این روزها کنکور یکی از سخت ترین و پیچیده ترین امتحاناتی است که در دوران تحصیلی برای هر دانش آموزی اتفاق می افتد. موفقیت در کنکور مهم ترین مسئله ای است که داوطلبان به آن توجه می کنند. به همین دلیل به دنبال بهترین موسسه برای یادگیری دروس کنکور هستند. یکی از بهترین موسسه هایی که بهترین آموزش های کنکور را در اختیار شما قرار می دهد و تا به الان توانسته محبوبیت بسیاری را در بین دانش آموزان به دست آورد، موسسه حرف آخر می باشد.

حتما تا به الان درمورد این موسسه آموزشی کنکور شنیده اید و می دانید یکی از پر رغیب ترین مراکز آموزشی کنکور به حساب می آید. اگر به دنبال کسب بهترین رتبه در کنکور هستید، پیشنهاد می کنیم از بسته های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده کنید. به شما این اطمینان را می دهیم که شما هم می توانید با دنبال کردن پکیج های آموزشی حرف آخر جزء یکی از رتبه های برتر کنکور باشید.

پکیج ها و بسته های آموزشی که در اختیار شما قرار داده می شود با جدید ترین شیوه آموزش طراحی شده است و تمامی آموزش ها به صورت تصاویر و انیمیشن ها به شما یاد داده خواهد شد. این موضوع در طرز نحوه یادگیری شما تاثیر بسیار زیادی دارد و شما می توانید به خوبی تست بزنید و آموزش ها را در ذهن خود بسپارید. اگر می خواهید عضوی از حرف آخر باشید می توانید از بسته های آموزشی ما استفاده کنید.

موسسه حرف آخر، بهترین مرکز آموزش محور کنکور

به دست آوردن برترین رتبه ها در کنکور همیشه راحت نیست و سختی های خودش را دارد. بدون شک می توان گفت فقط یک حرف آخری می تواند به بهترین رتبه ها در کنکور دست پیدا کند و بهترین نتیجه را از آن خود کند. تصور کنید شما هم عضوی از خانواده حرف آخر هستید، پس طبیعی است که بتوانید جزء یکی از برترین رتبه ها در کنکور سراسری هم باشید. تلاش شما زمانی برای به دست آوردن رتبه خوب در کنکور جواب خواهد داد که بتوانید با حرف آخر همراه باشید.

خواندن این همه درس برای کنکور آن هم زمانی که شما هیچ علاقه ای به آن ها نداشته باشید، قطعا خسته کننده و دشوار خواهد بود. تنها چیزی که می تواند برای شما شیرین باشد کنار گذاشتن روش های قدیمی در یادگیری و مطالعه است. اگر از روش های جدید برای یادگیری استفاده کنید می توانید پیشرفت خوبی در در تست زنی و مطالعه دروس متنوع داشته باشید. در این زمان یادگیری ساده ترین بخش از کنکور خواهد بود.

موسسه حرف آخر به عنوان یکی از بهترین مراکزی است که از سال 1390 فعالیت خودش را آغاز کرده است. استاد منتظری که یکی از برجسته ترین اساتیدی است که این موسسه را تاسیس کرده است و توانسته افتخارات ویژه ای را از آن خود کند. شما می توانید با مراجعه به سایت حرف آخر بهترین پکیج های آموزشی حرف آخر را برای یادگیری سفارش و خریداری کنید.

آموزش از طریق انیمیشن سازی و الگو نمایی

آموزش از طریق انیمیشن سازی و الگو نمایی

یادگیری از طریق تصاویر و انیمیشن ها یکی از بهترین روش هایی است که می توانیم به آن اشاره کنیم. این روشی است که موسسه حرف آخر از آن برای آموزش دروس مختلف کنکور استفاده کرده است. شما با این روش دیگر نیازی به حفظ کردن مطالب نخواهید داشت و مجبور نخواهید بود تمام مفاهیم را به سختی حفظ کنید، کافی است آن ها را با چند ترفند ساده و کاربردی به ذهن بسپارید.

آموزش از طریق الگو نمایی و انیمیشن سازی یکی از بهترین روش هایی است که یادگیری را برای شما راحت و آسان می کند. شما می توانید تمام دروس را حتی درس هایی که به آن علاقه ندارید را به راحتی بخوانید و تست آن را در کنکور با بیشترین درصد حل کنید. فرمول های ریاضی، فیزیک، مفاهیم دینی و شیمی و نکاتی که برای زبان انگلیسی گفته می شود، هر کدام سختی هایی دارد که با این روش یادگیری بسیار راحت شده است.

با این روش یادگیری شما می توانید تمام مطالب را در نیمکره راست ذهن خود قرار دهید و این یعنی حافظه طولانی مدت ذهن شما. زمانی که شما مفاهیم و مطالب را حفظ می کنید، نمی توانید آن ها را به صورت دائمی در ذهن داشته باشید و این چیزی است که باید به آن توجه داشته باشید. به ذهن سپردن تصاویر در زمان کنکور یکی از بهترین اتفاقاتی است که برای شما رخ خواهد داد و شما می توانید به راحتی تمامی تست ها را بدون نمره منفی جواب دهید.

بهترین اساتید در موسسه آموزش حرف آخر

موسسه حرف آخر که به عنوان یکی از شناخته شده ترین مراکز آموزش محور کنکور می باشد، تا به امروز مدرسان با تجربه و برجسته ای را برای تدریس دروس مختلف در نظر داشته است. ورود به این موسسه کار راحتی نیست و تمامی اساتیدی که تا به امروز در حرف آخر فعالیت می کنند، توانسته اند در آزمون های ورودی موفق شوند و آن ها را به خوبی پشت سر بگذارند. به همین دلیل است که تمام داوطلبان کنکور سراسری این اساتید را می شناسند. در ادامه لیستی از اساتید محبوب حرف آخر برای شما ذکر خواهد شد.

  • استاد کامیار مدرس فیزیک
  • استاد عبدالرضا منتظری مدرس ریاضی (موسس انتشارات حرف آخر)
  • استاد واعظی مدرس عربی
  • استاد شعبانی مدرس زیست
  • استاد محمودی مدرس زبان انگلیسی
  • استاد محسن منتظری مدرس ادبیات فارس
  • استاد یوسفیان پور مدرس دین و زندگی
  • استاد شیروانی مدرس شیمی

دانش آموزان حرف آخر

دانش آموزان حرف آخر

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که برای موسسه حرف آخر اهمیت دارد، پاسخ گویی به سوالات دانش آموزان و داوطلبان می باشد. به همین دلیل این موسسه هزاران مشاور را به صورت 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در هر ساعت از روز هر سوالی که دارید مطرح کنید و به جواب خود برسید. البته شما می توانید در هر کجا که هستید به صورت حضوری با این آموزشگاه ارتباط داشته باشید.

روند فعالیت موسسه حرف آخر

این موسسه فعالیت خود را در زمینه آموزش کنکور به داوطلبان شروع کرده است و تا به الان توانسته بیشترین پکیج های آموزشی را برای یادگیری بیشتر در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار دهد. یکی از مهم ترین نکاتی که این موسسه در نظر داشته است، تفکیک دروس برای نظام جدید و قدیم می باشد. با توجه به اینکه در چه مقطعی تحصیل می کنید، می توانید از پکیج کامل نظام جدید حرف آخر و نظام قدیم آن استفاده کنید.

پروژه 6040 حرف آخر

یکی از بزرگ ترین پروژه هایی که این موسسه روی آن سرمایه گذاری کرده است، پروژه بزرگ 6040 می باشد. شما می توانید با خرید این پروژه در کوتاه ترین زمان تمام دروس کنکور را دنبال کنید و بهترین نمره را به دست آورید. با استفاده از این پکیج های آموزشی شما می توانید در مدت 60 روز تمام مطالب را مطالعه کنید و پس از آن در مدت 40 روز تست بزنید. بدون شک می توانید به کمک پکیج کامل آموزشی 6040 تا 70 درصد از تست های کنکور را به درستی پاسخ دهید.

خرید پکیج کامل آموزشی حرف آخر

اگر می خواهید آینده خود را تضمین کنید و بهترین اتفاقات را در کنکور برای خود رقم بزنید، پیشنهاد می کنیم از پکیج های موسسه حرف آخر استفاده کنید. حرف آخر به شما این امکان را می دهد که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و به کمک این بسته های آموزشی به راحتی تست های کنکور را بدون نمره منفی جواب دهید.

شما می توانید این بسته های آموزشی را با کد تخفیف حرف آخر به صورت آنلاین سفارش و خریداری کنید. موفقیت شما در کنکور با حرف آخر تضمین شده است. پس بر این باور باشید که خواهید توانست به کمک بسته های آموزشی حرف آخر بهترین رتبه را از آن خود کنید. بهترین روش های یادگیری در این بسته ها این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید خودتان را برای رسیدن به رتبه های برتر آماده کنید.