موسسه حرف آخر

پکیج کامل زیست حرف آخر

تومان3,240,000

 • مدرس : رضا شعبانی
 • قمیت دوره : 2,590,000 تومان
 • درس : زیست
 • مشاوره رایگان : 09196439399

توضیحات

پکیج کامل زیست شناسی دوازدهم حرف آخر

پکیج کامل زیست شناسی دوازدهم حرف آخر

زیست حرف آخر یکی از بهترین پکیج های آموزشی موجود در سایت حرف آخر می باشد. شما می توانید با خرید پکیج زیست حرف آخر با تمامی مطلب و مباحث سخت این درس آشنا شوید و بتوانید تمامی تست های آن را در کنکور پاسخ دهید. قیمت زیست حرف آخر، در سایت حرف آخر بسیار مناسب است و شما می توانید پس از خرید زیست حرف آخر همه ی نکات مهم و اصولی این درس را فرا بگیرید.

زیست حرف آخر نظام جدید؛ خرید پکیج زیست حرف اخر

زیست حرف اخر خوبه ؟ یکی از مهم ترین پکیج های آموزشی که مجموعه حرف آخر برای داوطلبان رشته تجربی تهیه کرده است، پک زیست حرف آخر نظام جدید می باشد. تمامی اساتید دپارتمان برنامه زیست حرف آخر در این مجموعه با همکاری یکدیگر توانسته اند تممی مطالب زیست شناسی را به داوطلبان خود آموزش دهند. استاد شعبانی و استاد شاکری با کمک سایر همکاران خود توانسته است سطر به سطر جزوه زیست حرف آخر را به دانش آموزان دارای این پک، آموزش دهند.

زیست جامع حرف آخر نظام جدید شامل زیست شناسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. این به این معناست که داوطلب می تواند با خرید زیست حرف آخر، زیست شناسی نظام جدید را به سادگی مطالعه کند. پک صفر تا صد زیست حرف آخر از سه پایه اصلی زیست شناسی تشکیل شده است و تمامی مفاهیم این سه کتاب درسی به داوطلبان آموزش داده می شود. شما می توانید برای سفارش زیست حرف آخر در این سایت از لینک قرار داده شده در این صفحه اقدام کنید.

بودجه بندی زیست حرف آخر

روش تست زیست شناسی در کنکور

همانطور که اطلاع دارید زیست شناسی در کنکور از 50 سوال تشکیل شده است. داوطلبان کنکور سراسری باید با توجه به آخرین بودجه بندی زیست شناسی در پایه دهم به 17 سوال پاسخ دهند و همینطور زیست حرف اخر یازدهم به شما کمک می کند تا به 17 سوال اختصاصی داده شده در پایه پاسخ دهند. زیست شناسی پایه دوازدهم از 16 سوال در کنکور سراسری تشکیل شده است. این به این معنی است که دانش آموختگان می توانند با خرید پکیج کامل زیست حرف اخر تراز بسیار بالایی را در کنکور بدست آورند.

ویژگی زیست حرف اخر نظام جدید

 • تدریس ابتکاری زیست نظام جدید با استفاده از انیمیشن های جذاب توسط دپارتمان زیست شناسی
 • ایجاد نقشه راه برای موضوعات سخت و تست های فراوان جهت تسلط داوطلب در زیست نظام جدید حرف اخر
 • آموزش با استفاده از چندین روش علمی، تحلیل و ترکیب مطالب
 • تدریس به صورت پرسش و پاسخ در پکیج زیست حرف آخر
 • تدریس فوق العاده مفهومی و پایه ای زیست با تحلیل خط به خط کتاب درسی
 • یادگیری زیست شناسی کنکور در 3 لایه زیست نظام جدید

