موسسه حرف آخر

پکیج کامل کنکور تجربی حرف آخر (نظام جدید)

تومان14,920,000

  • مدرس : مدرسین حرف آخر
  • قمیت دوره : 11,770,000 تومان
  • درس : محصولات
  • مشاوره رایگان : 09196439399
دسته: برچسب:

توضیحات

پکیج کامل رشته تجربی حرف آخر

پکیج کامل کنکور تجربی حرف آخر

پکیج کامل حرف آخر، رشته تجربی شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی مانند: شیمی، فیزیک، زیست، ریاضی و دروس عمومی چون: ادبیات، زبان انگلیسی، دین و زندگی و عربی می باشد. اما دانش آموزان رشته تجربی باید بر روی درس های مهم تری مانند زیست شناسی تمرکز داشته باشند. پکیج کامل کنکور تجربی در سایت حرف آخر با ارائه تمامی دروس در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است. داوطلبان برای قبولی در رشته ها به کسب درصد بالاتری از درس زمین شناسی نیاز دارند. همانطور که می دانید قبولی در کنکور سراسری کار چندان ساده ای نمی باشد. و نیاز دارد تا شما تسلط کاملی بر روی تمامی دروس رشته ی تحصیلی خود داشته باشید. در نظر داشته باشید که عملکرد شما در پاسخگویی به تست های مجموع پکیج کامل کنکور تجربی سایت حرف آخر تعیین کننده رتبه و تراز شما می باشد.

یکی از بزرگ ترین مشکلات و دغدغه هایی که با داوطلبان و دانش آموزان رشته تجربی همراه است مطالعه تمام دروس تخصصی و عمومی مربوط به این رشته می باشد. اگر می خواهید بهترین رتبه را در کنکور به دست آورید و یک نمره قابل قبول بیاورید پیشنهاد می کنیم از پکیج کامل کنکور تجربی حرف آخر استفاده کنید. این روزها بسته های آموزشی و پکیج هایی که برای یادگیری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، گسترش پیدا کرده است و همین موضوع می تواند در انتخاب آن ها تاثیر داشته باشد.

با توجه به اینکه کنکور جزء یکی از سخت ترین امتحاناتی است که در طول دوره تحصیلی برای هر دانش آموزی رخ می دهد شما باید از بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی و مناسب ترین روش های مطالعه و تست زنی برای کسب بهترین نمره استفاده کنید. حجم بالای کتاب ها و دروس باعث شده تا داوطلبان به دنبال یک بسته کامل آموزشی برای رشته خود باشند. دانش آموزان رشته تجربی به دلیل اینکه درس های سنگین و دشواری دارند نمی توانند این همه درس را مطالعه کنند و توقع نمره خوب داشته باشند. در این مطلب در مورد قیمت پکیج کامل حرف اخر رشته تجربی، پکیج رایگان کنکور تجربی و قیمت پکیج کامل حرف آخر دهم تجربی توضیح داده ایم.

پکیج کامل رشته تجربی نظام جدید

به همین دلیل است که موسسه کمک آموزشی حرف آخر به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش و یادگیری دروس کنکور تا به الان طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است و توانسته درصد بالایی را به موفقیت برساند. موسسه حرف آخر یکی از قانونی ترین موسسه آموزشی است که در زمینه کنکور فعالیت می کند. با توجه به میزان تجربه و افتخاری که این موسسه دارد می توان گفت که پکیج های آموزشی آن نه تنها در ایران بلکه در اروپا نیز منتشر شده است.

یکی از مهم ترین مواردی که این موسسه به آن اهمیت می دهد و روی آن سرمایه گذاری کرده است، بهترین و جدید ترین روش آموزش می باشد. در این موسسه تمام پکیج کامل تجربی حرف اخر نظام جدید، که در اختیار خریداران قرار داده می شود به یک روش جدید و نوین یاد داده شده و تمام تلاش ها بر روی نیمکره راست مغز می باشد. این یعنی حافظه طولانی مدت که برای کنکور بسیار کارساز خواهد بود. یادگیری تمام دروس رشته تجربی سخت است، اما شما می توانید با این روش نو خیلی راحت آن ها را در مدت زمانی کوتاه یاد بگیرید. از این رو به عنوان بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی شناخته شده است.

پکیج آموزشی حرف آخر مخصوص رشته تجربی

پکیج آموزشی حرف آخر مخصوص رشته تجربی

پکیج 0 تا 1000 رشته تجربی حرف آخر شامل تمامی دروس عمومی و تخصصی سه پایه نظام جدید می باشد و به عنوان یکی از کامل ترین بسته های آموزشی است که دانش آموزان رشته تجربی می توانند برای تضمین موفقیت خود آن را تهیه کنید. شما می توانید برای خرید پکیج کامل حرف آخر نظام جدید به صورت آنلاین اقدام کنید. کافی است به سایت حرف آخر مراجعه کنید.این پکیج آموزشی 1000 ساعته می باشد که در آن تمام دروس و مطالب به صورت کامل تدریس شده است. یکی از جالب ترین مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم، این است که این بسته آموزشی به گونه طراحی شده است که در هر چند هفته یک آزمون سنجش از داوطلبان گرفته می شود و دانش آموزان می توانند خودشان را بسنجند. سوالات و پاسخ نامه به صورت تصویری و کاملا متفاوت در اختیار شما قرار داده می شود.

با توجه به اینکه رشته تجربی جزء یکی از رشته های پر طرفدار می باشد و موفقیت در آن سخت و دشوار است شما می توانید از پکیج کامل حرف آخر نظام جدید استفاده کنید. با تهیه این بسته آموزشی و تماشای ویدئوهای آن همه چیز برای شما ممکن خواهد شد و می توانید به راحتی موفقیت خود را در کنکور تضمین کنید و رتبه خوبی را به دست آورید. در ادامه در مورد هر یک از این ویدئوهای آموزشی که در این پکیچ قرار دارد برای شما توضیح خواهیم داد.

پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر

پکیج کامل زیست شناسی حرف آخر

درس زیست شناسی یکی از سخت ترین دروسی است که داوطلبان رشته تجربی از آن ترس دارند. اگر به دنبال بهترین بسته آموزشی ویدئویی برای این درس هستید، پیشنهاد می کنیم از زیست شناسی حرف آخر استفاده کنید. شما می توانید به کمک این بسته آموزشی تمام تست های زیست کنکور سراسری را بدون نمره منفی کسب کنید و نمره قابل قبولی را به دست آورید. پکیج کامل زیست حرف آخر نظام جدید شامل تمام فصل های این کتاب می باشد. در این بسته آموزشی استاد رضا شعبانی از تجربیات خود برای آموزش به داوطلبان استفاده کرده است. جدید ترین روش آموزش به صورت تصویری برای اینکه بتوانید تمام مطالب را در نیمکره راست ذهن خود ذخیره کنید.

این بسته آموزشی توسط استادان با تجربه و خبره استاد شاکری، شعبانی و روان طراحی شده است و هر یک از بخش های آن به تدریس این بزرگواران می باشد. آموزش از طریق تصویر منجر به یادگیری بهتر دانش آموزان می باشد. و شما دیگر مجبور نخواهید بود دروس را برای چندبار مرور کنید و آن را حفظ کنید.

مجموعه آموزشی حرف آخر، برای کمک به دانش آموزان رشته تجربی که قصد قبولی در رشته های دانشگاهی پرطرفدار را دارند؛ حرف آخر بسته کاملی از اموزش تمامی دروس رشته تجربی را آماده کرده است؛ تا در مدت زمان محدود و با بازدهی بالا بتوانند، جمع بندی خوبی از درس های خود داشته باشند و تمامی تکنیک ها و الگوهایی که برای پاسخگویی به تست های کنکور نیاز است را یاد بگیرند.

پکیج کامل شیمی حرف آخر

پکیج کامل شیمی حرف آخر

پکیج کامل آموزش شیمی حرف آخر مخصوص نظام جدید توسط استاد رضا شیروانی طراحی شده است و به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین بسته های آموزشی است که در اختیار دانش آموزان رشته تجربی قرار می گیرد. در این پکیج آموزشی شیمی تمام مطالب و مفاهیم به صورت تصویری به شما یاد داده می شود. این روش یادگیری جزء یکی از بهترین و جدید ترین روش هایی است که براساس سال ها تجربه این استاد بزرگ در اختیار شما قرار داده شده است. اگر می خواهید بهترین رتبه را در کنکور از درس شیمی به دست آورید پیشنهاد می کنیم این بسته آموزشی حرف آخر را از موسسه ما سفارش و خریداری کنید.

استاد محمدرضا شیروانی از روش های متنوعی برای آموزش استفاده کرده است و همین روش ها می تواند روی یادگیری شما تاثیر داشته باشد. در این پکیج آموزشی شما با تمام سوالات مشابه کنکور و سوالات تالیفی روبه رو خواهید بود و می توانید مشکلات خود را از استاد مربوطه بپرسید.

پکیج کامل ریاضی حرف آخر

پکیج کامل ریاضی حرف آخر

استاد منتظری یکی از بهترین و شناخته شده ترین استادان ریاضی می باشد که تا به الان در موسسه حرف آخر طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود جذب کرده است. استاد منتظری برای یادگیری بهتر دانش آموزان خود و داوطلبان کنکور رشته تجربی این بسته آموزشی ریاضی حرف آخر را با بهترین کیفیت طراحی کرده است. شما می توانید به کمک پکیج کامل ریاضی حرف آخر نظام جدید رشته تجربی، بهترین نمره در کنکور را به دست آورید و موفقیت خود را تضمین کنید. از نظر تمام داوطلبان کنکور در هر رشته درس ریاضی یکی از سخت ترین اما شیرین ترین دروس است. در این پکیج آموزشی شما می توانید با ساده ترین و جدید ترین روش ها فرمول ها و مسائل را به ذهن بسپارید و آن هار ا حل کنید.

در این بسته آموزشی شما با 30 الگو جهت یادگیری درس ریاضی آشنا خواهید شد. تمام سوالات و تست های مربوط به سال دهم، یازدهم و دوازدهم که امکان دارد در کنکور سراسری طرح شود در این پکیج موجود می باشد. شما می توانید به راحتی با الگو گرفتن از این بسته آموزشی ریاضی کنکور را بالای 80 درصد بزنید.

پکیج کامل فیزیک حرف آخر

پکیج کامل فیزیک حرف آخر

استاد پیمان کامیار یکی از محبوب ترین و برجسته ترین استادان فیزیک در موسسه حرف آخر می باشد. اگر می خواهید تست های فیزیک و سوالات مربوط به آن را در امتحانات نهایی به درستی پاسخ دهید، پیشنهاد می کنیم برای آموزش و یادگیری از پکیج کامل فیزیک حرف آخر استفاده کنید. در این پکیج آموزشی که جزء یکی از بسته های آموزشی رشته تجربی می باشد، تمام مباحث و مطالب به صورت تصویری و انیمیشن در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان قرار داده می شود. استاد کامیار به کمک یکی از جدید ترین روش ها تدریس توانسته بهترین روش را برای یادگیری در اختیار داوطلبان قرار دهد.

فیزیک جزء درس هایی است که فرمول های زیادی دارد و به خاطر سپردن این همه فرمول برای دانش آموزان سخت خواهد بود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از روش های حرف آخر برای مطالعه استفاده کنید. در این بسته شما با 20 الگو جهت یادگیری روبه رو خواهید شد و می توانید بدون اینکه سخت ترین فرمول ها را حفظ کنید آن را به خاطر بسپارید.

پکیج کامل ادبیات فارسی حرف آخر

پکیج کامل ادبیات فارسی حرف آخر

استاد محسن منتظری جزء یکی از محبوب ترین استادانی است که درس ادبیات را در موسسه حرف آخر تدریس می کند و تا به امروز بسته های آموزشی بسیار زیادی را برای آموزش در اختیار داوطلبان قرار داده است. پکیج کامل ادبیات فارسی حرف آخر یکی از بهترین بست های آموزشی اوست که با بهترین روش مطالعه شما را آشنا می کند. در این پکیج آموزشی شما با جدید ترین و نوین ترین روش های یادگیری آشنا خواهید شد. همان طور که می دانید یادگیری از طریق تصاویر و ویدئو های انیمیشنی همیشه راحت تر و آُسان بوده است و همین روش می تواند باعث شود تا شما تمام مطالب و مفاهیم را به صورت تخصصی یاد بگیرید.

در این بسته آموزشی تمامی مطالب قرابت معنایی، املا، دستور زبان، آرایه ها، تاریخ ادبیات و… به ساده ترین و کاربری ترین روش یاد داده می شود. داوطلبان می توانند با استفاده از این پکیج آموزشی ادبیات حرف آخر به خوبی درس ها را فرا بگیرند و به تست های کنکور پاسخ دهند.

