موسسه حرف آخر

پکیج شیمی 6040

تومان1,290,000

 • مدرس : غلامحسین شیروانی
 • قمیت دوره : 1,290,000 تومان
 • درس : شیمی
 • مشاوره رایگان : 09196439399

توضیحات

شیمی 6040 حرف آخر

شیمی حرف آخر؛ خرید پکیج کامل شیمی حرف آخر

شیمی 6040 : درس شیمی یکی از مهم ترین درس های تخصصی گروه ریاضی و تجربی می باشد. داوطلبان گروه تجربی که علاقمند به تحصیل در رشته هایی مانند پزشکی، دندان پزشکی و… هستند و یا داوطلبان رشته ریاضی که خواهان قبولی در رشته هایی مانند مهندسی نفت، مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی و … تحصیل کنند باید به طور کامل بر درس شیمی نظام جدید تسلط داشته باشند. تمامی دانش اموزان در این گروه های درسی می توانند با خرید پکیج شیمی حرف آخر به تمامی مباحث این درس تسلط داشته باشند و بتوانند با تهیه پکیج شیمی حرف اخر درصد زیادی از تست های کنکور را بدست بیاورند.

پکیج 6040 شیمی حرف آخر برای نظام جدید

همان طور که می دانید درس شیمی جزء دروس تخصصی و عمومی در رشته های نظری و فنی حرفه ای می باشد. این درس به عنوان یکی از دروس اختصاصی اهمیت بالایی دارد و داوطلبان رشته تجربی باید سعی کنند بیشترین درصد از تست های این درس را بدون نمره منفی پاسخ دهند. با توجه به اینکه این درس مطالب زیادی دارد و کمی بهم شبیه اند ممکن است در تست زنی با مشکل مواجه شوید. به همین دلیل باید از بهترین روش تست زنی استفاده کنید.

خیلی از دانش آموزان هستند که زمان زیادی را صرف خواندن این درس به نسبت سخت و حفظی می کنند و سعی می کنند با چند بار خواندن آن را به خوبی در ذهن خود جای دهند. این روش خواندن تنها برای کوتاه مدت جواب می دهد و ممکن است روز بعد شما همه مطالب را از یاد ببرید و این موضوعی است که در کنکور به آن توجه زیادی می شود، چرا که شما هیچ کدام از این مطالب را به یاد نخواهید آورد و نخواهید توانست تست ها را به درستی پاسخ دهید و همین منجر به استرس شما در جلسه خواهد شد.

شیمی حرف آخر استاد شیروانی

استاد شیروانی یکی از بزرگ ترین اساتید دپارتمان شیمی حرف اخر و استاد یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران است. شیمی حرف آخر نظام جدید برای دانش آموزان دو گروه ریاضی و تجربی مناسب می باشد. این پکیج با استفاده از راهکارها، الگوها، نقشه‌های راه و کلیدهای حل مسائل شیمی تمامی مطالب و مباحث شیمی را به داوطلبان آموزش می‌دهد.

مزایای استفاده از خرید بسته شیمی حرف آخر

 • آموزش تمامی مفاهیم و مسائل شیمی
 • استفاده از انیمیشن و تصاویر
 • آموزش با استفاده از الگو
 • حل تست های کنکور

 

پکیج 6040 شیمی حرف آخر برای نظام جدید

پک آموزشی شیمی 6040 نظام جدید

شیمی کنکور یکی از دروس تخصصی و مشترک میان گروه تجربی و ریاضی میباشد. برخی از داوطلبان طبق برنامه ریزی پیش نمی روند و در ماه های آخر برا این درس دچار مشکل می شوند. حرف آخر برای داوطلبانی که زمان کوتاهی برای کنکور دارند یک راه حل مناسب پیشنهاد می دهند. پکیج شیمی 6040 حرف آخر بهترین بسته آموزشی برای یادگیری شیمی در 100 روز می باشد.

شیمی 6040 حرف آخر به صورت الگو محور و کاملا تصویری، بخش مفاهیم و مسائل را پوشش می دهد. بخش مسائل شیمی از جهت آموزشی بسیار زمان بر و سخت می باشد. اما حرف آخر در شیمی 6040 با سه الگو کاربردی مسائل شیمی را تدریس می کند. دانش آموزان بخش مفاهیم را نیز به صورت کاملا مفهومی و تصویری یاد می گیرند. روش جذاب و تدریس عالی در این پکیج، آموزش و یادگیری را سریع تر کرده است به طوری که حجم زیادی از مطالب شیمی در کمتر از 30 ساعت به داوطلبان آموزش داده میشود.

بودجه بندی شیمی حرف آخر

داوطلبان و دانش آموزان گروه ریاضی و تجربی باید در کنکور سراسری با توجه به منابع نظام جدید به سوالات خود پاسخ دهند. سوالات شیمی نظام جدید از پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم تشکیل شده است و هر فرد باید اصول یادگیری خود را بر اساس بودجه بندی ها قرار دهد. برنامه مطالعاتی شیمی حرف آخر بر پایه بودجه بندی شیمی کنکور قرار گرفته است.

خرید بسته آموزشی شیمی حرف آخر

درس شیمی یکی از مهم ترین دروس اختصاصی در رشته های علوم تجربی و ریاضی می باشد. دانش آموزان و داوطلبان کنکور با مطالعه کتاب درسی و بهترین منابع به دنبال کسب تراز مناسب در این درس می باشند. به نظر شما شیمی حرف آخر چطوره؟ شیمی حرف اخر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ حرف آخر برای درس شیمی نیز پکیج های آموزشی ارائه داده است. بسیاری از دانش آموزان با مطالعه جمع بندی شیمی حرف آخر توانسته اند بهترین ترازها را در این درس کسب کنند. مجموعه فعال حرف آخر برای دانش آموزانی که به دنبال کسب تراز بالاتر در درس شیمی هستند؛ مطالب مفیدی را آماده کرده است. در ادامه ویژگی های مهمم شیمی حرف آخر نظام جدید را برایتان شرح داده ایم.پ

بهترین بسته آموزشی شیمی 6040 حرف آخر

ویژگی های شیمی حرف آخر نظام جدید

 • تدریس مفهومی شیمی کنکور توسط دکتر غلامحسین شیروانی
 • یادگیری تمامی مباحث شیمی با استفاده از الگوسازی و شهودی‌سازی
 • آموزش کل مطالب شیمی با استفاده از ۳ الگو
 • پاسخگویی به تست‌ها در مدت زمان ۶۰ ثانیه
 • یادگیری کل مسائل شیمی در ۱۴ جلسه یعنی در ۴ روز

بهترین بسته آموزشی شیمی 6040 حرف آخر

همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم، یادگیری از طریق تصاویر و فیلم برای دانش آموزان خیلی راحت تر می باشد و همین تا حد زیادی روی یادگیری آن ها تاثیر خواهد داشت. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در مورد بسته های آموزش شیمی 6040 حرف آخر می توانیم به آن اشاره کنیم، نحوه تدریس از طریق ویدئو و تصاویر انیمیشنی می باشد. شما می توانید از این طریق یادگیری را راحت تر کنید.

یکی دیگر از مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم، سوالات و تست هایی است که در این بسته آموزشی به آن اشاره شده است. شاید برای شما جالب باشد اما بهتر است بدانید که تست های این شیمی 6040 حرف آخر 50 درصد به سوالات کنکور شبیه هستند و این موضوع می تواند تا حدود زیادی روی تست زدن شما تاثیر داشته باشد. در این بسته شما با حدود 300 تست روبه رو خواهید شد و می توانید با نمونه های متنوعی از تست در کنکور استرس خود را کاهش دهید و در جلسه کنکور به راحتی تست ها را پاسخ دهید.

اگر می خواهید شما هم جزء 3 نفر اول کنکور باشید و درس شیمی را 100 درصد بزنید پیشنهاد می کنیم از پکیج کامل جزوه 6040 شیمی حرف آخر استفاده کنید. این بسته کامل آموزشی به شما کمک می کند تا با انواع تست ها و سوالات آشنا شوید و در زمان کنکور سوالات را بدون شک و تردید و به دور از نمره منفی پاسخ دهید.

قیمت شیمی 6040 سایت حرف آخر

نحوه مطالعه شیمی حرف آخر از زبان استاد شیروانی

همانطور که می دانیم نحوه مطالعه شیمی کنکور با توجه به دو ماهیتی بودن این درس نیازمند استراتژی خاصی است؛ ماهیت اول حفظی مفهومی و ماهیت دوم مسئله محاسباتی است که این موضوع باعث شده تا برای اینکه بتوان در کنکور به یک تراز و درصد قابل توجه از این درس رسید باید هر دو ماهیت را مورد توجه قرار داد و به نوعی باید برای مطالعه این دو بخش از پک ریاضی حرف اخر تعادل ایجاد کرد؛ زیرا این دو بخش کاملا به یکدیگر وابسته می باشند. و به جرات می توان گفت که حل مسائل بدون توجه به مفاهیم امکان پذیر نیست. در سایت موسسه حرف آخر نحوه مطالعه شیمی حرف اخر از زبان استاد شیروانی در اختیارتان قرار گرفته است؛ شما می توانید در نمونه تدریس های شیمی حرف آخر نکات ارزشمندی در رابطه با نحوه مطالعه شیمی کنکور به شما آموزش داده میشود.

کتاب کار شیمی حرف اخر

یکی دیگر از بهترین محصولات شیمی حرف آخر، کتاب کار شیمی حرف آخر می باشد. شما می توانید با خرید کتاب تست شیمی حرف آخر بسیاری از نکات مهم و ارزشمند این درس را با روش های کاربردی و راحت یاد بگیرید. مسائل شیمی حرف آخر در این کتاب کارها به صورت کامل حل شده است. جزوه حرف آخر نظام جدید در کنار دی وی دی های آموزشی شیمی موسسه حرف آخر می تواند بهترین مکمل برای یادگیری کامل این درس برای رسیدن به بالاترین ترازدر کنکور باشد.

ویژگی دی وی دی های شیمی حرف آخر

 • تدریس مسائل شیمی یعنی 40 تا 50 درصد شیمی در کنکورهای سراسری اخیر فقط و فقط با سه الگو کلی و حل کلیه تست های سراسری از سال 88 تا به امروز در دو گروه آموزشی ریاضی و تجربی و حل تست های تالیفی مکمل که مباحث کم سوال در کنکور سراسری را نیز پوشش داده است.
 • تدریس بصورت الگو سازی و شهود سازی با استفاده از نیم کره راست و تدریس کامل مفهومی که در این قالب کل سوالات کنکور به صورت کامل پوشش داده شده است.
 • ارتباط بین مسائل مختلف وحل ترکیبی آنها در این مجموعه باعث شده است در حل تست های ترکیبی هم مسلط شوید.

قیمت پکیج شیمی حرف اخر؛ قیمت شیمی حرف آخر نظام جدید

بسته شیمی حرف آخر، بر روی تمامی مسائل شیمی 6040 و نکات مهم کنکوری تاکید کرده است. ارائه راهکارهای سریع در بخش جمع بندی شیمی حرف اخر به عنوان الگو توانسته به آسانی بخش حل مسائل شیمی را راحت تر کند. و دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول ها و تکنیک های سخت آن نباشد. اساتید بسیار خوب سایت حرف آخر بدون توجه به حاشیه ها روی بخش های مهم و کنکوری تاکید کرده است تا دانش آموزان بتوانند با شیمی تکمیلی حرف آخر در زمان باقی مانده به کنکور بتوانند چندین بار نکات مهم را مرور کنند و به سطح بالایی از آمادگی برسند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج شیمی 6040”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *