موسسه حرف آخر

ریاضیات جامع رشته ریاضی

تومان2,740,000

16 حلقه دی وی دی

مدرس: استاد عبد الرضا منتظری

مناسب: دانش آموزان کنکور 1400

دسته: برچسب:

توضیحات

ریاضیات جامع رشته ریاضی

ریاضی حرف آخر: داوطلبان گروه ریاضی کنکور 1400 همیشه از درس ریاضی شاکی هستند و معتقد هستند که این درس بسیار سخت و دشوار است و برای تست های کنکور خیلی سختی می کشند. ما نیز با داوطلبان هم عقیده هستیم و درس ریاضی به دلیل داشتن فرمول های بسیار زیاد و دشوار می باشد.

اما با هر مشکلی که دارد و دشواری های این درس یک راه حل وجود دارد که باعث آسان تر شدن راه دانش آموز در این مسیر ناهموار می شود، آن هم پکیج ریاضی جامع رشته ریاضی می باشد که با جمع آوری تمامی پکیج های ریاضی حرف آخر، داوطلبان را در مسیر کمک می کند. شما دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های ریاضی نخواهید داشت. پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی به شما کمک می‌کند تا تمامی فرمول‌ها و مسائل را با الگوهای بسیار ساده آموزش ببینید.

محتوای پکیج کامل ریاضی برای رشته ریاضی

داوطلبان گروه ریاضی در پکیج کامل ریاضی برای رشته ریاضی حرف آخر می توانند از محتوای تمامی پکیج های ریاضی مناسب برای داوطلبان ریاضی استفاده کنند مانند:

شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد محتوای هر پکیج به لینک محصول مراجعه کنید و متوجه شوید در هر پکیج چه مباحثی تدریس می شود.

سوالات کنکور ریاضی سراسر 1400

  • تعداد سوالات ریاضی در کنکور: ۵۵ سوال
  • ضریب درس: برای هر زیرگروه متفاوت است
  • سوالات از شماره ۱۰۱ الی ۱۵۵ در دفترچه تخصصی
  • مدت زمان پاسخگویی به سوالات ریاضی در کنکور: ۸۵ دقیقه
  • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۱ دقیقه و ۵۴ ثانیه

 

ضریب ریاضی در زیر گروه محتلف

  • زیرگروه ۱: ضریب ۴
  • زیرگروه ۲: ضریب ۴
  • زیرگروه ۳: ضریب ۳

ریاضی حرف آخر

بودجه بندی کنکور 1400 ریاضی برای داوطلبان گروه ریاضی (مباحث ریاضی حرف آخر نظام جدید)

درس ریاضی یکی از سخت ترین دروس تخصصی برای داوطلبان گروه ریاضی می باشد. اکثر داوطلبان در فهم و یادگیری این درس مشکل دارند و به راحتی نمی توانند تراز مناسبی در این درس کسب کنند و متاسفانه دانشگاه مورد علاقه خود را بدست نمی آورند و داوطلبانی که از پکیج های حرف آخر استفاده می کنند به راحتی تمامی سوالات ریاضی کنکور را پاسخ می دهند. بنابر این استفاده از پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی می تواند یک کمک مناسب برای داوطلبان باشد. داوطلبان در کنکور سراسری باید به سوالات ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم پاسخ دهند. بودجه بندی ریاضی برای داوطلبان گروه ریاضی به صورت زیر است:

مبحث تعداد سوالات
تابع نمایی و لگاریتم1
مجموعه، الگو و دنباله2
مشتق3
کاربرد مشتق2
حد و پیوستگی3
حد در بی نهایت و حد نامتناهی1
ترسیم‌های هندسی و استدلال0
قضیه تالس و تشابه2
چند ضلعی‌ها1
تجسم فضایی2
دایره3
تبدیل هندسی2
روابط طولی در مثلث1
ماتریس3
مقاطع مخروطی3
بردارها1
مبانی ریاضیات3
احتمال2
آمار توصیفی2
آمار استنباطی0
نظریه اعداد4
گراف2
ترکیبات4
مثلثات3
تابع2
معادله و نامعادله2

 

در محصول ریاضی حرف آخر در سایت کمک آموزشی حرف آخر به برسی این پکیج معروف و محبوب پرداختیم و سعی کردیم تا شما بتوانید اطلاعات جامعی از درس و پکیج ریاضی بدست بیارید. لطفا در قسمت نظرات برای ما بنوسید که چگونه از این محصول استفاده کردید و چه نتایجی بدست آوردید.

میزان رضایت داوطلبان از پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی

منبع آموزشی حرف آخر در این درس برای آسودگی داوطلبان عزیز، تمام ریاضی حرف آخر دهم، یازدهم و دوازدهم را در یک منبع جامع گردآوری کرده است. آموزش و مدرس ریاضی حرف آخر استاد منتظری می باشد که بررسی ها نشان می دهد رتبه برترها در رشته ریاضی از ریاضی منتظری حرف آخر استفاده کرده اند. شما در این پکیج کامل تمامی مباحث را و ریاضی صفر تا صد حرف آخر را یک جا مطالعه می کنید و این امر موجب مدیریت زمان بهتر و تسلط بیشتر شما می شود. شما برای خرید پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی به سایت موسسه آموزشی حرف آخر مراجعه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ریاضیات جامع رشته ریاضی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *