موسسه حرف آخر

عربی حرف آخر جامع

تومان880,000

(دیدگاه 1 کاربر)

4 دی وی دی

22 ساعت تدریس و حل تست

مدرس: استاد محمد واعظی

توضیحات

عربی حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی می باشد. درس عربی یکی از سخت ترین چالش هایی می باشد که داوطلب کنکور سراسری باید از آن عبور کند و یکی از دشوار ترین درس های عمومی در کنکور است. داوطلبانی که رابطه خوبی با این درس ندارند بسیاری از دانش آموزان به اجبار این درس را برای کنکور مطالعه می کنند.

اما عربی حرف آخر با تدریس استاد واعظی، تمامی مشکلات و سختی خواندن عربی را حل کرده است و استاد واعظی با استفاده از الگو ها و نقشه راه های خاص، تمامی مطالب را به دانش آمزوان کنکوری آموزش می دهد.

همانطور که می دانید ضریب درس عربی در کنکور سراسری 2 می باشد و نسبت به درس هایی مانند ادبیات فارسی و دینی کمتر است. اما به دلیل آن که بیشتر داوطلبین کنکور این درس را دشوار می پندارند و قادر به کسب درصد بالای 50% نیستند.

پاسخ دادن به هر تست آن می تواند شما را صد ها پله به قبولی در رشته و شهر مورد نظر خود نزدیک تر کنید. استاد محمد واعظی پکیج عربی حرف آخر را برای داوطلبان کنکور 1400 آماده می کند و با صرف کمترین زمان و بدون هدر دادن بیش از حد انرژی تمامی درس های کتاب های عربی دهم، یازدهم و دوازدهم را به طور کامل بیاموزید و تمامی مفاهیم را در حافظه بلند مدت خود نگاه دارند.

 • تعداد سوالات عربی در کنکور: ۲۵ سوال
 • ضریب درس: ۲
 • سوالات از شماره ۲۶ الی ۵۰ در دفترچه عمومی
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات عربی در کنکور: ۲۰ دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۴۸ ثانیه

بودجه بندی عربی کنکور

داوطلبان و دانش‌آموزان گروه‌ تجربی، ریاضی و انسانی باید عربی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را برای کنکور مطالعه کنند. بودجه بندی عربی نظام جدید شامل:

 • بخش ترجمه و مفاهیم: ۱۰ سوال = ۴۰ درصد از سوالات عربی کنکور
 • بخش مفهوم لغات: ۱ سوال = ۴ درصد از سوالات عربی کنکور
 • بخش متن و درک مطلب: ۴ سوال = ۱۶ درصد از سوالات عربی کنکور
 • بخش تحلیل صرفی: ۳ سوال = ۱۲ درصد از سوالات عربی کنکور
 • بخش حرکت گذاری: ۱ سوال = ۴ درصد از سوالات عربی کنکور
 • بخش جمع مکسر، متضاد و مترادف: ۱ سوال = ۴ درصد از سوالات عربی کنکور
 • بخش قواعد: ۵ سوال = ۲۰ درصد از سوالات عربی کنکور

پکیج عربی حرف آخر جامع

عربی حرف آخر جامع با تدریس استاد محمد واعظی یکی از بهترین پکیج های کمک آموزشی عربی برای کنکور 1400 می باشد. داوطلبان می توانند در عربی حرف آخر تمامی مطالب و مفاهیم عربی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را مطالعه کند. همان طور که می‌دانید عربی در کنکور سراسری از ۷ بخش سوال تشکیل شده است. عربی جامع حرف آخر به طور کامل همه این سوالات و مفاهیم را به دانش‌آموز آموزش می‌دهد.

چرا پکیج عربی حرف آخر؟

یادگیری بدون فراموشی

یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های عربی حرف آخر، آموزش خاص این موسسه آموزشی حرف آخر می باشد. استاد واعظی مطالب و قواعد عربی را به نحوی تدریس می کند که داوطلب مطالب را فراموش نکند و این ویژگی باعث می شود که دانش آموز بدون فراموشی تمامی مطالب را فرا بگیرد.

استفاده از انیمیشن

عربی حرف آخر با استفاده از انیمیشن مطالب را به دانش آموز یاد می دهد. استفاده از تصاویر موجب می شود که مفاهیم در حافظه بلند مدت داوطلب ثبت شود. اگر درس عربی یکی از درس های سخت کنکوراست ما نیز تمام تلاش خودمان را می کنیم تا آن را برای داوطلب آسان تر کنیم.

1 دیدگاه برای عربی حرف آخر جامع

 1. ملیکا عرب زاده

  من اصلا از عربی خوشم نمیومد به زور خانوادم این پکیج رو دیدم و عاشق عربی شدم واقعا الان دارم پیشرفت هامو تو درس عربی میبینم مرسی از استاد محمد واعظی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *