زبان ونوس نظام جدید چطور است و چه ویژگی دارد؟

برای اینکه بتوانید درصدی عالی از سوالات ککور را جواب دهید نیاز نیست که تمایی قواعد و حفظیات را مسلط شوید زیرا فقططط تنها کتابهای 3ساله مقطع متوسطه جوابگویی شماست، البته گفتنی است که طراحان کنکور سال به سال عوض میشوند و مباحث ترکیبی را در کنکور استفاده میکنند. برای اینکه بتوانید قواعد و حفظیات و سایر مطالب زبان را بیاموزید، نیاز ندارید که به دنبال کتاب های قطور و بزرگ بروید، زیرا جزوه ها و کتاب هایی که اساتید معرفی میکنند میتواند بهترین منبع برای دانش آموز باشد.

در پکیج زبان ونوس ما به شما توصیه کردیم که چطور لغات های سخت را که نمیتوانید معانی انرا حفظ کنید و بعد از اینکه در جلسه کنکور به شما دفترچه دادند به راحتی انرا مطالعه کرده و جواب سوال های انرا بدهید. در کاوز های زبان ونوس به شما یک متنی داده میشود که باید در آن 5 متن را در جاهای خالی قرار دهید . از آنجایی که تست های سوالات کنکور طبیق سلیقه های مختلف ااز اساتید طرح میشود، به ندرت پیش میاید که بتوانید استاد طراح سوالات کنکو را پیدا کنید.

پکیج زبان حرف اخر چگونه است و چه ویژگی هایی دارد؟

اینکه بتوانید در کنکور نسبت به رشته خودتان یک رتبه خوب و مناسب بیاورید به عوامل زیادی بستگی دارد. برای همین اکثر افراد مستقیم تمرکز میکنند بر درس های تخصصی و هیچ زمانی دیگر برای درس های عمومی نمیگذارند و انها را نادیده میگیرند. در میان تمامی درس های زبان انگلیسی که جزو یکی از دروس عمومی است و سوالات ان اول دفترچه کنکور میاید. بجدای از اینکه ممکن است یادگیری ان برایتان سخت باشد این است که زمان هم برای پاسخگویی به این سوالات کم دارید و تنها 25 دقیقه زمان دارید تا به این سوالات پاسخ دهید.

همینطور که میدانید زبان انگلیسی دارای مباحث زیادی است. مانند: ریدینگ گرامر و ترجمه که یکی از مهم ترین بحث های زبان در کنکور سراسری است. با توجه به بودجه بندی کنکور 99 میشود گفت 8 سوال را گرامر به خود اختصاص داده است و ای یعنی اینکع امتیاز زبان را به هیچ عنوان دست کم نگیرید. شما با اموزش های موسسه حرف اخر به راحتی مفهوم زبانن انگلیسی را متوجه میشوید و در سر جلسه کنکور ناخوداگاه تصویر ان جلو چشمان خود تصور میکنید و معنی انرا به راحتی به یاد میاورید. برای اینکه بتوانید به این نتیجه درجه یک و خلاق برسید کافیست پکیج زبان حرف آخر را تهیه کنید.

 

زبان حرف اخر یا ونوس، کدام را انتخاب کنیم؟

یکی از نکاتی که بسیار مهمه این است که افراد برای موسسه ای که انتخاب میکنند بسیار اهمیت قاعلند و میخاهند برای کنکور خود مطلبی با اطلاعات خوب بخوانند تا بهترین نتیجه را دریافت کنند. در این بین افراد ی هستند که میخواهند بهترین مطالب و دوره ها را برای کنکور خود بخوانند و بدست بیاوردند در این قسمت به شما میگوییم که حرف اخر بهتر است یا ونوس و نسبت به همین موضوع هم انواع موسسات محصولات خاصی در اختیار کاربران قرار دادند.

در حال حاضر موسسات کنکوری بسیاری در ایران هستند که به عرضه و اموزش و پخش انواع محصولات کنکوری پرداختند و تا به الان بسیار موفق بودند. کیفیت خوب بسسته بندی و قیمت بالا الزاما کیفیت اموزش های ان دوره را تضمین نمیکند بلکه کسانی هستند که با دروغ و فروش محصولات کاذب تنها به سود خود فکر میکنند. اگر برای شما هم سوال شده است که چرا اصلا باید از محصولات کنکور استفاده کرد باید به شما بگوییم که: تمام کسانی که در این دورس کمی ضعف دارند یا حتی بلد نیستند میتوانند با تهیه این پکیج ها میتوانند سرعت یادگیری خود را افزایش دهند و یک مبحث خاص را به راحتی فول شوند.