7 شغل پردرآمد در ایران: در شرایطی هستیم که تورم و مشکلات اقتصادی باعث شده که همه به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر هستند. در نظر داشته باشید که با بالا رفتن قیمت ها و سخت تر شدن زندگی روزمره و طبیعی جامعه همه به سمت دو شیفت کار کردن و بعضا تا سه شیفت کار کردن می روند اما یک سری ها با نصف روز کار کردن اندازه 3 شیفت خیلی ها پول در می آورند اما شغل آنان چیست؟ چه شغلی دارند که انقدر درآمد خیلی خوبی دارند؟

7 شغل پردرآمد در ایران

برنامه نویسی و توسعه دهنده وب

در حال حضر که هر شغل، کسب و کاری یک رشته اتصال به اینترنت دارد، باید هم مهارت های مختلف در زمینه کامپیوتری جزء پردرآمدها باشد. پس اگر به کامپیوتر و کد نویسی علاقه دارید، شک نکنید که با حرفه ای شدن در این مهارت می توانید در هر حوزه ای مشغول به کار شوید.

طراحی وب

طراح سایت یکی از شغل های مهم در سال اخیر محسوب می شود. با وجود همه گیری کرونا بسیاری از کسب و کار ها شکست خوردند ولی بیزینس هایی که خود را به اینترنت و فضای وب نگه داشتند توانستند به سختی خودشان را از ورشکستگی نجات دهند.

جراح پلاستیک و زیبایی

جراح پلاستیک وزیبایی در ایران به شدت طرفدار دارد و حتی می توان گفت دکترهای ایرانی در زمینه جراحی پلاستیک یکی از بهترین دکتر ها در جهان می باشد. هزینه جراحی پلاستیک و زیبایی به شدت زیاد است و شما با شغل جراحی پلاستیک درآمد به شدت زیادی داشته باشید.

وکالت

وکالت با اینکه یک شغل پر دردسر محسوب می شود اما درآمد به شدت بالایی دارد و شما می توانید به راحتی کسب درآمد های میلیونی داشته باشید.

طراح لباس عروس

باورتان می شود درآمد یک طراح لباس عروس با یک فوق متخصص دندانپزشک برابری می کند؟! باور کنید یا نه این نتیجه تحقیق یک دکتر می باشد. پس اگر به طراحی لباس علاقه دارید دست بجنبانید تا شما هم مزون خودتان را داشته باشید.

تورلیدر یا راهنمای گردشگری

امروزه بخاطر شرایط کرونایی به شدت مسافرت ها کم شده است اما در نظر داشته باشید که قبل از کرونا بسیاری از تورلیدر ها با خارجی ها تعامل داشتند و راحت می توانستند درآمد دلاری کسب کنند و به سادگی با خارج از کشور تعامل داشته باشند.

بازار بورس

این بازار جای آدمای مبتدی نیست، امروزه افراد بسیاری مالباخته بورس هستند. دوستان بورس ذاتش نواسنه و شما باید از مازاد پولتان استفاده کنید نه از کلیه پولتان، درنظر داشته باشید که با تحلیل نمودارها و یادگیری کامل بازار می توانید به سادگی از بورس کسب درآمد کنید.

امیدواریم توانسته باشیم به شما 7 شغل پر درآمد در ایران را در سایت کمک آموزشی حرف آخر معرفی کنیم و به شما کمک کنیم تا اگر به دنبال درآمد بهتر هستید کدام شغل را انتخاب کنید اما در نظر داشته باشید که علاقه در هر شغلی خیلی مهم است. ممکن است شما نقاشی را بیشتر دوست داشته باشید، پس نقاش شوید به دنیال خلق اثر هنری باشید و باور کنید پول به سمتتان سرازیر می شود.