شماره کارت رسمی حرف آخر را تنها می توانید از طریق تماس با موسسه حرف آخر به دست بیاورید. برای جلوگیری از سود جویی افراد کلاهبردار، هیچ شماره کارت و شماره حساب حرف آخر مهر در فضای اینترنت وجود ندارد. ممکن است در فضای اینترنت با سایت های مشابه سایت رسمی حرف آخر روبرو شوید. در واقع این سایت ها توسط بسیاری از مشاورین راه اندازی شده است تا اقدام به فروش دی وی دی های این مجموعه کنند.

اما در این میان سایت های به صورت سودجویانه و کپی برداری اقدام به فروش محصولات حرف اخر می کنند. پس شما داوطلبین عزیز قبل از خرید اینترنتی هر نوع محصولی از سایت های این موسسه باید مراقب کلاهبرداران و حرف اخر دزد باشید؛ زیرا موسسه حرف اخر هیچ نوع مسئولیتی در قبال خرید از این نوع سایت ها ندارد.

شماره کارت رسمی حرف آخر مهر

اگر شما قصد خرید پکیج های حرف آخر را دارید و به دنبال شماره کارت حرف آخر مهر می باشید می توایند از طریق تماس با شماره 09196439399 و شماره 09013183900 اقدام به دریافت شماره کارت و خرید نمایید. همچنین شما از طریق مراجعه به فروشگاه اینترنتی حرف آخر می توایند انواع محصولات را مشاهده کرده و اقدام به خرید کنید. در ضمن شما می توانید از مزایای مشاوره قبل و بعد از خرید این موسسه نیز بهره مند شوید.

شماره حساب حرف اخر مهر

همانطور که گفته شد امروزه افراد سودجو در اینترنت و فضای مجازی اقدام به کپی محصولات و فروش آن ها می کنند. این افراد با دریافت پول از داوطلبان هیچ محصولی را به آن ها تحویل نمی دهند. برای جلوگیری از این نوع کلاهبرداری ها شما می توانید شماره حساب حرف اخر را از طریق تماس با شماره پشتبانی حرف اخر یا تماس با شماره های گفته شده در بالا به دست آورید.

شماره حساب حرف آخر مهر

شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف اخر

در گذشته تمامی واریزی ها به شماره کارت عبدالرضا منتظری بود؛ از این رو افراد در زمان واریز دچار شک و تردید بودن که آیا این شماره کارت به اسم آن می باشد یا خیر؟. برای همین شماره کارت این شخص را به نام اسم حقوقی موسسه تغییر دادن و در حال حاضر نام آن به اسم حرف آخر مهر می باشد.

آیا شماره کارت و حساب های جعلی به نام موسسه حرف آخر وجود دارد؟

در تمامی حوزه ها افراد منفعت طلب و سودجو وجود دارند که به دنبال سواستفاده هستند. در این میان خیلی از افراد به دنبال سواستفاده از کیفیت و اعتبار موسسه حرف اخر و محصولات این موسسه هستند. اگر شما به طور مستقیم از سایت این موسسه خرید می کنید، مشکلی پیش نمی آید ولی باز در صورت اطمینان پولی به شماره کارت و حساب های مندرج در سایت واریز نکنید و تنها در صورت تماس با این موسسه و اطلاع از صحت شماره کارت رسمی حرف آخر واریزی خود را انجام دهید.

استفاده از مشاوره قبل از خرید حرف آخر

شما قبل از خرید هر کدام از محصولات این موسسه می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه، اطلاعات جامع و کاملی را در مورد هر کدام از محصولات کسب کنید. در ضمن از طریق ارتباط با مشاوران آن با شماره های 09196439399 و 09013183900 می توانید بهترین محصول را با توجه به وضعیت تحصیلی و سطح خودتان دریافت کنید. در حال حاضر شماره کارت حرف آخر مهر از طریق بانک مسکن پشتیبانی می شود و تمامی واریزی ها به شماره حساب این بانک می باشد.

انواع شیوه های خرید پکیج های حرف آخر

شما برای تهیه پکیج های این مجموعه راه ها و روش های گوناگونی جدای خرید از شماره حساب حرف آخر و خرید به واسطه شماره کارت رسمی حرف آخر نیز دارید که به طور مختصر در ادامه توضیح می دهیم.

خرید با شماره شبای موسسه حرف آخر

داوطلبانی که قصد واریز پول به شماره حساب حرف اخر را دارند و مبلغ واریزی آن ها بیش از 3 میلیون می باشد حتما به شماره شبای آن نیاز دارند تا مبلغ بالای خرید خود را انتقال دهند. برای دریافت این شماره باید با شماره تماس ثابت سایت مرکزی تماس بگیرید. شما از طریق می توانید پرداخت خود را به راحتی انجام داده و درضمن خرید امنی را تجربه نمایید.

خرید حضوری از فروشگاه مرکزی حرف آخر

بعضی از دانش آموزانی که ساکن تهران می باشند و علاقه دارند تا خودشان خرید حضوری انجام دهند می توانند بعد از پیدا کردن آدرس دفتر مرکزی از طریق شماره موسسه حرف اخر در زمان مشخصی به دفتر آن ها مراجعه کرده و به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهند. البته دانش آموزان شهرستان نیز می توانند اقدام به خرید حضوری نمایند. البته لازم به ذکر است که در زمان تعطیلات رسمی و ایام قرنطینه کرونا از مراجعه حضوری خوداری کنید.

خرید از فروشگاه اینترنتی حرف آخر

این مجموعه دارای نماد اعتماد می باشد و دانش آموزان با خیالی راحت می توانند تمامی سفارشات خود را ثبت نمایند و بعد از 2 الی 4 روز سفارش شما به دست تان برسد. البته بعد از سفارش آنلاین کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و شما از طریق شماره کارت حرف آخر می توانید واریزی خود را انجام دهید.

خرید آنلاین پکیج ها از فروشگاه اینترنتی حرف آخر

داوطلبان عریز بعد از دریافت مشاوره های لازم می توانند از طریق مراجعه به سایت موسسه آموزشی حرف آخر محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و از راهنمایی هر کدام از محصولات نیز استفاده لازم را کند. بعد از افزودن محصول به سبد خرید با کارتی که رمز دوم یا رمز پویا دارد اقدام به پرداخت هزینه محصول کنید. سپس بعد از وارد کردن اطلاعات کارت خود و پرداخت هزینه به شماره کارت رسمی حرف آخر، محصول به طور خودکار ثبت می شود و برای شما ارسال می شود.