الگوی تست زنی زیست حرف اخر

بخش بزرگی از تست های زیست کنکور، سوالاتی ترکیبی هستند که بعضا باعث میشود تا تست ها را به سختی حل کنند. اساتید زیست شناسی موسسه حرف آخر با ابداع روش ها و ترفند های جدید و متفاوت درس زیست شناسی را در 7 الگو اصلی تقسیم بندی کرده اند و هرکدام از این تکنیک ها جزو یکی از ویژگی های بارز و طلایی زیست حرف آخر هستند.

در کنکور سوالاتی داده میشود که برای داوطلب چالشی بوده و پر از تله های مفهومی از این درس میباشد و همین باعث شده تا نتوانند بین 4 گزینه اصلی که در کنکور امده پاسخ صحیح تر بدهند. خوشبختانه پکیج زیست حرف اخر توانسته این موضوع را به راحتی حلش کند و بتوانید با دنبال کردن این سری آموزش ها در کمتر از 30 ثانیه پاسخ صحیحی به سوالات بدهید.

7 الگوی زیست شناسی حرف آخر

همه شما دوستان جان میدانید که یکی از مهمترین دروس در رشته تجربی سوالات ترکیبی است که به صورت بسیار سخت طراحی میشود و باعث میشود داشن آموزان با چالش سختی روبرو شوند و رقابت سختی در جلسه کنکور بوجود بیاید.

یکی از پرکاربرد ترین و تاثیر گذار ترین آموزش های موسسه حرف آخر هفت الگوی طلایی درس زیست است که توسط استاد شاکری و شعبانی تدریس شده است. در این سری آموزش ها با استفاده از الگوی تست زنی زیست حرف اخر و حذف گزینه ها میتوانید به راحتی به سوالات تستی پاسخ صحیح دهید و بجدایی از ان بتوانید مطالب سخت و پر چالش متنهای درسی را نجزیه و تحلیل کنید. گفتنی است که این سری آموزش ها در 4 حلقه dvd با کیفیت در 5 ساعت به شما اموزش داده میشود که : در دی وی دی اول: روش معکوس استاد منتظری تدریس میشود. در دی وی دی دوم: روش صیاد تدریس میشود. در دی وی دی سوم : روش فشرده مثبت یکان آموزش داده میشود و در دی وی دی آخر: مبحث مهم دلتا اچ به شما گفته میشود.

مزایای و کاربرد هفت الگوی حرف آخر

از سری ویژگی های خاص حرف آخر این است که: هر دانش اموز در هر بازه زمانی میتواند اموزش ها را ببیند و آنها را به راحتی مرور و جمع بندی کند. جالب است بدانید که این دوره ها برای هر سنی در هر مقطعی مناسب است و باعث میشود تا سرعت محاسبات فرد بالا رود یعنی اینکه هر سوال محاسباتی را در زیر 30 ثانیه بدون هر گونه ضرب و کسر به سادگی به دست اورد.

از دیگر ویژگی های خاص 7 الگوی تست زنی حرف آخر میتوانید به عناوین ذیل بپردازیم:

· مفهومی و واضح بودن

 

· آموزش به شیوه انیمیشن

 

· ارائه راهکار برای تست زنی

 

· حل تست های کنکوری سخت

 

· تکنیک و روش های روانخوانی

شما با تهیه این پکیج به راحتی به 5 مشخصه مهم و ضروری که میتواند روند خواندن شما را عوض کند دست پیدا خواهید کرد که عبارتند از: تقسیم بندی زیست به 7 قسمت مجزا برای تلسط بیشتر، ترکیب کردن بماحث کاربردی و مسلط شدن برای تست های ترکیبی، آموزش مقهومی و واضح سازی با انیمیشن های خاص، ارائه راهکارهای جذاب برای تست زنی و در نهایت جمع بندی تمام نکات کلیدی و اصلی این درس بسیار مهم در کنکور سراسری که بسیاری در آن مشکل دارند.