پروژه 6040 حرف آخر

پروژه 6040 حرف آخر

پروژه 6040 حرف آخر: در این مقاله از سایت حرف آخر می خواهیم تا حدودی شما را با پروژه ها و برنامه های درسی حرف آخر آشنا کنیم. یکی از مهم ترین و در دسترس ترین پروژه هایی که می توانیم به آن اشاره کنیم، پروژه 6040 می باشد. این پروژه تا به امروز فروش خوبی را به خود اختصاص داده است و دانش آموزان زیادی توانسته اند از آن نتیجه بگیرند. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این برنامه مطالعاتی دارد، این است که شما در کنار مطالعه به صورت همزمان تست خواهید زد و این می تواند مروری بر مطالب باشد. در ادامه این مطلب می خواهیم درمورد اینکه پروژه 6040 حرف آخر چیست و چه امکاناتی دارد، قیمت این پروژه، خرید آن از حرف آخر، دانلود رایگان پروژه از سایت و… برای شما توضیح دهیم.

بهترین پروژه حرف آخر برای کنکوری ها

شاید برای شما هم سوال باشد که پروژه 6040 چیست؟ در این مطلب می خواهیم به صورت کامل در مورد پروژه 6040 برای شما عزیزان توضیح دهیم. این پروژه یک برنامه مطالعاتی کنکور به مدت 100 روز می باشد که توسط اساتید برجسته حرف آخر طراحی شده است. پروژه 6040 از دو قسمت تشکیل شده است که در دو بازه زمانی مشخص شده صورت می گیرد.

پروژه 6040 به صورت برنامه ریزی شده می باشد، به گونه ای که شما در مدت 60 روز مطالعه می کنید و در مدت 40 روز فقط تست می زنید و آزمون می دهید. این پروژه هم برای دانش آموزان نظام جدید و هم برای نظام قدیمی ها طراحی شده است با این تفاوت که نظام جدید با 360 ساعت سروکار خواهند داشت و نظام قدیم تنها با 300 ساعت کار می کنند.

پروژه 6040 حرف آخر چیست؟

پروژه 6040 حرف آخر چیست؟

اگر می خواهید کنکور را به خوبی پشت سر بگذارید، می توانید به راحتی از این پروژه 6040 استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از پروژه 6040 موسسه حرف آخر، حدود 50 درصد از تست های کنکور را بدون نمره منفی پاسخ دهید. همان طور که گفتیم این پروژه به دو قسمت تقسیم بندی می شود که قسمت پروژه 40 آن به صورت 20 آزمون شبیه ساز کنکور است که شما باید آن را در نیم روز بدهید و پس از آن را تحلیل کنید.

شما می توانید با استفاده از پروژه 6040 به خوبی به تست ها پاسخ دهید و از همه مهم تر اینکه خودتان را محک بزنید. با تکرار این آزمون ها می توانید خودتان را بیشتر و بیشتر برای کنکور و تست زدن آماده کنید. شما می توانید برای خرید پروژه 6040 حرف آخر به موسسه حرف آخر و سایت ما مراجعه کنید. به شما این اطمینان را می دهیم که می توانید با استفاده از پروژه 6040 نظام جدید موفقیت در کنکور را از آن خود کنید.

پروژه 6040 حرف آخره چطوره؟

بدون شک استفاده از این پروژه حرف آخر می تواند سرنوشت شما را در کنکور رقم بزند. اگر می خواهید موفقیت خود را در کنکور تضمین کنید می توانید از پروژه های 6040 حرف آخر استفاده کنید. این پروژه توسط برجسته ترین و خبره ترین اساتید و استادان برای دروس تمامی رشته ها طراحی شده است و همین موضوه توانسته تا حد زیادی روی پیشرفت و موفقیت داوطلبان و دانش آموزان تاثیر داشته باشد.

این روزها نظرات درباره پروژه 6040 به قدری افزایش پیدا کرده است که شما بی تردید به سمت آن خواهید رفت. شما می توانید برای سفارش و خرید این پروژه حرف آخر به موسسه ما مراجعه کنید. این پروژه برای درس های ادبیات، زبان انگلیسی، عربی و ریاضی ، شیمی، زیست و فیزیک تمامی رشته ها قابل خرید می باشد. موفقیت شما در کنکور بسته به نمونه تدریس پروژه 6040 حرف آخر بستگی دارد.