پکیج زیست حرف آخر؛ خرید دی وی دی زیست حرف اخر

قیمت پکیج زیست حرف آخر

با خرید دی وی دی های آموزشی زیست جامع حرف آخر شما می توانید از تدریس زیست شناسی استاد شعبانی بهره مند شوید که ایشان با استفاده از روش هایی مانند الگو سازی و شهود سازی و انیمیشن سازی با استفاده از نیم کره راست مغز به ارائه مطالب می پردازد و با استفاده از این روش ها مطلب را با ماندگاری بالاتری به افراد یاد می دهند و این موضوع موجب می شود تا آنها تمامی تست ها را بدون هیچ شک و تردیدی بزنند. با خرید فیلم زیست حرف آخر شما می توانید با پرداخت هزینه پایین تر و در کمترین زمان ممکن بیشترین مطلب را یاد بگیرید. علاوه بر این خرید فیلم های اموزشی زیست جامع کنکور از پشتیبانی محصولات و ارائه مشاوره توسط اساتید تراز اول کشور و رتبه های برتر کنکور سال های اخیر می توانید برخوردار شوید.

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر

حرف آخر همواره بنیانگذار و اولین موسسه در بکار گیری جدیدترین روش های آموزشی و یادگیری می باشد. به همین دلیل برای اولین بار در زیست دیجیتال حرف آخر با تشکیل دپارتمان زیست شناسی توانسته متخصصان آموزش در تست زیست حرف آخر تمامی مباحث علمی در زیست شناسی را جمع آوری کند و در حقیقت از سه بازوی قدرتمند برای کسب رتبه ی بالاتر استفاده کنند. از همین رو پک زیست شناسی موسسه حرف آخر برای خرد کردن مطالب سخت و پیچیده کتاب درسی از روش های بسیار جذاب و راحت در تست زنی استفاده کرده است.

پکیج آموزشی درس زیست شناسی دوازدهم حرف آخر

پکیج کامل زیست شناسی دوازدهم حرف اخر

با توجه به اینکه کنکور یکی از مهم ترین امتحانات دوران تحصیلی می باشد و دغدغه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان در قبولی رشته ی مورد علاقه خود می باشد. بنابراین برای رسیدن به چنین نتیجه ای باید از بهترین منابع درسی، آموزشی و عالی ترین روش برای مطالعه بهره گرفت. همانطور که می دانید یکی از مهم ترین دروسی که برای رشته تجربی مورد اهمیت می باشد زیست شناسی می باشد. این درس به عنوان یکی از مهم ترین دروسی که برای رشته تجربی تدریس میشود و در امتحان نهایی کنکور ضریب 4 دارد. اگر می خواهید رتبه خود را در کنکور افزایش دهید به شما پیشنهاد میشود که نسبت به خرید پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر اقدام کنید.

بسته زیست حرف اخر؛ تطابق زیست حرف اخر با کنکور

همانطور که می دانید این درس یکی از مهم ترین دروسی است که در رشته تجربی تدریس میشود و در امتحان نهایی کنکور نیز ضریب 4 دارد. اگر می خواهید رتبه خود را در کنکور افزایش دهید؛ به شما پیشنهاد میشود که برای مطالعه این درس و رتبه گرفتن در آن از پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر استفاده کنید.

شما می توانید با خرید پک زیست حرف آخر نظام جدید از موسسه حرف آخر به بهترین شکل و شیوه روش های تست زنی را یاد بگیرید و تست زیست را بالای 90 درصد بزنید. بسیاری از داوطبان کنکور تصور می کنند که تنها کسانی می توانند تست های مربوط به این درس را در کنکور پاسخ دهند که از همان اول به زیست 1 و زیست 2 و … تسلط داشته باشند؛ در حالی که واقعیت موضوع این نیست و شما هم می توانید با تدریس زیست حرف آخر و استفاده از تست زیست حرف آخر بهترین نمره را در این درس کسب کنید. بهتر است در نظر داشته باشید که قیمت پکیج زیست حرف آخر در این سایت بسیار مناسب می باشد و همه ی دانش آموزان می توانند بسته زیست حرف آخر را به همراه کتاب زیست حرف آخر با قیمت مناسبی تهیه کنند.

مزایای پکیج زیست حرف آخر نسبت به سایر منابع آموزشی

مزایای پکیج زیست نظام جدید حرف آخر نسبت به سایر منابع آموزشی

 1. تمام فصل های زیست شناسی در این ویدئو ها به صورت انیمیشن های حرفه ای ارائه شده است.
 2. حداقل 30عبارت صحیح و غلط که شباهت زیادی به عبارات کنکورهای چند سال اخیر داشته را، تحلیل کرده و به آنها پاسخ می دهد.
 3. تقریبا 700تست در این محصول وجود دارد، که می تواند به عنوان شبیه ساز کنکور مورد استفاده قرار گیرد؛ که برای تست زنی داوطلبان کمک کننده و موثر است، چون استادان مجرب این تست ها را تحلیل نموده و روش تحلیل و پاسخگویی به آنها را به راحتی آموزش داده اند.
 4. با خرید پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر، می توانید به تمام مفاهیم مورد نیاز برای یادگیری این درس، دسترسی پیدا کنید.
 5. با زیست آخر ، در کمترین زمان بهترین نتیجه را از تست زنی بگیرید.
 6. تهیه محصولی برای درس زیست شناسی به سالها کار و تلاش بی وقفه ۲۴ساعته و یک تیم فوق العاده حرفه ای و خلاق نیاز دارد که از علوم روان شناسی یادگیری و گرافیک بهره ببرند؛ به همین دلیل، هیچ محصولی در عرصه دیجیتال برای درس زیست شناسی حتی یکی از ویژگی های گفته شده را نیز ندارد.
 7. تصاویر کتاب زیست حرف آخر باکیفیت فوق العاده طراحی و تهیه شده اند.
 8. زیست حرف آخر؛ پس از تدریس هر مبحث از کتاب برای ثابت کردن مطلب و آموزش روش تست زنی زیست شناسی، تست های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد.

زیست حرف آخر؛ پیشنهاد شگفت انگیز مخصوص کسانی که برای اولین بار زیست میخوانند!

خرید زیست حرف آخر؛پکیج کامل زیست نظام جدید

داوطلبان کنکور و دانش آموزان گرامی، ما یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما داریم ، مخصوصا کسانی که تغییر رشته داده اند و یا اولین بار هست که زیست شناسی را مطالعه می کنند و همچنین برای دانش آموزانی که نمی توانند فصل های مختلف کتاب را با هم ترکیب کنند، یا کسانی که نمی توانند در این درس به خوبی تست بزنند.

ما به شما استفاده از پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر را توصیه می کنیم. این پکیج کامل شامل دی وی دی هایی است که توسط استاد شعبانی تدریس شده اند.این دی وی دی ها هر چیزی که شما در روز کنکور برای پاسخ به سوال ها و تست زدن نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد و باعث می شود شما در تست زدن، ماهر و ورزیده شوید.

زیست حرف آخر؛ هر آنچه شما در روز کنکور برای پاسخگویی به سؤالات نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد و شما را در تست زدن ورزیده می کنند . فراموش نکنید که حاشیه نویسی و خلاصه نویسی برای این درس بسیار مهم می باشد .

خرید زیست حرف آخر؛ پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر

این مطالب توسط استاد شعبانی به نحوی آموزش داده شده است که به صورت همیشگی در حافظه بلند مدت شما ماندگار می شود. بادگیری از طریق تصاویر و داستان برای دانش آموزان کار بسیار راحتی است که استاد شعبانی به آن اشاره کرده است.

این تصاویر به صورت پاورپویت تهیه شده و در اختیار شما قرار داده می شود. همچنین شما با خرید این پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر، به سوالات تست کنکور دسترسی خواهید داشت و می توانید به آسانی تست زیست شناسی را در کنکور نیز پاسخ دهید.

برای خرید این پکیج کامل زیست نظام جدید حرف آخر، می توانید به صورت آنلاین به موسسه حرف آخر مراجعه کنید. این روش خرید برای تمام مردم ایران در هر کجا که هستند امکان پذیر می باشد. این پکیج آموزشی به صورت انیمیشن و فرمول های خاص و امتحان شده در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز، قرار می گیرد تا شما با تماشای آن به تمام مفاهیم و فرمول های مورد نیاز تسلط خواهید داشت.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پکیج کامل زیست حرف آخر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *