جمع بندی فیزیک حرف اخر چگونه است؟

در پک فیزیک حرف آخر که مجوعه ای گرانقدر از استاد کامیار است، فیزیک را در 23 ساعت به دانش اموزان آموزش میدهد که در این 23 ساعت و طی این دوره دانش اموزان از نقشه راه، کتابهای تست، برنامه منظم الگوها و پشتیبانی دقیق بهره میبرند. شما با آموزش دیدن این دوره میتوانید به راحتی بالای 65 درصد تست های کنکور فیزیک را بزنید و جواب دهید و به درصد اینکه به رشته خودتان نزدیک تر شوید را بیشتر کنید.

عموما فیزیک درسیه که اکثر داوطلبان اونرو به سختی یاد میگیرند و در فهم اون با مشکل در میخورند. اکثرا 2 نوع مشکل دارند:

  1. نمیتوانند به خوبی آموزش ببینند
  2. توانایی تست زنی خوب را ندارند
  3. در تست زنی با مشکل همراه هستند.

اگر واقعا میخواهید یک تست زن قهار در قسمت فیزیک باشید باید مطالب را به خوبی یاد بگیرید و از روش های میانبر و سریع که زمان کمتری میگیره استفاده کنید. برای رفع مشکل این موضوع پک کامل حرف آخر از استاد کامیار میتواند به خوبی به شما کمک کند.

همانطور که میدانید فیزیک در کنکور با ضریب 2 همراه است. دروس فیزیک و ریاضی یکی از مهم ترین درس های تخصصی در کنکور است که میتوانید به راحتی توسط دوره های حرف آخر آنرا آموزش ببینید و بهترین نتیجه در کنکور ثبت کنید.

پک کامل حرف اخر توسط چه کسی تدریس میشود؟

در تهیه این پکیج گرانبها استاد کامیار توانسته با استفاده از دانش و تجربیات خودش بخش های این درس را به خوبی با روش شیرین و ماندگار به شما علاقمندان آموزش دهد. او به تازگی این روش را ابداع کرده و انقلابی در تدریس فیزیک به وجود اورده است. این استاد گرانقدر توانسته از روش های بسیار جامع و کامل برای تدریس فیزیک استفاده کند.

شما عزیزان در 45 روز که با این استاد همراه هستید به تمامی اطلاعات او دسترسی خواهید داشت و با روش تصویر سازی و انیمیشن این درس را به خوبی آموزش میبینید. او برای کمک به شما دانش آموزان آمده روش های فرمولی و سخت را از این درس حذف کرده و از طریق نقشه راه و پلن درس را به شما اموزش داده است. محتوای این پکیج شامل: فشار و خاصیت مواد، دما و گرما، صوت، نوسان، موج های مکانیکی، خازن، فیزیک هسته ای، کوج و القای الکترومغناطیسی و فیزیک عمومی است. شما میتوانید از طریق سایت حرف آخر محصول فیزیک نظام جدید را برای خودتان تهیه کنید و از ان لذت ببرید.

 

مزایای اصلی فیزیک 70% حرف آخر چیست؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم فیزیک 70 درصد حرف آخر شامل موارد بالا میباشد. از مزیت های فیزیک هفتاد درصد این است که استاد کامیار از روش الگوسازی به بهترین نوع این درس را به شما اموزش میدهد و دیگر نیازی ببه فرمول و تکنیک های طاقت فرسا ندارید. در اکثر کتابها تنها حدود 50 درصد از فرمول های اصلی و جزئی را به ما اموزش داده میشود ولی در پکیج زیست حرف آخر دیگر از این موضوع خبری نیست و با چند نمودار و الگوی کلی به تمامی این موضوعات فیزیک مسلط میشوید.