پروژه 6040 حرف آخره چطوره؟

پروژه صفر تا صد حرف آخر

همان طور که می دانید این روزها دانش آموزان و داوطلبان به دنبال بهترین موسسه آموزشی برای پیشرفت و موفقیت در کنکور هستند. ما به شمایی که می خواهید در کنکور به بهترین رتبه برسید پیشنهاد می کنیم از پروژه صفر تا صد حرف آخر استفاده کنید. وقتی درمورد پروژه صفر تا صد حرف آخر کنکور برای شما توضیح می دهیم، یعنی پروژه 6040 حرف آخر.

با خرید این پروژه آموزشی شما با تمامی تست های مشابه کنکور آشنا خواهید شد و می توانید به تست های کنکور را برای خودتان شبیه سازی کنید. استفاده از این پروژه برای تمامی دانش آموزان و داوطلبان رشته های تجربی، انسانی و امکان پذیر می باشد. شما می توانید ای محصولات را با مناسب ترین قیمت از ما به صورت آنلاین سفارش و خریداری کنید.

پروژه 6040 حرف آخر نظام جدید

با توجه به اینکه دروس کنکور برای نظام جدید و قدیم متفاوت می باشد. شما می توانید طبق نظامی که هستید پروژه کنکور خود را جهت مطالعه انتخاب و خریداری کنید. این بسته آموزشی شامل تمامی دروس پایه های مختلف در تمامی رشته ها می باشد. موسسه حرف آخر یکی از بهترین مراکز آموزشی کنکور ارائه دهنده بهترین پکیج های آموزشی 6040 می باشد.

دانلود رایگان پکیج 6040

اگر قصد دارید در کنکور بهترین رتبه را به دست آورید، می توانید برای خرید پکیج های آموزشی و بسته های آموزشی به سایت موسسه حرف آخر مراجعه کنید. با مراجعه به سایت حرف آخر شما شاهد انواع بسته های آموزشی با بهترین امکانات و کیفیت خواهید بود. اگر نمی توانید این بسته های آموزشی را با قیمت های بالا خریداری کنید می توانید از تخفیف حرف آخر استفاده کنید. تخفیف محصولات حرف آخر در زمان هایی تعیین شده برای افرادی که نمی توانند محصول مورد نیاز خود را سفارش دهند مناسب می باشد.

دانلود رایگان پکیج 6040

دانلود برنامه مطالعاتی حرف اخر

بسته های آموزشی حرف آخر را می توانید با بهترین قیمت و با مناسب ترین قیمت ها با تخفیف ویژه به صورت اینترنتی ار سایت حرف آخر سفارش دهید. دانش آموزان و داوطلبانی که نمی توانند این محصولات را خریداری کنند می توانند از دانلود برنامه مطالعاتی حرف اخر استفاده کنند. شما می توانید با مراجعه به این سایت و یا تماس با مشاوران و کارشناسان حرف آخر از این برنامه ها اطلاعات کامل و مفیدی را به دست آوردید.

قیمت پروژه 6040 حرف آخر

قبل از اینکه اقدام به خرید این بسته های آموزشی و پکیج های 6040 کنید، می توانید برای اطلاع از لیست قیمت محصولات حرف آخر و قیمت پروژه 6040 حرف آخر به سایت مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که قیمت محصولات برای هر رشته های متغییر می باشد و برخی از رشته ها با توجه به حجم درسی که دارند باید هزینه بیشتری را برای خرید پرداخت کنند.

 

پروژه 6040

مزایا و ویژگی های پروژه 6040 چیست؟

  • مطابق با سوالات کنکور
  • آموزش تست کنکور در 40 روز
  • تطابق 80 الی 90 درصدی با سوالات کنکور
  • دارای پاسخنامه کامل
  • ترکیب سوالات در مباحث متفاوت
  • 300 ساعت آموزش اختصاصی دروس

دانش آموزان با شرکت در پروژه 6040 به راحتی وارد یک شبیه ساز کنکور میشوند و در مدت 60 روز به خوبی مباحث را آموزش میبینند و تنها در 40 روز با تست زنی گوناگون و متفاوت، خود را برای کنکور آماده میکنند.

پروژه 6040 برای 2 گروه از شاگردان مفید است :

  1. دانش آموزانی که زمان کافی برای مطالعه ندارند.

این دسته از دانش آموزان میتوانند با مشاهده کامل و بادقت این پروژه آمادگی خودرا به حداقل 60 درصد برسانند.

  1. دانش آموزانی که تا به الان مطالعه متوسطی داشتند.

این سری دانش آموزان حجم بالایی از دروس را خواندند اما متاسفانه به دلیل عدم مرور و تست زنی مطالب را از یاد بردند که با مشاهده این پکیج که دارای آموزش های انیمیشنی و تصویر سازی است باعث میشود تا هر دو نیم کره مغز فعال شده و مئت زمان ماندگاری مطالب در ذهن آنها بیشتر شود.

طرح 60 روزه و 40 روزه 6040

طرح 60 روزه (مرحله اول)

پروژه 6040 حرف آخر شامل 2 بخش می باشد دوره 60 روزه حرف آخر مربوط به آموزش می باشد، به این منظور که مباحث مطالب با عمق 100 درصدی توضیح داده شده است. اساتید برجسته کنکوری پروژه 6040 حرف آخر درد وره 60 روزه، با درایت و ساعت ها برنامه ریزی و بازبینی؛ مجمعه ای را گردآوری کرده اند که با استفاده از آن می توان کلیه دروس کنکور رشته های تجربی و ریاضی را در 60 روز با تمام نکات و زیر و بم مطالب درسی بدون حذف حتی یک موضوع یا یک سرفصل مطالعه کرد. دردورع 60 روزه پروژه 6040 دروس عمومی و دروس اختصاصی لحاظ شده است.

زمان تدریس تمام این پروژه 300 ساعت می باشد. اساتید 6040 حرف آخر دروس عمومی را حدود 100 ساعت تدریس می کنند و برای دروس اختصاصی نیز حدود 200 ساعت تدریس دارند.

طرح 60 روزه دوره 6040 برای دانش آموزان برنامه منسجم و مطالعاتی مناسبی را پیاده سازی می کند تا بیشترین زمان خود را به مطالعه بنیادی و ریشه ای مطالب کنکور به سبک حرف آخر صرف کنند و با تدریس فوق العاده اساتید دوره 6040 حرف آخر و مطالعه منابع اختصاصی، دوره طلایی 60 روزه 6040 حرف آخر را با میانگین مطالعه 10 ساعت درروز با موفقیت به اتمام برسانید.

بعد از پایان دوره 60 روزه پروژه 6040 حرف آخر، دانش آموزان کنکوری به سطح آمادگی بالای 50 درصد خواند رسید. اندکی دقت کنید!!! درصد قابل توجهی است یعنی شما در دوماه ب کل مطالب درسی مسلط می شوید و به میزان آمادگی بالای 50 درصد برای کنکور می رسید و با آسودگی خاطر مرحله دوم پروژه 6040 حرف آخر را شروع نمایید.

دو دسته داوطلب در طرح 60 پروژه 6040 به آمادگی 70 و 50 درصد خواهند رسید. دسته اول داوطلبانی هستند که به آمادگی 70 درصدی می رسند این دسته از داوطلبان تا زمان کنونی ذهن خود را با مطالب عجین کرده اند و نیاز به یک جمع آوری دارند و با بهره گیری از پروژه 6040 حرف آخر می توانند جهت گیری ذهن خود را مشخص کنند و با آسوده خاطری فرصت های باقی مانده را به آموزش تصویری و الگو و همچنین آزمون های استاندارد 6040 حرف آخر بپردازند.

دسته دوم: داوطلبانی هستند که به صورت نامنظم و یا دست و پا شکسته درس خوانده و ذهن آن ها مسیر های ارتباطی صحیح بین مطالب درسی برقرا نکرده است. با تهیه پروژه 6040 حرف آخر می توانند از آموزش های بی سابقه و کاملا مفید 6040 حرف آخر بهره برده و به ذهن مسیر ذهنذه و زمان های از دست رفت را بدون هیچ هراسی جبران کنند و با آزمون های 6040 و احساس می کنید عقب افتاده اید یا وقت را از دست داده اید نگران نباشید فقط کافی است سر به حرف آخر بزنید.

طرح 40 روزه (مرحله دوم)

شروع دوره 40 روز پروژه 6040 حرف آخر بعد از اتمام دوره می باشد و شامل 20 آزمون جامع می باشد که به صورت یک روز در میان برگزار خواهد شد، داوطلب به این صورت عمل می کند که نصف روز را صرف انجام آزمون، یک و نیم روز باقیمانده را به تحلیل سوالات آزمون اختصاص می دهد. روند آزمون جامع سپری می شود و داوطلب نصف روز، خود را محک میزند و بعد از ظهر آن روز تحلیل سوالات عمومی انجام می شود و روز بعد تحلیل سوالات اختصاصی صورت می پذیرد. این فرآیند باعث ارتثا داوطلب در آزمون های بعدی می شود.

توجه داشته باشید که داوطلب در نصف روز خود را محک میزند و بعد از ظهر آن روز تحلیل سوالات عمومی انجام می گیرد. و روز بعد تحلیل سوالات اختصاصی صورت می پذیرد. این فرآیند از سیستم «محک-کمک» بهره می برد. مانند سیستم صحیح و خطا، سیستم «محک-کمک» نیز باعث ارتقا داوطلبان در آزمون بعدی می شود همچنین داوطلبان در نصف روز خود را محک می زند و در یک و نیم روز، تک تک سوالات به صورت فیلم آموزشی توسط اساتید همان درس ضبط شده است و این امکان را به داوطلب می دهد که بتواند پاسخ نمایشی سوالات خود را به صورت فیلم مشاهده کند.

دقت کنیدکه هر کدام از آزمون ها بصورت اختصاصی پاسخنامه یا ‘پاسخ نما’ یا ‘پاسخ نمایش’ دارد. به این صورت که مدرسین 6040 حرف آخر برای تک تک سوالات هر 20 آزمون پاسخنامه ای در نظر گرفته اند که درآن برای هر سوال، درسنامه ای که در این دوره 60 روزه آموزشی داده شده را تدریس و یاداوری می کنند و پاسخ همان سوال را نیز به صورت فیلم تشریحی می کنند، یعنی پاسخنامه فقط یک متن تایپی نیست بلکه آموزش مجدد و مکرر مان مبحث در طول هر آزمون می باشد.

به صورت خلاصه هر سوال یک درسنامه و یک پاسخ نما برای تشریح سال دارد. تمام سوالات آزمون پروژه 6040 به صورت تالیفی و مطابق با استاندارد ها و معیار های تست های کنکوری طراحی شده است. می توان این گونه بیان کرد با برسی تک تک سوالات کنکور سال های اخیر، معیار سوالات ازنظر سختی و راحتی سنجیده شده و آژمون های پروژه 6040 حرف آخر با این معیار طراحی شده است.

درواقع هدف از برسی کنکور های سالاخیر نه اینکه دهه 70 و یا 80 این بوده است که متوجه شویم طراحان سوال به چه چیزی فکر می کنند و چه موضوعاتی ذهن طراحات سوال را به خود مشغول کرده است و نتیجه همین برسی، سوالات تالیفی ترکیبی در این 20 آزمون می باشد که می تواند آزمون های 1-2-3 جامع را به خوبی پشت سر گذارد.

سوالات پروژ 6040 مانند سوالات کنکور از کاه کوه می باشد!!! و دانش آموز کنکوری برای رسیدن به این مرحله که 80 درصد سوالات را بتواند به درستی پاسخ دهد می تواند با اقدام تهیه پروژه 6040 حرف آخر، این بار زا کوه کاه بسازد!! علاوه بر آن تست های کاملا استاندارد طراحی شده آزمون های 6040؛ از عنوان درسی تا پاورقی های کتاب از دید طراحات پنهان نشده و با درنظرگرفتن ضریب دروس هر درس طرح شده است.

تست های پکیج 20 آزمون پروژه 6040 حرف آخر دقیقا شبیه ساز کنکور است شما در پروژه 6040 حرف آخر 20 بار کنکور می دهید، شگفت انگیز است 20 بار کنکور و کسب تجربه از این 20 بار! اگر ضعفی در آزمون اول داشتید شما 19 بار امکان جبران آن را دارید!! به همین دلیل است که در پروژه 6040 حرف آخر دوره 40 روزه آن به معنای یک طرح بی سابق و عالی است که حتی برای آماده ترین داوطلبان کنکور هم وسوسه برانگیز به نظر می رسد. آزمون های دوره دوره 40 روزه 6040 حرف آخر مانند کنکور سراسری با دفترچه های تخصصی و عمومی برگزار می شود.

ریزترین نکات لازم برای اجرای یک کنکور واقعی به دانش اموز توصیه خواهد شد. داوطلب در 6040 موسسه آموزشی حرف آخر 20 آزمون جامع را با پاسخ نامه تصویری یا به عبارتی دیگر «پاسخ نما» تجربه خواهید کرد. از مزایای پاسخنامه تصویری این است که اکثر دانش آموز تمام نکات ضعفش آشکار شود و از طریق آموزش تصویری و استفاده از الگو در آموزش و 20 آزمون در پروژه 6040 حرف آخر، اولین بار در ایران انجام می شود و اکثر موسسات کنکوری به شیوه سه یا چهار آزمون جامع و پاسخنامه مکتوب عمل می کنند.

به بیان خیلی ساده؛ هر آزمون در پروژه 6040 حرف آخر، نقش یک مرر کامل ازمطالب درسی را دارد و در اکثر درس سوالات نسبتا تکرار می شوند ( ذکر این نکته حائز اهمیت است که تکرار یک موضوع به معنای سوال یکسان در آزمون بعدی نیست بلکه از همان موضوع سوال داده خواهد شد) که زمینه ساز تسلط 100 درصدی بر مطالب خواهد بود.

در پایان 20 آزمون پروژه 6040 حرف آخر، پاسخنامه ای در نظر گرفته شد است که شامل 15 ساعت تحلیل و تدریس موضوعی هر تست است. بعضی وقت ها پاسخ یک تست حدود 14 دقیقه فیلم آموزشی دارد. که هیچ نقطه تاریکی در ذهن داوطلب بعد از 20 آزمون جامع پروژه 6040 حرف آخر باقی نمی ماند.

دوره 40 پروژه 6040 حرف آخر برای آمادگی صد درصدی داوطلبان طراحی شده و با تلاش داوطلبان نتایج بی نظیری را برای کنکور 1400 رقم خواهد زد پس فرصت را از دست ندهید.

پروژه 6040 را چطور از حرف آخر خریداری کنیم؟

با توجه به اینکه این روزها کنکور یکی از اصلی ترین دغدغه دانش آموزان است و همه می خواهند جزء بهترین رتبه های کنکور باشند، می توانند برای خرید پکیج های کامل آموزشی حرف آخر به سایت ما مراجعه کنند. شما هم اگر فکر می کنید نمی توانید به درستی تست های کنکور را پاسخ دهید و از آن ها هراس دارید، می توانید به سایت حرف آخر مراجعه کنید و بسته آموزشی مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت به صورت آنلاین در هر کجای ایران که هستید سفارش و خریداری کنید.

در این مطلب در مورد پروژه 6040 برای شما توضیح داده شد. شما می توانید پس از بررسی این مطلب و شناخت کامل پروژه صفر تا صد حرف آخر راه خود را برای موفقیت در کنکور انتخاب کنید. پکیج آموزشی 6040 به شما این کمک را خواهد کرد تا بتوانید با شبیه سازی تست ها و سوالات کنکور فضای کنکور را برای خود محیا کنید و استرس را تا حد زیادی از خود دور کنید.