پکیج کامل دین و زندگی حرف آخر

پکیج کامل دین و زندگی حرف آخر

یکی از بهترین پکیج هایی که می تواند روی رتبه گرفتن شما در کنکور تاثیر داشته باشد، پکیج دین و زندگی حرف آخر می باشد. همان طور که می دانید درس دینی یکی از دشوار ترین دروس عمومی است که نمره گرفتن از آن کار آسانی نیست. این درس جزء یکی از دروس حفظی است و به همین دلیل همه نمی توانند به خوبی از آن نمره بگیرند. استاد علیرضا یوسفیان پور، یکی از مجرب ترین و محبوب ترین استادانی است که این روزها ویدئوهای آموزشی بسیار زیادی را در موسسه حرف آخر از خودش منتشر کرده است. اگر می خواهید تست های دین و زندگی کنکور را بدون نمره منفی بزنید پیشنهاد می کنیم از این بسته های آموزشی استفاده کنید.

در این پکیج آموزشی دین و زندگی حرف آخر شما با 14 الگو برای یادگیری آشنا خواهید شد. شما می توانید تنها در 37 ساعت به تمام مطالب و مفاهیم درس دینی سه پایه تسلط داشته باشید و به راحتی در کمترین زمان در کنکور این تست ها را یکی پس از دیگری پاسخ دهید.

پکیج کامل عربی حرف آخر

پکیج کامل عربی حرف آخر

درس عربی یکی از درس های خسته کننده وسخت است. به همین دلیل مطالعه آن برای دانش آموزان کار دشواری است. رشته های تجربی، ادبیات و ریاضی، درس عربی را به عنوان یکی از سخت ترین درس ها می دانند که تست زدن آن در کنکور برای هر دانش آموزی ساده نیست. در کنکور برای این درس سخت 25 سوال در نظر گرفته شده است. ضریب درس عربی برای تمامی رشته ها 2 می باشد اما جواب دادن به تمام 25 سوال تست کنکور تاثیر بسیار زیادی روی رتبه گرفتن و نمره شما خواهد داشت. با توجه به اینکه این درس سخت است و شما باید مطالب بسیار زیادی را به خاطر بسپارید، توصیه می کنیم از این پکیج استفاده کنید.

این بسته آموزشی به تدریس استاد محمد واعظی یکی از محبوب ترین و مجرب ترین استادان موسسه حرف آخر می باشد. شما می توانید به کمک این بسته آموزشی به بهترین شکل و با ساده ترین و کاربردی ترین الگو ها دروس این کتاب را یاد بگیرد و تمام مباحث را در خاطر نگه دارید.

پکیج کامل زبان انگلیسی حرف آخر

پکیج کامل زبان انگلیسی حرف آخر

درس زبان انگلیسی جزء یکی از مشکل ترین دروسی است که برای تمامی رشته ها در نظر گرفته شده است. این درس برای کنکور سراسری در تمامی رشته ها ضریب 2 دارد و با 25 سوال در کنکور طراحی می شود. با توجه به اینکه زبان انگلیسی یکی از سخت ترین زبان هاست و فرمول های پیچیده ای دارد. شما می توانید برای یادگیری بهتر از پکیج آموزش زبان حرف آخر استفاده کنید. در این بسته آموزشی تمام روش های آموزش و یادگیری در اختیار شما گذاشته شده است و شما می توانید به راحتی تمامی آن ها را به خاطر بسپارید. این بسته آموزشی توسط استاد مجتبی محمودی تدریس شده است.

قیمت پکیج کامل حرف اخر رشته تجربی

اگر می خواهید شما هم یکی از داوطلبان برتر کنکور باشید و تمام تست های کنکور مربوط به رشته خود را در تجربی به درستی پاسخ دهید و ساده ترین روش های مطالعه را پیش بگیرید، پیشنهاد می کنیم از پکیج کامل کنکور تجربی حرف آخر استفاده کنید. برای خرید پک حرف آخر تجربی می توانید به سایت آموزش کنکوری حرف آخر مراجعه کنید. شما می توانید با خرید پکیج کامل کنکور تجربی، خود را از هر گونه رفت و آمد برای کلاس های مختلف و پرداخت هزینه های زیاد برای یادگیری تمامی دروس آسوده کنید. این پک کامل رشته تجربی در سایت حرف آخر با بررسی آزمون های نظام جدید در اختیار دانش آموزان قرار گرفته است. از مهم ترین مزیت تهیه پک کامل تجربی و بهترین پکیج آموزشی کنکور تجربی این است که شما می توانید پس از خواندن کتاب های اصلی، خود را محک بزنید. و از سایر هم کلاسی ها و رقیبان خود پیشی بگیرید و بهترین رتبه کنکور سراسری را از آن خود کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج کامل کنکور تجربی حرف آخر (نظام جدید)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *