کلاهبرداری حرف اخر

ایا حرف اخر مافیای کنکور است؟

حرف اخر کلاهبردار : موسسه آموزشی حرف آخر، به عنوان یکی از بهترین مراکزی است که سال هاست فعالیت خودش را در زمینه تدریس دروس کنکور پیش می برد. با توجه به اینکه این موسسه تا به الان محبوبیت بسیار زیادی را در بین مخاطبان خود پیدا کرده است، افراد سودجو خیلی سخت می توانند به اهداف خود برسند و با گفتن اینکه مافیای حرف اخر حقیقت دارد، علاقمند هستند تا اعتماد مردم را نسبت به این موسسه از بین ببرند. شاید تا به امروز درمورد کلاهبرداری هایی که توسط موسسه حرف آخر انجام شده است، حرف های زیادی شنیده باشید، اما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام این حرف ها دروغ است و میشود گفت: حقیقت موسسه حرف اخر، یکی از بهترین مراکز آموزشی کنکور است که تا به الان توانسته بیشترین رتبه های برتر کنکور را به خود اختصاص دهد. و اینکه مافیای کنکور حرف آخر، است کاملا کذب میباشد.

حتما شما هم در این اواخر با کلاهبرداری حرف آخر روبه رو بوده اید و این کلمه چندین بار به گوشتان رسیده است. همان طور که می دانید موسسه حرف آخر به عنوان یکی از بهترین و شناخته شده ترین موسسه های آموزش محور کنکور است که تا به امروز توانسته است، دانش آموزان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند و رقبای خود را تا حدود زیادی افزایش دهد.

موسسه حرف آخر فعالیت خود را در قالب ارائه پکیج های آموزش کنکور با سبکی متفاوت آغاز کرد. استاد عبدالرضا منتظری، از اساتید مطرح کنکور از سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی های آموزشی دنیا به دانش آموزان کنکوری موسسه آموزشی حرف آخر را تاسیس نمودند. وجه تمایز دی وی دی های حرف آخر با دیگر منابع آموزش کنکور در سبک خاص تدریس اساتید می باشد.

مافیای کنکور حرف آخر؛ کلاهبرداری موسسات کنکوری

شعار رقبای این موسسه که این روزها گوشی همه را کر کرده است و توانسته برخی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور را فریب دهد، کلاهبرداری حرف اخر می باشد. افراد و موسسه های بسیار زیادی هستند که برای سودجویی و سواستفاده از این موسسه آموزشی با شعار کلاهبرداری حرف اخر توانسته اند افراد زیادی را به سمت خود جذب کنند. اما ما می خواهیم در این قسمت در مورد کلاهبرداری حرف اخر و دروغ های موسسه حرف آخر، که در این باره به شما گفته می شود، بیشتر توضیح دهیم.

اگر دقت کرده باشید شبکه های اجتماعی پر شده از دروغ و فریب از اینکه ایا حرف اخر مافیای کنکور است؟ ما در جواب کسانی که این حرف را میزنند: مافیای کنکور حرف آخر، است و این فقط و فقط برای خراب کردن افراد معتبر و خوب می باشد. به شما عزیزان توصیه می کنیم به شایعاتی که در اطراف خود می شنوید و جزئیات آن ها اصلا گوش ندهید و سعی کنید به دنبال واقعیت و حقیقت یک موضوع باشید. همه می دانیم که موسسه حرف آخر به عنوان یکی از بهترین موسسه هایی است که تا به امروز توانسته امکانات فراوانی را در اختیار داوطلبان قرار دهد.

این روزها افراد زیادی هستند که برای جذب مخاطب هر دروغی را در مورد موسسه های آموزشی کنکور می دهند فقط برای اینکه بتوانند کسب و کار خود را رونق ببخشند. اما حقیقت موسسه حرف اخر، این است که: دروغ ها هیچ کمکی نمی تواند به آن ها و داوطلبان کنکور کند. چرا که دانش آموزان حرف آخر توانسته اند به خوبی موسسه حرف آخر را بشناسند و آن را مورد تایید قرار دهند.

آیا حرف آخر مافیای کنکور است؟

مافیای کنکور حرف آخر حقیقت دارد؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که پس از این همه دروغ و شایعه پراکنی در مورد موسسه حرف آخر برای دانش آموزان و خانواده های آن ها به وجود آمده است، این است که آیا حرف آخر مافیای کنکور است؟ بدون تردید می توان گفت جواب این سوال منفی است و جای هیچ بحثی ندارد. موسسه حرف آخر که از سال 1390 توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است و تا به الان افتخارات ویژه ای را کسب کرده است، اگر به شما گفتند که عبدالرضا منتظری کلاهبردار است، یا مافیای کنکور منتظری است، کاملا اشتباه است، زیرا همینطور که گفتیم این استاد افتخارات بسیار خوبی را کسب کرده است.

نظرات دانش آموزان حرف آخر در مورد این سوال کاملا منفی است و آن ها نیز توانسته اند به خوبی پشتیبان موسسه حرف آخر باشند. چرا که می دانند این موسسه از کلاهبرداری موسسات کنکوری جداست و هیچ ارتباطی با آن ها ندارد. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده تا همه درمورد دروغ های موسسه حرف آخر بگویند، موفقیت و پیشرفت این موسسه در کوتاه مدت می باشد.

خیلی از افراد سودجو هستند که چندیدن سال است کار خود را در زمینه آموزش و یادگیری کنکور آغاز کرده اند اما هنوز نتوانسته اند به آن چیزی که می خواهند برسند و هنوز آنقدر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری شناخته شده نیستند. این یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد در مورد کلاهبرداری حرف آخر صحبت می کنند آن هم به اشتباه و از روی سودجویی!!

کلاهبرداری موسسه حرف اخر؛ آیا حرف آخر کلاهبردار است؟

در مورد اینکه: ایا حرف اخر مافیای کنکور است، تا به اینجا مطمئن شدید که این موسسه آموزشی در زمینه کنکور فعالیت دارد و هیچگونه فعالیت غلطی نداشته و تا به الان توانسته است رضایت بسیاری از خانواده ها را به سمت خود جذب کند. شما می توانید با مراجعه به این موسسه از مشاوران موسسه حرف آخر، تدریس حرف آخر، محصولات و پکیج های آموزشی حرف آخر به درستی استفاده کنید و موفقیت خود را در کنکور تضمین کنید و این ذهنیت را که مافیای کنکور حرف آخر است را کاملا فراموش کنید.

دروغ های موسسه حرف آخر

دروغ های موسسه حرف آخر؛ آیا موسسه حرف آخر معتبر است؟

همان طور که گفتیم یکی از مهم ترین دلایلی که منجر به تخریب موسسه حرف آخر شده است و بیشتر در مورد کلاهبرداری حرف اخر صحبت می کنند و در همه جا پیچیده است، ضعف و ناتوانی خودشان می باشد. زمانی که شما نمی توانید به جایگاه خوبی برسید و از جایگاه خود راضی نیستید و احساس ضعف و ناتوانی می کنید، سعی می کنید دیگران را خراب کنید و آن ها را پایین بکشید.

این دقیقا همان کاری است که سایر موسسات آموزشی کنکور در مورد حرف آخر انجام می دهند. وقتی می بینند نمی توانند خودشان را با حرف آخر هم سطح کنند و به بهترین جایگاه برسند، تصمیم می گیرند تا نقد موسسه حرف آخر، را انجام دهند،که خوشبختانه با بن بست روبه رو می شوند و نمی توانند به درستی عمل کنند. چرا که موسسه حرف آخر، توانسته هدف خود را به خوبی به داوطلبان نشان دهد.

 

کلاهبرداری حرف اخر از طریق DVD

یکی دیگر از عناوینی که در فضای مجازی علیه حرف آخر گفته شده کلاهبرداری از طریق دی وی دی ها میباشد،در صورتی که رضایت دانش آموزان و نتایج درخشان آن این ادعا باطل را رد میکند.قدرت بالای موسسه حرف آخر در مفاهیم آموزشی باعث شده تا یکسری افراد سودجو با ترفند های غیر اخلاقی محصولات کپی را با نام حرف آخر در بازار نشر دهند که از نظر شرعی و قانونی حرام و قابل پیگیریست.کسانی که محصول اصل را خریداری کنند بدلیل دارا بودن کد فعالسازی میتوانند از مشاوره و سایر برنامه های دیگر استفاده کنند.

نقد و بررسی موسسه حرف آخر

و اما در آخر می خواهیم به صورت کلی در مورد کلاهبرداری حرف اخر و زمینه فعالیتی که دارد برای شما بیشتر توضیح دهیم تا بتوانیم اعتماد شما را بیشتر به سمت خودمان جذب کنیم و شما را از رقبا دور کنیم. موسسه حرف آخر یکی از بزرگ ترین و شناخته شده ترین مراکز آموزشی کنکور است که در سال 1390 در تهران تاسیس شد.

این موسسه تا به امروز طرفداران بسیار زیادی را به سمت خودش جذب کرده است و توانسته رتبه های برتر کنکور را از آن خودش کند. اگر شما هم یکی از دانش آموزان رشته تجربی، ریاضی و انسانی هستید می توانید برای خرید محصولات حرف آخر با تخفیف و یا به صورت ویژه به سایت ما و موسسه مرکزی حرف آخر مراجعه کنید.

 

کلاهبرداری حرف آخر

 

اگر می خواهید تست های کنکور را به راحتی یکی پس از دیگری پاسخ دهید و رتبه خوبی را در کنکور به دست آورید، پیشنهاد می کنیم از پکیج های کامل آموزشی حرف آخر استفاده کنید. این موسسه تمام بسته های آموزشی خود را با بهترین شیوه تدریس به وسیله استادان و اساتید خبره و با تجربه در اختیار شما قرار می دهد.

برای خرید محصولات حرف آخر و اطلاع از لیست قیمت محصولات حرف آخر می توانید به سایت ما مراجعه کنید. به شما این اطمینان را می دهیم که کلاهبرداری حرف اخر فقط و فقط تهدیدی برای شما خواهد بود، اما شما باید آن را نادیده بگیرد و موفقیت را با حرف آخر به دست آورید.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر: همان طور که گفته شد، موسسه حرف آخر تا به امروز توانسته بهترین بازخورد را از جانب مخاطبان خود داشته باشد، به همین جهت است که دانش آموزان زیادی تا به الان به این مرکز آموزشی اعتماد کرده اند و با همین اعتماد توانسته اند بهترین نتیجه را در کنکور به دست آورند. تا به امروز کمتر کسی پیدا می شود که هیچ آشناییتی با این موسسه نداشته باشد به همین دلیل شما می توانید برای خرید تمام بسته های آموزشی کنکور به این سایت مراجعه کنید. هر ساله در کنکور دانش آموزان زیادی هستند که با بهترین نتایج روبه رو می شوند و می توانند بهترین رتبه را در کنکور به دست آورند. تمام داوطلبانی که در کنکور بهترین رتبه ها را از آن خود کرده اند، حتما از بسته های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده کرده اند و این یعنی میزان رضایت دانش آموزان و داوطلبان از موسسه حرف آخر.

مشاوره با اساتید حرف آخر