موسسه حرف آخر

شیمی حرف آخر جامع

تومان2,290,000

(دیدگاه 2 کاربر)

15 دی وی دی

70 ساعت تدریس و حل تست

مدرس: استاد غلامحسین شیروانی

توضیحات

 

شیمی حرف آخر: درس شیمی یکی از مهمترین درس هایی می باشد که با داشتن ضریب بالا در کنکور تجربی و همچنین ریاضی می تواند به شدت تاثیر بسزایی در رتبه کنکور شما داشته باشد. داوطلبان گروه تجربی می توانند با استفاده از این درس پزشکی، دندان پزشکی، پیراپزشکی و داروسازی بخوانند و یا داوطلبان گروه ریاضی که می‌خواهند در رشته‌هایی مانند مهندسی نفت، مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی و … تحصیل کنند باید به طور کامل بر درس شیمی نظام جدید تسلط داشته باشند.

استاد غلامحسین شیروانی دبیر با تجربه دپارتمان شیمی حرف آخر نظام جدید و استاد یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران، پکیج شیمی نظام جدید را برای داوطلبان دو گروه ریاضی و تجربی آماده سازی کرده است تا این پکیج با استفاده از راهکارها، الگوها، نقشه‌های راه و کلیدهای حل مسائل شیمی تمامی مطالب و مباحث شیمی را به داوطلبان آموزش می‌دهد. شیمی حرف آخر جامع شامل پکیج های مفاهیم و مسائل شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. در ادامه از این مطلب از سایت موسسه آموزشی حرف آخر شما را با این پکیج بیشتر اشنا می کنیم.

شیمی حرف آخر برای داوطبان کنکور 1400 تجربی و ریاضی

 • تعداد سوالات شیمی در کنکور: ۳۵ سوال
 • ضریب درس: با توجه به زیر گروه‌ها متفاوت است
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات شیمی در کنکور: ۳۵ دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۶۰ ثانیه

بودجه بندی شیمی حرف آخر

داوطلبان و دانش‌آموزان گروه تجربی باید در کنکور سراسری با توجه به منابع نظام جدید به سوالات پاسخ دهند. سوالات شیمی نظام جدید از پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم به ترتیب زیر می باشد:

 • شیمی کنکور پایه دهم: ۸ سوال
 • شیمی کنکور پایه یازدهم: ۱۴ سوال
 • شیمی کنکور پایه دوازدهم: ۱۳ سوال

بودجه بندی شیمی نظام جدید ریاضی

داوطلبان و دانش‌آموزان گروه ریاضی باید در کنکور سراسری با توجه به منابع نظام جدید به سوالات پاسخ دهند. سوالات شیمی نظام جدید از پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم به شرح زیر تشکیل شده است:

 • شیمی کنکور پایه دهم: ۱۱ سوال
 • شیمی کنکور پایه یازدهم: ۱۳ سوال
 • شیمی کنکور پایه دوازدهم: ۱۱ سوال

چرا باید از شیمی حرف آخر استفاده کرد؟

بسیاری از کاربران سوالاتی از قبیل: آیا تمامی مفاهیم حرف آخر گفته می شود؟ آیا برای حل مسائل شیمی حرف آخر نظام جدید از انیمیشن و تصاویر استفاده می کند؟ که در ادامه به آن خواهیم پرداخت پس با ما در سایت کمک آموزشی حرف آخر همراه باشید

آموزش تکمیلی مفاهیم و مسائل شیمی

شیمی حرف آخر استاد شیروانی ، تمامی مفاهیم و مسائل شیمی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را به داوطلبان آموزش می‌دهد. داوطلبان می‌توانند با استفاده از این پکیج تمامی بخش‌های شیمی نظام جدید را مطالعه کنند.

انیمیشن و تصاویر

استاد شیروانی در پکیج شیمی حرف آخر جامع را با استفاده از تصاویر و انیمیشن آموزش می‌دهد. چرا؟ چون آموزش مفاهیم با استفاده از انیمیشن و تصاویر کمک می‌کند تا مطالب در حافظه بلندمدت داوطلب ثبت شود.

مباحث شیمی تجربی و ریاضی حرف آخر

حرف اخر این درس را براساس منابع نظام جدید به دانش آموزان و داوطلبان دو گروه آزمایشی ریاضی و فیزیک و تجربی آموزش می دهد. در این پکیج موضاعات وجود دارد؛ که در جدول زیر این مباحث را گفته ایم:

رشته تجربیرشته ریاضی و فیزیک
ساختار اتمکیهان زادگاه الفبای هستی
خواص تناوبی عنصرهاردپای گازها در زندگی
ترکیب‌های یونیآب آهنگ زندگی
پیوند کووالانسیقدر هدایای زمینی را بدانیم
ترکیب آلیدر پی غذای سالم
استوکیومتریپوشاک، نیازی پایان ناپذیر
ترمودینامیک شیمیاییمولکول‌ها در خدمت تندرستی
محلول‌هاآسایش و رفاه در سایه شیمی
سینتیک شیمیاییشیمی جلوه‌ای از هنر، زیبایی و ماندگاری
تعادل شیمیاییشیمی، راهی به سوی آینده روشن‌تر
اسید و باز
الکتروشیمی

 

شیمی حرف آخر خوبه؟ بررسی شیمی صفر تا صد حرف آخر!

این سوالی است که تمام افراد کنکوری بدنبال ان هستند. درس شیمی یکی از مهم ترین دروس عمومی و شاید اختصاصی در بعضی رشته هاست که بسیار از ضریب بالایی برخوردار است، زیرا در کنکور 35 سوال برای این مبحث اختصاص داده شده است. تااکنون تمام افراد بدنبال بهترین پکیج های آموزشی هستند، تا بتوانند بهترین آموزش هارا دریافت کنند و خود را برای موفقیت آماده کنند.

موسسه حرف آخر، با جدیدترین شیوه آموزش تلاش میکند تا بهترین آموزش ها را به شما علاقمندان دهد تا بتوانید در کنکور سراسری بهترین تست هارا بزنید و بهترین نتایج را دریافت کنید. دانش آموزان همیشه منتظر این هستند که در پکیج ها مسیر میانبر و سریع را یاد بگیرند که در اکثر پکیج های آموزشی این مورد را در نظر نمیگیرند. اما چرا باید شما حرف آخر را انتخاب کنید؟ مگر حرف آخر چه استاد خاصی دارد؟ برای دریافت این سوالات تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

تدریس شیمی حرف اخر استوکیومتری شیروانی چگونه است؟

مدرس شیمی حرف آخر دکتر شیروانی است که تبحر بسیار بالایی در آموزش شیمی دارد و این ویژگی باعث شده تا علاقمندانی که دوست دارند در کنکور سراسری رتبه خوبی را بیاورند با علاقه بسیاری این درس را به خوبی فراگیرند. دکتر غلامحسین شیروانی که به او سلطان شیمی ایران میگویند، دارای مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه صنعتی شریف میباشد. اولین ویژگی این استاد گرانقدر این است که تسلط بسیار کافی بر روی اموزش شیمی دارد و در اموزشگاه های معتبر کشور تدریس میکند.

استاد شیروانی بالای 50 مطلب معتبر در سطح بین المللی دارد که می شود گفت: با این وجود یکی از بهترین اساتید ایران در حوزه خود میباشد. قطعا شما دکتر را در شبکه آموزش دیده اید که مباحث شیمی را مانند استوکیومتری را تدریس می کند. از ویژگی های دیگر شیروانی میتوانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

 • محاسبات سریع شیمی حرف آخر (ابداع روش برای حل سوال شیمی)
 • اختراع روش مول
 • اموزش شیمی به روش االگو و شهودی سازی
 • طراحی بیش از 2000 انیمیشن شیمی
 • طراح نقشه برای شیمی کنکور

 

شیمی حرف آخر چند ساعت است و 3 الگوی کنکوری شیمی!

دانش اموزانی که به دنبال زدن 100 تا تست حرفه ای هستند میتوانند به راختی از ارزشیابی حرف آخر استفاده کنند. 3 مزیتی که باعث شده است افراد قانع شوند تا از محصولات حرف آخر استفاده کنند شامل نکات ذیل است:

 • دریافت تراز بالا با استفاده از کتب درسی
 • استفاده از پکیج شیمی حرف آخر
 • نحوه مطالعه درست این پکیج

دانش اموزان زمانی که از این 3 روش رویایی برای خواندن شیمی خود استفاده کنند به صورت درجه یک و عالی می توانند بهترین نتیجه را در کنکور بگیرند، زیرا مطالبی که در ذهن انها حک شده است دقیق و کاملا شفاف است. استاد شیروانی این دکتر گرانقدر توانسته در پکیج آموزشی شیمی حرف اخر در 86 جلسه بسیار مفید تمامی مفاهیم شیمی را به داوطلبان امورش دهد که تمامی این 86 جلسه خلاصه میشود در 30 ساعت که بسیار کاربردی است.

قیمت شیمی حرف آخر

جدای از این پکیج جامع می توان به منابع دیگری که به صورت مجزا این درس را آموزش می دهد اشاره کرد. این منابع شامل موارد زیر است:

تدریس این درس در این ویدیوهای آموزشی به گونه ای است که استاد بعد از آموزش اقدام به حل تست های تالیفی و تست های کنکور همان بخش می کند و این کار موجب تسلط بیستر دانش اموز به آن بخش می شود. در ضمن با استفاده از راه حل های سرعتی و میانبر و حذف کسرها و راه حل های طولانی کار را برای شما راحت کرده است. شما برای اطلاع از قیمت و خرید شیمی حرف آخر جامع نظام جدید می توانید به سایت کمک آموزشی حرف آخر مراجعه کنید.

2 دیدگاه برای شیمی حرف آخر جامع

 1. علی حسینی

  سلام ببخشید با خرید این پکیج چقدر آدم میتونه خیالش جمع باشه که رتبه برتر کنکور رو میگیره؟

 2. 007

  استاد غلامحسین شیروانی یکی از بهترین اساتید شیمی در زمینه کنکوره حتما این پکیج رو بخرید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *