نحوه استفاده از دی وی دی های حرف آخر: دانش آموزان کنکوری شما در سایت موسسه حرف آخر در مقاله نحوه استفاده از دی وی دی های حرف اخر صحبت کنیم تا مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد. همان طور که می دانید موسسه حرف اخر برای تدریس درس ها و به صورت الگو و انیمیشن بسیار تلاش کرده اند و فقط برای تدریس یک جلسه 14 روز زحمت کشیده اند. در اتاق فکر موسسه حرف اخر تیم مشاوره کنکور همه با هم برای پیشرفت بچه ها در سریع یاد گرفتن مطالب تلاش کرده و بیشترین وقت خود را صرف این کار نموده اند.

محتوای دی وی دی آموزشی

در هر جلسه تدریس که در دی وی دی حرف اخر انجام شده است شامل سه قسمت می باشد که این قسمت ها عبارت اند از درسنامه که به صورت کاملا الگو و انیمیشن سازی تدریس شده است و به نوعی به دانش اموزان روش الگو سازی و مفهومی را یاد داده اند و روش حفظ کردن مطالب را برای همیشه از بین برده اند. قسمت دوم شامل حل کردن تمام تست های کنکور تست های خارج و دخل می باشد. تست های 85 به بعد را کاملا تدریس کرده اند و همچنین سوال های احتمالی را تدریس کرده اند و بخش سوال های احتمالی است که احتمال دارد در کنکور طرح شود و تکرار و مرو نیز شده است.

روش مطالعه و کارهایی که در نحوه استفاده محصولات حرف اخر باید انجام داد

برای موفقیت در کنکور باید این مورد را مد نظر داشته باشیم که در مرحله اول تهیه منابع مهم بسیار اهمیت دارد چون اگر منابع خوبی نداشته باشید چه بسا که شما بیشتر سر در گم شوید و از خواندن کتاب ها نا امید شید. منابع نقش بسیار زیادی در انگیزه برای درس خواندن دارد. پس در مرحله ی اول باید شما منابع خوبی داشته باشید تا بتوانید کارتان را شروع کنید. در مرحله دوم پشتکار و نیروی ذهنی شماست تا در صورت منابع خوب داشتن حرکت کنید و برای هدفتان بجنگید و در مسیر هدفتان قدم بردارید. در مرحله سوم شما باید برنامه ریزی دقیق و خوبی داشته باشید که پیشنهاد می کنم توسط یک مشاور خوب و شناختن و شناختن توانایی هایتان یک برنامه ریزی خوبی را برای خودتان داشته باشید تا بتوانید به درستی از وقتتان استفاده کرده و به نتیجه ی مطلوبی برسید.

محصولات حرف اخر با الگو و انمیشن سازی فوق العاده خود توانسته مطالب درسی را با انمیشن آن هم به نحو احسن تدریس شده و در اختیار دانش آموزان گذشته و آن می توانند به راحتی و بدون دردسر درس را به راحتی یاد بگیرند.

نکته ای که باید خدمت شما عرض کنم این است که قبل از خواندن درس ها شما طرز فکر مثبتی را داشته باشید و از کلماتی که انگیزه شما را در خواندن درس بیشتر می کند استفاده بعضی افراد همیشه از کلمه های من نمی توانم یاد بگیرم یا من موفق نمی شوم استفاده می کنند که طبق روان شناسی این کلمات باعث می شود که افراد انگیزه ی خود را برای تلاش کردن ازدست بدهند و اعتماد به نفسشان پایین بیاید. پس بنابراین پیشنهاد می کنیم که اول با انرژی فوق العاده زیاد به سراغ درستان بروید.

قبل از خواندن درس ها هدف خودتان را مشخص کنید و از خودتان سوال هایی در مورد جلسه ای که قرار است ببینید را بپرسید مثلا این که چرا من در این مبحث مشکل دارم و باید چیکار کنم؟ دلیل نفهمیدن این درست چیست؟ چه کاری باید به خوبی یاد بگیریم؟؟ این سوالات در عملکرد و بازدهی شما بسیار نقش دارد و شما شاهد خواهید بود که پیشرفت زیادی در هر درس می کنید.

نحوه استفاده از محصلات حرف اخر در برنامه ریزی حرف آخر

برای نحوه استفاده محصولات حرف اخر پیشنهاد این است که در مرحله اول بعد از تهیه ی پکیج های حرف اخر به شما می دهند مطالعه کنید که البته پبشنهاد من مشاوران رتبه برتر این موسسه که تجت عنوان تیم رتبه برتر مشاوران موسسه حرف اخر هستند کمک بگیرید تا شما را کاملا راهنمایی کنند و طبق شناخت آن ها از وضعیت درسی شما و راهنمایی ها و داشتن یک برنامه ی درست طی برنامه های هفتگی ایشان و ارزیابی کلی و هدف گذاری در اخر هفته به نتیجه ی خیلی خوبی برسید. در طی دیدن این دی وی دی ها حتما نکته برداری نموده و نکاتی که استاد ها بیان می کنند را یادداشت نموده و الگو ها را کاملا یاد بگیرید. یک نکته ای که حائز اهمیت است این است که وقتی شما فیلم ها را می بیند و ان را به خوبی یاد میگیرید باید بعد از مدتی ان را دوباره مرور کرده تا به خوبی در ذهنتا تثبیت شود. یکی از بزرگترین مشکلاتی که دانش اموزان دارند این است که وقتی مطالبی را یاد میگیرند ان را مرور نمی کنند و بعد از چندین ماه وقتی سراغ ان مطالب را یاد میگیرند ان را مرور نمی کنند و بعد از چندین ماع وقتی سراغ ان مطالب می ایند می بینند که یادشان نمانده است و می گویند من این مطلب را به خوبی یاد گرفته بودم چرا یادم نیست؟ ما همیشه به دانش آموزان تاکید می کنیم که اگر میخواهید زحمت و تلاشتان از بین نرود حتما مرور کنید چون مغز همه ی انسان ها طوری است که بعد از مدتی اطلاعات که وارد حافظه کوتاه مد شما شده است پاک می شود بنابراین بهتر است که شما بعد از دیدن فیلم ها بعد از مدتی حتما الگو ها را مرور کرده تا برای همیشه در ذهنتان تثبیت شود.