موسسه حرف آخر

ریاضی حرف آخر

تومان1,680,000

(دیدگاه 2 کاربر)
 • مدرس : علیرضا منتظری
 • قمیت دوره : 1,680,000 تومان
 • درس : ریاضی
 • مشاوره رایگان : 09196439399

توضیحات

ریاضی حرف آخر؛ خرید پکیج ریاضی حرف آخر

ریاضی حرف آخر، یکی از بهترین پکیج های آموزشی جامع کتاب ریاضی در موسسه حرف آخر، می باشد. این پکیج مهم ترین مباحث ریاضی گروه تجربی را به داوطلبان و دانش آموزان این پایه آموزش می دهد. شما می توانید با خرید پکیج کامل ریاضی حرف آخر می توانید مباحث دشواری مانند مشتق و کاربرد مشتق را به راحتی یاد بگیرید. یکی از مهم ترین ویژگی های این پکیج آموزش با استفاده از تصاویر و انیمیشن می باشد. خرید پک ریاضی حرف آخر به شما کمک می کند تا این مباحث را به خوبی یاد بگیرید. تمامی تست های کنکور در سال های اخیر در این پک قرار داده شده است.

خرید بسته ریاضی حرف آخر

شاید از تمامی دانش آموزان رشته تجربی تقریبا یک سوم دانش آموزان به درست ریاضی علاقه نشان دهند و آن هم از روی اجبار می باشد زیرا قبولی در دانشگاه های تاب و رشته عالی نیازمند این است که دانش آموزان درصد زیادی از درس ریاضی را بزنند. دسته دیگر از آنها اصلا روش مناسبی برای مطالعه ندارند می توانند با بودجه بندی ریاضی حرف آخر می توانند همه ی مباحث را مثل مثلثات، تصاعد هندسی، تابع و نمودار شناسی، حد و پیوستگی و… را به راحتی یاد بگیرید.

پکیج جمع بندی ریاضی حرف آخر

در دی وی دی های آموزشی ریاضی جامع کنکور تجربی که با تدریس استاد منتظری تهیه شده است، و همگی تدریس تک استاد هستند و می توان تا حد زیادی کنکور را به راحتی فهمید و به درک و حل مسائل ریاضی پرداخت. آنچه در فیلم های آموزشی ریاضی حرف آخر تجربی وجود دارد با تمامی محصولات مختلف و منبع های دیگر متفاوت می باشد؛ زیرا در ویدیو های آموزشی ریاضی جامع کنکور تجربی از روش هایی مانند فعال کردن نیم کره راست مغز دانش آموز و آموزش شهودی و انیمیشنی به جای استفاده از فرمول ها و تکنیک ها استفاده شده است که دانش آموز با خرید محصولات حرف آخر برای رشته ریاضی می تواند مطالب بیشتری و موثر تری را در کمترین زمان فرا بگیرد. با خرید دی وی دی های آموزشی ریاضی جامع کنکور تجربی می توانند به حل تست های زیادی بپردازید.

 

ریاضی حرف آخر استاد منتظری

ریاضی حرف آخر، یکی از جامع ترین پک آموزشی ریاضی برای داوطلبان و دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی می باشد. شما می توانید برای خرید پکیج ریاضی حرف آخر به سایت حرف اخر مراجعه کنید، و بسته ریاضی حرف آخر را با قیمت مناسب تهیه کنید. در نظر داشته باشید که شما می توانید مناسب ترین قیمت پکیج ریاضی حرف آخر در این سایت مشاهده کنید. استاد منتظری تمامی مباحث ریاضی حرف آخر را با الگوها و روش های خاص خود، درس ریاضی را به آسان ترین روش ممکن به داوطلبان خود آموزش می دهد. شما می توانید با استفاده از محصولات ریاضی حرف آخر این درس را با درصد بالایی در کنکور بزنید.

پکیج کامل ریاضی حرف آخر رشته تجربی

داوطلبان گروه تجربی با خرید پک کامل ریاضی حرف آخر می توانند از محتوای پکیج ریاضی استفاده کنند. البته این نکته را فراموش نکنید که پک کامل ریاضی حرف آخر برای استفاده داوطلبان تجربی مناسب است. محتوای بسته ریاضی حرف آخر شامل تمامی فرمول ها و مباحث دشواری است که بسیاری از افراد کنکوری ترس دارند تا به سراغ آنها بروند.

