کد فعال سازی www.harfeakhar.org

کد فعال سازی حرف آخر از جمله خدمات امنیتی ارائه شده توسط موسسه آموزشی حرف آخر می باشد. تمامی محصولات حرف آخر در قالب دی وی دی با بهترین متدهای آموزشی و به وسیله بهترین اساتید کشور تدریس می شود. با توجه به سو استفاده های افراد سود جو و عدم رعایت قانون کپی رایت، موسسه حرف آخر بر روی تمامی DVD های خود کد فعال سازی گذاشته است. هر داشن آموزش با خرید پکیج های آموزشی از www.harfeakhar.org کد فعال سازی دریافت می کند. در ادامه این مطلب شما را با نحوه دریافت کد فعال سازی محصولات حرف آخر و استفاه از کد حرف آخر اشنا می کنیم.

دریافت کد فعال سازی حرف اخر

کد فعالسازی محصولات این موسسه با نام کد قرمز رنگ محصولات حرف آخر در زمان خرید پکیج های آن در اختیار خریداران قرار داده می شود. پس شما داوطلبان عزیز در زمان خرید دریافت کد فعال سازی حرف اخر را از مشاوران و مسئولان واحد فروش فراموش نکنید ؛ زیرا شما بدون این کد اصلا قادر به باز کردن و مشاهده دی وی دی های حرف آخر نیستید .

لازم به ذکراست که کد فعال سازی www.harfeakhar.com از نوع کد یک بار مصرف می باشد و فقط یکبار قابلیت استفاده دارد. البته اگر شما به هر دلیلی دریافت این کد را فراموش کردید می توانید آن را از مشاورین واحد پس از فروش دریافت کنید.

فیلم آموزشی کد فعال سازی محصولات حرف آخر

کد فعالسازی چگونه است؟

شما بعد از خرید از حرف آخر، کد قرمز رنگ محصولات حرف آخر در قالب یک تصویر در اختیار خریداران قرار داده می شود و شما با آن تصویر نحوه فعال سازی محصولات را آموزش می بینید. در ضمن در این تصویر یک کد 10 رقمی با رنگ قرمز در یک کادر قرمز وجود دارد و شما باید این کد را در قسمت بالای کادر اعلام کد فعال سازی حرف آخر وارد کرده و از این طریق قفل DVD را بشکنید و از این طریق از کد حرف آخر استفاده نمایید.

نحوه استفاده از کد فعال سازی محصولات حرف آخر

شما برای دریافت و استفاده از این کدها هیچ مشکلی نخواهید داشت، پس نگران نباشید. شما از طریق تماس با شماره حرف اخر (09196439399) یا مراجعه به سایت رسمی حرف آخر می توانید این کد را از مشاوران و پشتیبانی حرف آخر دریافت کنید. به طور کلی تمامی محصولات آخر دارای دو نوع شماره سریال 16 رقمی یا 20 رقمی است. در تصاویر زیر محیط وارد کردن هر نوع کد را به شما نمایش داده ایم.

کدهای 16 رقمی

کد فعال سازی حرف آخر 16 رقمی

 

کدهای 20 رقمی

کد فعالسازی 20 رقمی حرف آخر

نحوه دریافت کد فعال سازی حرف آخر با استفاده از پیامک، اینترنت و تلفن گویا

سایت رسمی حرف آخر برای جلوگیری از سواستفاده و سود جویی حرف آخر کلاهبردار روی تمامی محصولات خود کد فعالسازی قرار داده است. در ابتدا باید گفت نصب www.harfeakhar.org نرم افزار از طریق یک سیستم کامپیوتری قابل نصب و اجرا است. شما باید برای فعال سازی مراحل زیر را طی نماید:

  1. متصل کردن سیستم کامپیوتر به اینترنت
  2. خاموش کردن آنتی ویروس و فایروال
  3. قرار دادن دی وی دی در دی وی دی رام سیستم کامپیوتر
  4. بعد از باز شدن اتوران روی دکمه نصب پیش نیاز کلیک کنید و صبر کنید تا نرم افزار روی سیستم نصب شود.
  5. بعد از نصب دکمه DONE را بزنید تا وارد پنجره اصلی شوید.
  6. بر روی دکمه نمایش محتوا بزنید تا پنجره درخواست سریال نرم افزار برای شما فعال شود. اگر به صورت خودکار به پنجره فعال سازی هداست نشدید، روی لینک زیر ان کلیک کنید تا پجره فعال سازی برای شما باز شود. لازم به ذکر است ادامه مراحل را می توانید با مرورگر گوشی خود انجام دهید.
  7. با توجه به تصویر زیر شماره سریال نرم افزر، کد قرمز رنگ، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، کد کپچا و کد فعال سازی را در هر کادر وارد کنید.

کد فعال سازی حرف اخر

خرید محصولات حرف آخر آسان ترین راه رسیدن به موفقیت

شما برای فعالسازی کد حرف آخر باید دی وی دی آموزش آن را مشاهده کنید و بعد از به دست آوردن کد قرمز رنگ از آن استفاده نمایید. به طور کلی محصولات و کتاب های حرف آخر با استفاده از متدهای آموزشی نوین و تصویر سازی های فوق العاده توانسته تاثیر فوق العاده ای در روند یادگیری افراد داشته باشد. شما کنکورهای عزیز با تهیه پکیج ها و دی وی دی موسسه آموزشی حرف آخر می توانید به کوتاه ترین و راحت ترین مسیر کنکور را پشت سر بگذارید. در ضمن در زمان خرید محصولات این مجموعه حتما اقدام به دریافت کد فعال سازی حرف آخر (کد فعال سازی harfeakhar.org) نیز کنید.

سوالات متداول

  • کد حرف آخر چگونه در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد؟

ما بعد از خرید محصولات این موسسه، کد قرمز رنگ آن در اختیار مشتری قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این نوع کد فعالسازی از نوع یکبار مصرف می باشد.

  • از کد فعال سازی محصولات حرف آخر چگونه استفاده کنیم؟

شما از طریق تماس با شماره 09196439399 و یا ازطریق مراجعه به سایت رسمی حرف آخر و ارتباط با مشاوران و پشتبانی آن می توانید این کد را دریافت کنید.

  • آیا برای دریافت کد فعال سازی حرف آخر نیاز به اینترنت دارید؟

خیر. شما برای دریافت کد قرمز رنگ نیاز ندارید به اینترنت متصل باشید.