موسسه حرف آخر

پکیج فیزیک حرف آخر کامل

تومان2,190,000

(دیدگاه 4 کاربر)
 • مدرس : پیمان کامیار
 • قیمت دوره : 2,190,000 تومان
 • درس : فیزیک
 • مشاوره رایگان : 09196439399

توضیحات

فیزیک حرف آخر؛ خرید پکیج فیزیک حرف آخر

فیزیک حرف آخر یکی از مهم ترین پکیج هایی می باشد که دانش آموزان زیادی به دنبال خرید آن هستند. خرید فیزیک حرف آخر نظام جدید به تمامی دانش آموزانی که در رشته های ریاضی و یا تجربی تحصیل می کنند پیشنهاد میشود؛ آنها می توانند بهترین قیمت پکیج فیزیک حرف آخر استاد کامیار را در سایت آموزشی حرف آخر مشاهده کنند.

همه افرادی که از فیزیک فراری بودند و برای خواندن این درس، ترس داشتند، با روش الگوها و انیمیشن های ابداعی استاد کامیار، می توانند از یادگیری فیزیک لذت ببرند؛ چون این درس به قدری جذاب تدریس شده است که حتما به درس مورد علاقه شما تبدیل می شود.

پکیج کامل فیزیک حرف آخر؛ صد در صد مطالب و نکات فیزیک کنکور را شامل می شود. این مجموعه تمامی مبحث های فیزیک را در برگرفته است که توسط استادکامیار، یکی از بهترین اساتید کشور، طراحی و تدریس شده است و با تماشای ویدئوهای آموزشی فیزیک حرف آخر، متوجه تفاوت تدریس فوق العاده ی استاد کامیار، با دیگر تدریس ها خواهید شد.

پکیچ فیزیک حرف آخر نظام جدید

اینکه داوطلبی مباحث را به طور کامل وخوب یاد نگرفته باشد یا برای رسیدن به پاسخ سوالات فیزیک، از روش های زمان بر استفاده کند، باعث می شود که داوطلب بخاطر مدت طولانی که صرف پاسخ به سوالات کرده است، خسته شود و از انجام باقی تست ها امتناع کند. اگر تا کنون شما هم از این روش های زمان بر و کسل کننده استفاده می کردید، زمان آن رسیده است که در روش خود تغییری ایجاد کنید و به سراغ موسسه های حرفه ای بروید و برای حل مشکل خود از مشاوران مجرب آن موسسه بهره بگیرید، تا بتوانید از پکیج های آموزشی مختص درس های خود استفاده کنید.

فیزیک حرف آخر؛ با هدف از بین بردن خستگی دانش آموزان و داوطلبان کنکور، که نتیجه ی استفاده از روش های یادگیری طولانی برا ی حل سوالات فیزیک بوده است ، پکیج کامل فیزیک حرف آخر را برای شما عزیزان تهیه و ارائه کرده است. فیزیک حرف آخر توسط استاد کامیار، تدریس شده است که باعث می شود شما داوطلب عزیز، مطالب آموزشی را به ساده ترین روش ممکن یاد بگیرید و همچنین مناسب ترین روش های تست زنی که جامع و منطقی هستند، و این روشها باعث می شود که نه تنها از زدن تست های زیاد خسته نشوید، بلکه لذت هم ببرید.

آموزش فیزیک حرف آخر به قلم استاد کامیار

فیزیک حرف آخر؛ با روش های استاد کامیار بهترین نتیجه را از تست زدن بگیرید!

استفاده از پکیج کامل فیزیک حرف آخر یک سری مزایا دارد که در زیر به چند مورد آنها اشاره می کنیم؛

 • تدریس های استادکامیار باعث شده تا دانش آموزان درصد بالایی از تست های این درس را بزنند.
 • فیزیک حرف آخر بخاطر جذابیت و نحوه تدریس فوق العاده، موجب خستگی دانش آموز یا داوطلب نمی شود و اشتیاق آن ها را برای تست زدن افزایش می دهد.
 • استفاده از دی وی دی ها به جای فرمول و تکنیک، از الگوسازی و حالت نمایشی و شهودی با استفاده از نیم کره راست مغز استفاده شده که باعث شده در بهترین زمان ، بیشترین مطلب ها در ذهن داوطلب جای گیرد.

فیزیک، از سخت ترین و مهم ترین درس هایی است که در کنکور می بایست سوالات آن را حل کنید، اکثر داوطلبان کنکور، از تست های فیزیک هراس دارند و فکر می کنند توانایی پاسخ صحیح به این سوالات را ندارند؛ اگر می خواهید به همه ی سوالات و تست های فیزیک در کنکور، به صورت صحیح و بدون نمره منفی پاسخ دهید، پیشنهاد ما به شما، مشورت با تیم حرفه ای حرف آخر می باشد.

موسسه حرف آخر یک پکیج کامل و جامع آموزشی را با عنوان پکیج کامل فیزیک حرف آخر، به منظور آسان شدن یادگیری و تست زدن فیزیک برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور طراحی نموده است.

یکی از سخت ترین درس هایی که معمولا به صورت حل کردنی در کنکور با آن روبه رو خواهید شد، فیزیک می باشد. خیلی از داوطلبان کنکور از تست های فیزیک در کنکور ترس دارند و تصور می کنند، نمی توانند به این سوالات به درستی پاسخ دهند. اگر می خواهید به تمام تست ها و سوالات فیزیک در کنکور به درستی و بدون نمره منفی پاسخ دهید، پیشنهاد می کنیم از موسسه حرف آخر کمک بگیرید.

قیمت و خرید پکیج فیزیک حرف اخر

موسسه حرف آخر برای راحتی دانش آموزان و داوطلبان کنکور نظام جدید، یک پکیج آموزشی با عنوان پکیج کامل فیزیک حرف آخر طراحی کرده است. اگر می خواهید تست های فیزیک را به راحتی پاسخ دهید می توانید از این پک آموزشی که از تمام قسمت های کتاب سوال طرح شده است استفاده کنید.

حل کردن سوالات فیزیک آن هم با این همه فرمول سخت و دشوار طبیعی است که کار هر کسی نخواهد بود، شما زمانی می توانید به تست های فیزیک در کنکور بدون نمره منفی جواب دهید که از فیزیک حرف آخر به قلم پیمان کامیار کمک بگیرید. پیمان کامیار به عنوان یکی از محبوب ترین استادانی است که به خوبی فیزیک را تدریس می کند و تا به الان توانسته تست های خوبی را طرح و در اختیار داوطلبان قرار دهد.

در ادامه می خواهیم در مورد فیزیک حرف آخر و این پکیج آموزشی که به قلم استاد کامیار می باشد برای شما توضیح دهیم. به شما این اطمینان را می دهیم که می توانید تنها با 10 روز صرف کردن وقت خود برای تماشای این ویدئوهای آموزشی به آن چیزی که می خواهید برسید.

استفاده از پکیج کامل فیزیک حرف آخر

بسته فیزیک حرف آخر یکی از بهترین پکیج های آموزش فیزیک برای داوطلبان ریاضی و تجربی می باشد.این پکیج توسط استاد پیمان کامیار تدریس می شود و تمامی مفاهیم فیزیک حرف آخر نظام جدید را به راحتی آموزش می دهد. داوطلبان با خرید پک کامل فیزیک حرف آخر می توانند تمامی مفاهیم و مسائل فیزیک پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را یاد بگیرند. فیزیک کنکور یکی از دشوار ترین دروس تخصصی است که بسیاری از داوطلبان گروه ریاضی و تجربی با آن مشکل دارند.

موسسه کمک آموزشی حرف آخر با تدریس دقیق و منحصر به فرد استاد کامیار توانسته تمامی مشکلات داوطلبان را حل کند. همان طورکه می دانید سوالات فیزیک کنکور از سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تشکیل شده است. دانش آموزان کنکوری می توانند با تهیه پک جامع حرف اخر هر سه پایه فیزیک را به راحتی یاد بگیرند. این بسته یکی از کامل ترین پکیج های آموزش فیزیک کنکور برای آزمون سراسری می باشد.

بودجه بندی فیزیک نظام جدید رشته تجربی

داوطلبان گروه تجربی باید در کنکور سراسری با توجه به منابع نظام جدید به سوالات فیزیک پاسخ دهند. سوالات فیزیک نظام جدید برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت لیست زیر می باشد:

 • فیزیک پایه دهم: ۸ سوال
 • فیزیک پایه یازدهم: ۹ سوال
 • فیزیک پایه دوازدهم: ۱۳ سوال

بودجه بندی فیزیک نظام جدید رشته ریاضی

دانش آموزان گروه ریاضی باید در کنکور سراسری با توجه به منابعی که برای آنها معرفی شده به سوالات فیزیک پاسخ دهند. سوالات فیزیک نظام جدید از پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت لیست زیر طراحی شده است.

 • فیزیک پایه دهم: ۱۲ سوال
 • فیزیک پایه یازدهم: ۱۳ سوال
 • فیزیک پایه دوازدهم: ۲۰ سوال

فیزیک کنکور برای داوطلبان گروه تجربی

 • تعداد سوالات فیزیک در کنکور: ۳۰ سوال
 • ضریب درس: با توجه به زیر گروه‌ها متفاوت است
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات فیزیک در کنکور: ۳۷ دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۷۲ ثانیه

فیزیک کنکور برای داوطلبان گروه ریاضی

 • تعداد سوالات فیزیک در کنکور: ۴۵ سوال
 • ضریب درس: با توجه به زیر گروه‌ها متفاوت است
 • مدت زمان پاسخگویی به سوالات فیزیک در کنکور: ۵۵ دقیقه
 • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: ۱ دقیقه و ۲۲ ثانیه

 

ویژگی های پکیج کامل فیزیک حرف آخر

ویژگی های پکیج کامل فیزیک حرف آخر

 • تدریس کامل مفاهیم فیزیک پایه دهم، یازدهم و دوازدهم
 • استفاده از انیمیشن و تصاویر برای آموزش مباحث
 • استفاده از الگوها و روش های خاص برای حل تمامی تست ها
 • تدریس روش های سریع تست زنی
 • تدریس توسط پیمان کامیار یکی از بهترین اساتید فیزیک در کشور
 • حل تمامی تست های کنکور در سال های اخیر

آموزش جامع فیزیک حرف اخر

مهندس کامیار مدرس فیزیک حرف اخر روش های سریع و کوتاه در کلیه مباحث این درس می باشد. شما می توانید با خرید پکیج فیزیک حرف آخر تمامی فرمول های این درس را به خوبی حفظ کنید و یاد بگیرید و تست های مربوط به آن را در کنکور به راحتی و در کوتاه ترین زمان حل کنید.

خرید بسته آموزش فیزیک حرف آخر به قلم استاد کامیار

یادگیری از طریق تصاویر یکی از ساده ترین و آسان ترین روش هایی است که می توان به آن اشاره کرد. اگر می خواهید به خاطر سپردن دروس، مفاهیم و فرمول ها برای شما راحت باشد و مدت های طولانی آن ها را فراموش نکنید پیشنهاد می کنیم از این بسته های آموزشی استفاده کنید. در این ویدئوهای آموزشی تمامی درس ها به صورت انیمشین و تصویر به شما آموزش داده می شود.

شما می توانید با دیدن این تصاویر به راحتی و برای مدتی طولانی دروس را در ذهن خود جای دهید و آن ها را به نیمکره راست مغز خود هدایت کنید این یعنی حافظه بلند مدت شما که در تست زنی کنکور به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. استاد کامیار از این شیوه برای تست زنی کنکور استفاده می کند و اعتقاد دارد که دانش آموزان می توانند با کمک تصاویر مطالب را راحت تر یاد بگیرند و بهتر در ذهن خود نگه دارند.

خرید بسته آموزش فیزیک حرف آخر به قلم استاد کامیار

استاد کامیار برای تمام بخش های مهم کتاب فیزیک، راه ها و الگوهای متفاوتی را بیان کرده است که شما می توانید از طریق آن در یک چشم بهم زدن یک مسئله سخت و دشوار را حل کنید. یکی از فصل های این کتاب در مورد دینامیک می باشد که اصلا لازم نیست بنشینید و فرمول حفظ کنید. شما می توانید با الگوهایی که به شما آموزش داده می شود مسئله های این فصل را به راحتی حل کنید.

در این قسمت در مورد فیزیک حرف آخر برای شما توضیح دادیم. شما می توانید با بررسی این مطلب این پکیج آموزشی کامل فیزیک حرف آخر را از سایت ما سفارش و خریداری کنید. خرید از این سایت به صورت آنلاین و 24 ساعته امکان پذیر می باشد و این فقط و فقط برای راحتی شما عزیزان و داوطلبان کنکور می باشد. اگر می خواهید بهترین رتبه را در کنکور به دست آورید به شما پیشنهاد می کنیم از بسته آموزشی را از موسسه حرف آخر خریداری کنید.

قابلیت های خاص پکیج کامل فیزیک حرف آخر

از سری ویژگی های خاصی که این پکیج دارد و هر کسی ترغیب میشود آنرا تهیه کند مزایای خاصی است که در ذیل به آتها اشاره کرده ایم.

 1. آموزش مبحث پیچیده کشش نخ
 2. آموزش از طریق انیمیشن و تصاویر
 3. آموزش روش های تست زنی مربوطه
 4. تدریس به صورت تعاملی و پرسش و پاسخ
 5. کارگیری چند الگو برای حل تست سوالات کنکور فیزیک

قطعا بعد از تهیه این محصول نتیجه ای که خواهید دید شگفت انگیز خواهد بود و از سرمایه گذاری خود بر روی این پکیج پشیمان نخواهید شد.

خرید پکیج آموزش فیزیک حرف آخر

تمامی دانش آموزانی که تاکنون از فیزیک فراری بودند و برای خواندن آن امروز و فردا می کردند؛ بهتر است این خبر را به آنها بدهیم زیرا آموزش فیزیک حرف آخر استاد کامیار با روش ها، الگو ها و انیمیشن هایی است که فیزیک را تا حد زیادی جذاب کرده است. بسته فیزیک حرف آخر شامل صد درصد مطالب فیزیک کنکور می باشد. که برای کسانی که این مجموعه را تهیه می کنند می توانند از تخفیف بسیار بالایی نیز بهره مند شوند.

تدریس استاد کامیار در درس فیزیک حرف اخر موجب شده است تا دانش آموزان بتوانند درصد بالایی از این درس را بزنند. دی وی دی های فیزیک حرف اخر از فرمول ها و تکنیک از الگو سازی برای هر تست و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز استفاده شده است.

سوالات متداول

مدرس پکیج فیزیک حرف آخر کیست؟ استاد پیمان کامیار

قابلیت های خاص پکیج فیزیک چیست؟ آموزش انیمیشنی، تدریس به صورت تعاملی و پرسش و پاسخ

این پکیج برای رشته تجربی است؟ یا ریاضی؟ برای هر دو رشته کاربرد دارد.
تضمینی هم برای نتیجه انجام کارهاتون دارید؟ بله بسیاری از دوستان نتیجه گرفتن و شواهد نشان می دهد که بسیار موفق تر توانستن کنکور را پشت سر بگذارند.

 

4 دیدگاه برای پکیج فیزیک حرف آخر کامل

 1. حسین

  سلام راسته که ایشون بدون فرمول تدریس میکنن؟
  یعنی حتی از یه دونه فرمول هم استفاده نمیکنن؟
  مگه میشه؟

 2. هستی

  سلام و وقت بخیر
  من میخواستم بدونم پکیج هایی که داخل بازار هستن بهترن یا این پکیج؟ چون خیلی موسسات هستن که به صورت حضوری درس میدن بعد هر مشکلی که باشه رو رفع می کنن ممنون میشم بهم بگید

 3. علی رضایی

  سلام پکیج استاد پیمان کامیار عالیه من تا الان تونستم خیلی از تست سخت هارو هم کاملا درست جواب بدم هم سرعتم رو توی تست زنی ببرم بالا مرسی واقعا

 4. مهسا

  استاد کامیار یکی از بهترین اساتید حال حاضر کنکور هستن من با پکیج های فیزیک حرف اخر و مشاوره های دکتر مومنی تونستن درصد فیزیکی رو از ۱۰٪به بالای ۷۰٪برسونم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *