موسسه حرف آخر

زبان حرف آخر جامع

تومان890,000

(دیدگاه 2 کاربر)

9 دی وی دی

مدت زمان تدریس: 26 ساعت و حل تست

مدرس: استاد مجتبی محمودی

توضیحات

نمونه تدریس زبان حرف اخر :

زبان حرف آخر نظام جدید

زبان انگلیسی حرف آخر جامع یکی از دروس های عمومی و مشترک میان تمامی رشته ها می باشد. زبان انگلیسی حرف آخر جامع در موسسه حرف آخر به طور کامل تمامی بخش های زبان انگلیسی را در کنکور آموزش می دهد. داوطلبان می توانند با پکیج زبان انگلیسی حرف آخر جامع پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه نمایند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس های زبان خارج از مدرسه شرکت می کنند و سطح زبان خوبی دارند اما این دانش آموزان سوالات کنکوری را دست کم می گیرند. بنابراین همین مسئله باعث می شود که ضربه شدیدی به تراز و رتبه نهایی آن ها وارد شود. زیرا زبان انگلیسی کنکور با آنچه در کلاس های غیر حضوری درسی می آموزید خیلی متفاوت است. استاد مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی حرف آخر جامع در مدت زمان 8 ماه پکیج کامل زبان انگلیسی حرف آخر جامع را با شیوه ای نوین برای داوطلبین آماده کرده است. داوطلبان با استفاده از این پکیج در کوتاه ترین زمان ممکن، تمامی مطالب را در حافظه بلند مدت خود ثبت می کنند.

 • تعداد سوالات زبان انگلیسی در کنکور: 25 سوال
 • ضریب درس: 2
 • سوالات از شماره 76 الی 100 در دفترچه عمومی
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات زبان انگلیسی در کنکور: 20 دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: 48 ثانیه

بودجه بندی زبان انگلیسی

داوطلبان تمامی گروه ها باید در کنکور سراسری به سوالات منابع زبان انگلیسی پاسخ دهند. سوالات زبان انگلیسی در نظام جدید بر اساس پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم زبان انگلیسی می باشد. بودجه بندی زبان انگلیسی نظام جدید به صورت زیر می باشد:

 • بخش واژگان: 8 سوال => 32 درصد از سوالات زبان کنکور
 • بخش گرامر: 4 سوال => 16 درصد از سوالات زبان کنکور
 • بخش کلوز تست: 5 سوال => 20 درصد از سوالات زبان کنکور
 • بخش درک مطلب: 8 سوال => 32 درصد از سوالات زبان کنکور

زبان حرف آخر نظام جدید

ویژگی های پکیج زبان انگلیسی حرف آخر جامع چیست؟

1)استفاده از انیمیشن

استاد محمودی با استفاده از تصاویر و انیمیشن تمامی لغات پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم را به داوطلبان آموزش می دهد. پکیج زبان نظام جدید حرف آخر با آموزش 1200 لغت و معانیآن ها به داوطلب در این مسیر کمک می کند.

2) ثبت در حافظه بلند مدت

استفاده از انیمیشن موجب می شود که تمامی لغات در مدت زمان 5 ساعت در حافظه بلند مدت داوطلب ثبت شوند. داوطلب در روز کنکور یا هر زمانی که با این کلمات مواجه شود در ضمیر ناخوداگاه خود تصاویر و معانی آن را در حافظه خود خواهد داشت.

سپس طی مدت 22 ساعت، کل زبان کنکور شامل درک مطلب، کلوز ست و گرامر را توسط انیمیشن و توضیحات استاد به طور کامل خواهید آموخت

3) نقشه راه

استفاده از نقشه راه و الگو موجب می شود که داوطلب تمامی مطالب را به خوبی یادبگیرد. استفاده از نقشه راه به داوطلب کمک می کند تا تمامی سوالات را در کسری از ثانیه حل کند.

4) حل سوالات کنکوری در سال های اخیر

استاد محمودی در پکیج زبان نظام جدید تمامی سوال های کنکور در سال های اخیر را حل می کند. این موضوع موجب می شود داوطلب با تمامی سوال های کنکور آشنا شود و تمرکز بیشتری در حل سوالات داشته باشد. پکیج زبان انگلیسی حرف آخر جامع تعداد سوال و تست را حل می کند تا داوطلب برای یادگیری هر مبحث، تمرین کافی داشته باشد.

5) حل سریع تست ها

استاد محمودی به عنوان دبیر زبان حرف آخر به دانش آموزان تکنیک سریع تست زدن را آموزش می دهد و داوطلبان با یک برنامه ریزی دقیق می توانند در یک مدت زمان کوتاه به تمامی سوالات پاسخ دهند.

زبان حرف آخر خوبه؟

 • تدریس لغات مهم در کنکور
 • آموزش لغات با استفاده از انیمیشن
 • آموزش پاسخ به سوالات درک مطلب
 • آموزش گرامر با روش های جدید و نوین
 • آزمون‌های درس به درس در زبان نظام جدید
 • آموزش تمامی لغات زبان ( نزدیک به 1200 لغت )
 • حل سوالات زبان انگلیسی کنکور در سال‌های اخیر
 • آموزش زبان انگلیسی کنکور با استفاده از نقشه راه
 • آموزش کل زبان انگلیسی کنکور در 20 ساعت به صورت انیمیشن
 • آموزش زبان انگلیسی توسط استاد مجتبی محمودی در زبان نظام جدید

زبان انگلیسی حرف آخر جامع

لغات و گرامر زبان حرف آخر

پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی حرف آخر شامل تمامی لغات و گرامرهای پایه های دهم، یازدهم و دوزادهم می باشد. داوطلبان با پاسخ دادن به بخش گرامر و لغات می توانند تراز خوبی را کسب نمایند. خیلی از داوطلبین با این مشکل روبرو هستند که لغات و گرامرهای که می خوانند بعد از چند روز فراموش می کنند. اشتباه این دسته از افراد در شیوه یادگیری و استفاده از منابع نادرست می باشد. با توجه به این که پایه این درس مهم است ولی پکیج زبان انگلیسی حرف آخر به شما کمک می کند که در کوتاه ترین زمان بر لغات و گرامر این درس مسلط شوید.

بخش لغات زبان حرف آخر

این قسمت دارای 8 سوال است که در مجموع 32 درصد را شامل می شود. شما با مطالعه آموزش زبان حرف آخر استاد محمودی می توانند به این تراز سی و دو درصدی دست پیدا کنند. شما برای خرید پک گرامر و لغات 10، 11 و 12 به همراه کتاب به سایت حرف آخر مراجعه کیند.

بخش گرامر زبان انگلیسی حرف اخر

به طور معمول بیشتر داوطلبان با این بخش رابطه خوبی ندارند و در کل شامل 4 سوال می باشد که در مجموع 16 درصد را شامل می شود. در کل استاد محمودی این بخش را با استفاده از انیمیشن و تصاویر فوق العاده عالی تدریس کرده است.

زبان حرف اخر چند ساعته؟

پکیج زبان انگلیسی این موسسه از کامل ترین پک ها در این درس است و شامل زبان انگلیسی پایه دهم، یازدهم و دوزادهم می باشد. این پکیج شامل 9 حلقه دی وی دی است که در مدت زمان 26 ساعت تمامی مفاهیم و مباحث را به طور دقیق تدریس می کند. خیلی از دانش آموزان که در کلاس های زبان خارج از مدرسه شرکت می کنند این درس را دست کم می گیرند و زبان کنکور با کلاس های غیر درسی متفاوت است. زبان حرف آخر چند ساعت است، شما در مدت زمان زیر سی ساعت می توانید کل مباحث را یاد بگیرید.

خرید و قیمت پکیج زبان حرف آخر نظام جدید

همانطور که می دانید زبان انگلیسی از درس های عمومی مشترک در بین تمامی گروه های آزمایشی است و این پکیج توانسته با بهترین تکنیک ها تمامی بخش ها را به طور کامل تدریس کند و تمامی مطالب آموزشی خود را به حافظه بلند مدت داوطلب ثبت نماید. شما برای خرید پکیج زبان حرف آخر می توانید به سایت کمک آموزشی حرف آخر مراجعه نمایید.

 

2 دیدگاه برای زبان حرف آخر جامع

 1. شیما

  سلام ببخشید من میتونم با خخرید این محصول زبان اصلی خودم رو هم تقویت کنم یا نه پکیج فقط برای کنکوره؟

 2. حسین

  استاد مجتبی محمودی یکی از استاد هایی می باشد که کاملا زیبا توضیح میدن پیشنهاد میکنم به دوستان که حتما برای کنکور این پکیج رو تهیه کنند

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *