نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر: یکی از بهترین راه های رسیدن به موفقیت در کنکور انتخاب بهترین مسیر است و این مسیر، مسیری می باشد که بتواند شما را به اهدافتان برساند. در پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر با استفاده از انیمیشن سازی و پویانمایی در امر آموزش مفاهیم درسی، خداحافظی می کنند.

کلیه مباحث عمومی و تخصصی رشته های علوم تجربی و ریاضی در کمترین زمان به صورتی مفهومی و تصویری آموزش داده می شود تا همه این تصاویر در نیم کره راست مغز دانش آموزان که مربوط به حافظه بلند مدت است ثبت شود و برای همین نگرانی از بابت فراموش اطلاعات در کنکور را نخواهید داشت.

این نوع نگرش یادگیری باعث می شود که دانش آموزان هیچ وقت از مطالعه مطالب درسی خسته نشوند و حتی از یادگیری مفاهیم درسی لذت ببرند.

نظرات رتبه برتر ها در مورد حرف آخر

نظرات رتبه برتر ها در مورد حرف آخر بسیار جالب و شنیدنی است و همگی این عزیزان در جلسه آزمون کنکور سراسری با این تصور که طراحان کنکور اساتید حرف آخر بوده اند و بیشتر از 90 درصد سوالات در پکیج های آموزشی و 20 آزمون جامع حرف آخر آمده بود و با خیالی آسوده و بدون استرس به پاسخ گویی سوالات پرداخته اند.

چرا که تعداد سوالات و همچنین پکیج های آموزشی به حدی زیاد می باشد که دانش آموزان نسبت به تمامی مسائل درسی خود آشناییت کامل داشته و مطمئنا تا 100 درصد آمادگی برای کنکور پیدا می کنند. الگو های فوق العاده برای هر مبحث درسی که نیاز دانش آموز برای حفظ کردن تعداد زیادی فرمول را رفع می کند و نقشه های راه که جدید ترین متد علمی روز دنیا در امر آموزشی مفاهیم درسی هستند در رسیدن داوطلبان نکوری به رتبه های برتر در گروه های آزمایشی علوم تجربی و ریاضی بسیار تاثیر گذار بوده است.

نظرات دانش آموزان درباره اساتید حرف آخر

از نظر دانش آموزانی که حرف آخر را تهیه کردند، مدرس های حرف آخر بهترین مدرس در زمینه کنکور هستند که در سطح کشوری با تکیه بر تجربه فراوان در امر تریس کلیه نقاط کور و مبهم کتاب های درسی را شناسایی کرده و با تصویر سازی های عالی، درک مفاهیم درسی را راحت تر کرده اند.

با استفاده از الگو های عالی برای هر مبحث درسی، به عنوان مثال برای درس ریاضی 30 الگو، درس فیزیک 20 الگو، مسائل شیمی 3 الگو، دین و زندگی 14 و… در کل سه پایه دهم، یازدهم و دوازدم؛ دانش آموزان با حفظ کردن فرمولهای زیاد و فرار کتاب های درسی برای همیشه خداحافظی کرده و با نقشه راه ارائه شده برای هر درس، در کمترین زمان با استفاده از الگو می توانند سوالات تستی را جواب دهند.

میزان رضایت دانش آموزان از موسسه حرف آخر

یکی از دلایل موثر در میزان رضایت بالای دانش آموزان از موسسه آموزشی حرف آخر به علت برنامه ریزی های تخصصی مطالعاتی مطابق با منابع درسی و مشاوره رایگان و حرفه ای توسط تیم مشاوره کنکور حرف آخر می باشد.

اساتید این مجموعه برای هر زمان باقی مانده تا کنکور استراتژی و برنامه ریزی ویژه ای دارند تا داوطلبان کنکوری در هر بازه زمانی که قصد تهیه محصولات را داشتند با خیالی راحت و آسوده بتوانند از پکیج های آموزشی این مجموعه استفاده کنند. دلیل دیگر رضایت بالای دانش آموزان از پکیج های آموزشی این موسسه به دلیل کار کردن بر روی مهارت تست زنی و حل تست های فراوانی در کنار یادگیری مفاهیم درسی است که نیاز دانش آموز به تهیه کتاب های تستی و شرکت در آزمون های مختلف را رفع می کند.