محصولات حرف آخر برای رشته ریاضی

با خرید پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر، شما می توانید یکی از پرفروش ترین محصولات حرف آخر را که ریاضی حرف آخر است، در این سایت خریداری کنید. همانطور که می دانید و تجربه کرده اید اکثر دانش آموزانی که از درس ریاضی دلخوشی ندارند و از آن فراری هستند و به دلایل مختلف نمی توانند به آن روی بیاورند و با بهانه های مختلف خود را گول می زنند که اصلا به مطالعه این درس نپردازند و به خود می گویند که ریاضی را از چند ماه قبل شروع میکنم و تا زمان کنکورهم به سراغ آن نمی روم که این می تواند بزرگ ترین اشتباه دانش آموزان باشد.

پک کامل ریاضی حرف آخر؛ قیمت پکیج ریاضی حرف آخر

با خرید دی وی دی های آموزشی ریاضی حرف آخر استاد منتظری می توانید با پرداخت هزینه کمتر از پشتیبانی محصولات و مشاوره اساتید و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر بهره مند شوید؛ پس شما می توانید با تهیه دی وی دی های ریاضی حرف آخر فقط کمی بیشتر از هزینه یک بار مشاوره با رتبه های برتر و اساتید بین المللی را پرداخت کنید. شما می توانید با استفاده از محصولات ریاضی موسسه حرف اخر به صورت تضمینی قبولی در رشته مورد علاقه خود را تضمین کنید و صندلی خود را در دانشگاه مورد علاقه تان برگزینید.

بهترین پکیج آموزشی برای داوطلبان کنکور

علیرضا منتظری؛ بهترین استاد آموزش ریاضی کنکور

همانطور که می دانید یادگیری به شیوه تصاویر و ویدئوها همیشه برای دانش آموزان راحت تر و کاربردی تر می باشد. اگر می خواهید به بهترین شیوه مطالب را یاد بگیرید و آنها را به صورت دائمی در ذهن خود نگهداری کنید؛ ما این روش یادگیری را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با خرید ریاضی جامع حرف آخر از این شیوه آموزش استفاده کنید.

استاد منتظری برای تدریس و یاد دادن مسائل ریاضی و تست های کنکور از تصاویر جذاب و انیمیشن استفاده کرده است. چرا که این روش یکی از کاربردی ترین راه هایی است که به ذهن سپردن آن برای دانش آموختگان راحت تر می باشد. تصاویر سه بعدی که در این ویدئو ها در اختیار شما قرار داده شده است. می تواند یادگیری را برای شما ساده تر کند.

خرید پکیج آموزشی ریاضی حرف آخر

زمانی که این پکیج آموزشی ریاضی حرف آخر را خریداری کرده اید، دیگر لزومی ندارد فرمول ها و مطالب را حفظ کنید و یا آنها را چند بار به صورت مکرر مرور کنید. در بسته ریاضی حرف آخر استاد منتظری به بهترین شکل مسائل و تست های احتمالی کنکور برای شما حل شده است و این مزیت می تواند تا حد زیادی رتبه شما را در کنکور افزایش دهد. با این روش نیمکره راست شما فعال میشود و این تنها هدف مجموعه حرف آخر می باشد.

با خرید بسته آموزشی ریاضی حرف آخر شما با تمام سوالات و تست هایی که احتمال دارد در کنکور با آنها رو به رو شوید، یاد می گیرید. ما در این سایت این اطمینان را به شما می دهیم با خرید ریاضی حرف آخر، تا حد زیادی موفقیت خود را در کنکور تضمین کنید. این بسته شامل چندین ویدئو آموزشی است که در هر ویدئو شما با مسئله ها و تست های کنکور آشنا می شوید. برخی از مباحث آن در لیست زیر آمده است:

 • مثلثات
 • هندسه
 • احتمال و آنالیز ترکیبی
 • مقاطع مخروطی
 • ریاضی جامع 1 (معادلات و نامعادلات، حد و پیوستگی، تابع و نمودار شناسی، مشتق و کاربرد مشتق، آنتگرال،ماتریس و…)

لیست قیمت ریاضی حرف آخر

شما می توانید در سایت حرف آخر بهترین و کامل ترین پکیج آموزشی ریاضی حرف آخر، را با قیمت مناسب تهیه کنید و همه ی مباحث سخت ریاضی را با ترفندهای مباحث سخت ریاضی را با ترفندهای راحت و کاربردی یاد بگیرید. و بتوانید درصد بالای در درس ریاضی کنکور بدست آورید. قیمت بسته ریاضی حرف آخر به نسبت های دیگر سایت های فروش کتاب های کنکور مناسب می باشد و دانش آموزان می توانند جمع بندی ریاضی حرف اخر را هزینه پایین تری سفارش دهید.

2 دیدگاه برای ریاضی حرف آخر

 1. رضوانه

  سلام
  این پیج فرقی با بقیه پکیج های تخصصی می کنه؟

 2. محمد

  علیرضا منتظری عالین خیلی از موارد رو کامل توضیح میدن و خداروشکر که تونسم این محصول رو خریداری کنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *