌آموزان می‌توانند از این آموزش استفاده کنند. این پکیج تمامی مطالب کتاب دین و زندگی را در اختیار همه داوطلبان کتکور نظام جدید قرار می‌دهد.

۲) آموزش در ۳۰ ساعت

داوطلبان در پکیج آموزشی دین و زندگی ۶۰۴۰ حرف آخر در یک مدت زمان ۱۰۰ روزه برای کنکور آماده می‌شوند. اگر می‌خواهید دین و زندگی کنکور را در یک مدت زمان کوتاه آموزش ببینید، دین و زندگی ۶۰۴۰ حرف آخر بهترین گزینه برای شماست. استاد یوسفیان در ۳۰ ساعت یعنی در یک همایش ۳ روزه، تمامی مطالب مورد نیاز شما را در درس دینی به شما آموزش می‌دهد. شما می‌توانید تنها در ۳ روز تمامی مطالب دین و زندگی نظام جدید را آموزش ببینید.

۳) بررسی تست‌های کنکور

داوطلبان می‌توانند در قسمت ۶۰ پروژه دین و زندگی حرف آخر با تمامی تست‌های کنکور آشنا شوند. استاد یوسفیان پور تمامی تست‌های سال‌های اخیر کنکور را برای دانش‌آموز بررسی و حل می‌کند. البته به این نکته توجه داشته باشید که در این پکیج تمامی گزینه‌ها به صورت کامل بررسی خواهند شد.

۴) اولین کتاب مصور دین و زندگی در دین و زندگی ۶۰۴۰

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پروژه دین و زندگی ۶۰۴۰ حرف آخر، استفاده از کتاب مصور است. داوطلب می‌تواند با استفاده از این کتاب، تمامی مطالب مورد نیاز خود را در کتاب مشاهده کند. شما می‌توانید در قسمت آخر کتاب نیز بخش‌ها و جملات مهم کتاب دین و زندگی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را مشاهده کنید.

۵) استفاده از الگو، انیمیشن و نقشه راه

استاد یوسفیان پور تمامی مطالب دین و زندگی را با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی به داوطلبان آموزش می‌دهد. این موضوع موجب می‌شود که مطالب در حافظه بلندمدت داوطلب قرار بگیرد. پروژه دین و زندگی ۶۰۴۰ حرف آخر از نقشه‌ راه‌های مهمی تشکیل شده است و هر کدام از این نقشه راه‌ها به داوطلب در یادگیری مطالب کمک می‌کند.

۶) یادگیری ترکیبی و مفهومی

این پکیج با استفاده از ۳ اصل ، مفهوم، ترکیب و مقایسه تمامی سوالات و مفاهیم درس دینی را بررسی می‌کند. استاد یوسفیان پور در این پکیج تمامی سوالات را با یکدیگر مقایسه می‌کند ، مفاهیم و مطالب را با یکدیگر ترکیب می‌کند و با استفاده از این روش‌ها ، داوطلب را به بهترین شکل برای کنکور آماده می‌کند.

7) آزمون شبیه ساز

داوطلب در این قسمت با ۲۰ آزمون حرف آخر روبه‌رو می‌شود. این به این معناست است که داوطلب با این پکیج در ۲۰ آزمون با استانداردهای کنکور شرکت می‌کند. زمان پاسخگویی به سوالات این آزمون‌ها همانند جلسه کنکور است. داوطلب با این سوالات تالیفی خود را به بهترین شکل برای کنکور آماده می‌کند.

8) تحلیل آزمون + پاسخ‌‌نما در دین و زندگی ۶۰۴۰

استاد یوسفیان پور در پروژه ۴۰ دین و زندگی حرف آخر، ۲۰ آزمون با سوالات استاندارد و تالیفی برای دانش‌آموز طرح می‌کند. داوطلب بعد از هر آزمون خود می‌تواند به قسمت پاسخ‌نما آزمون مراجعه کند. این قسمت تمامی سوالات آزمون را به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌دهد. این بدین معنی است که استاد یوسفیان پور هر سوال را به طور کامل و به صورت تصویری، تجزیه و تحلیل می‌کند. شما می‌توانید در همین قسمت، مفاهیم مربوط به سوال را نیز آموزش ببینید.

ویژگی‌های پکیج کامل دینی نظام جدید

 • رمزگردانی و شهودی‌سازی مطالب
 • حل مفهومی و گزینه به گزینه تست‌های متنوع
 • تسلط کامل به کل دین و زندگی کنکور در کمتر از ۱ هفته
 • تصویرسازی و تدریس کلیه مفاهیم با استفاده از پویانمایی
 • آموزش کل دین و زندگی کنکور با ۱۴ الگو توسط استاد یوسفیان پور
 • یادگیری سریع کل آیات و متون دین و زندگی بدون حفظ کردن مطلبی

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دینی 6040 حرف آخر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *