برنامه مطالعاتی حرف آخر یکی از خدمات ارزشمند موسسه حرف آخر است که در کنار فروش پکیج های آموزشی خود دارد. داوطلبان می توانند با دانلود برنامه حرف اخر، برنامه ریزی دقیق و هدفمندی برای خود داشته باشند. این برنامه برای تمامی دروس عمومی و تخصصی می باشد و دانش آموزان از طریق این نوع برنامه که شامل دوبخش مجزای توضیح مباحث درسی و تست زنی می شود، خود را برای کنکور آماده می کنند.

شما از طریق ارتباط با مشاوران موسسه حرف آخر، در فرصت زمان باقی مانده می توانند بهترین برنامه مطالعاتی را برای خود داشته باشند. برنامه حرف اخر با عنوان های برنامه قطاری حرف اخر 1400، برنامه مطالعاتی 6040 حرف آخر و دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر در بین داوطلبان شناخته شده اند.

ویژگی های برنامه ی مطالعاتی حرف آخر

 • اختصاص دادن زمان لازم به هر مبحث
 • برنامه ریزی قطاری
 • مشخص کردن زمان تدریس و زمان تعلیم هر مبحث
 • برنامه ریزی منسجم و مرتب
 • اختصاص ایستگاه های جبرانی برای هر هفته مطالعاتی
 • توزی مناسب دروس برای مطالعه
 • اختصاص آزمون در برنامه

مزایای برنامه حرف آخر برای کنکور 1400

به طور کلی برنامه ریزی به عنوان یک چراغ راه برای رسیدن به موفقیت می باشد. شما ابتدا باید مقصد و هدف خود را مشخص کرده و با تلاش آن را به جلو ببرید. شما با برنامه برای رسیدن به هدف تان بدون هیچ نگرانی می توانید سریع تر حرکت کنید. در ادامه تعدادی از فواید برنامه مطالعاتی حرف آخر را گفته ایم:

 • جلوگیری از اتلاف وقت و زمان
 • کاهش زمان آموزش ( 100 ساعت آموزش و 900 ساعت تست زنی و تکرار)
 • انسجام فکری و عملی برای رسیدن به هدف
 • ایجاد انگیزه برای پیشرفت
 • کمک به شناسایی نقاط ضعف و قوت تان
 • افزایش تسلط بیشتر روی منابع کنکور

دانلود برنامه مطالعاتی 6040 حرف آخر

موسسه کمک آموزشی حرف آخر برای پکیج های خود برنامه ی مطالعاتی را تدوین کرده است. یکی از معروف ترین برنامه های آن، برنامه 6040 است. شما برای دانلود برنامه مالعاتی 6040 باید با شماره 09196439399 تماس حاصل فرمایید.

برنامه مطالعاتی ریاضی حرف آخر

ریاضی حرف آخر تدریس استاد منتظری یکی از بهترین منابع برای یادگیری آسان ریاضی است. در این پکیج روش های ساده تدریس شما را از حفظ کردن فرمول های متعدد ریاضی بی نیاز می کند. این الگوها به شما کمک می کند تا به روش مفهومی و شهودی ریاضی را یاد بگیرید.

همچنین برنامه مطالعاتی حرف اخر منتظری برای درس ریاضی کمک زیادی به یادگیری بهتر شما کرده است. این برنامه با توجه به مباحث پایه و پیش نیاز ریاضی است. شما در این برنامه هر مبحث را یاد می گرید و بعد با تمرین، تکرار و تست زنی آن را به حافظه بلند مدت خود می سپارید.

دانلود برنامه 1000 ساعته حرف آخر

این برنامه قدرتمند تمامی دروس را به صورت هدفمند و به طور کامل از صفر تا صد آموزش می دهد. این برنامه همان برنامه مطالعاتی 4 ماهه حرف آخر است که در طول این مدت داوطلب را برای کنکور آماده می کند. در حال حاضر این برنامه 1000 ساعته یکی از پرکاربردترین برنامه در کشور برای داوطلبان است.

شما با این برنامه به طور روزانه باید مقدار ساعت مشخص و مطالعه دروس معینی را انجام دهید. به عنوان مثال در این برنامه شما برای شیمی 2 باید 60 ساعت زمان بگذرید. این نوع برنامه مطالعاتی از دو بخش توضیح مباحث درسی و تکرار و تست زنی تشکیل شده است. لازم به ذکر است که بیشترین زمان شما صرف تمرین و تکرار می شود.

دانلود برنامه 1000 ساعته حرف اخر

دانلود برنامه قطاری حرف اخر 1400

این برنامه در واقع همان برنامه 1000 ساعته حرف آخر می باشد. این نوع برنامه مطالعاتی حرف آخر برای داوطلبانی که قصد دارند تا از فرصت باقی مانده بهترین استفاده را کنند، مناسب است. در هر واگن زمان منحصر به فردی برای مطالعه دروس است.

این برنامه جز خدمات نوین و باارزش حرف آخر است به تمامی نیازهای داوطلبان مانند مطالعه دروس مختلف رشته مربوطه، مدت زمان وقت گذاری برای تست زنی درس های گوناگون، تکرار و مرور مباحث مختلف و … گنجانده شده است. شما برای دانلود رایگان برنامه قطاری حرف آخر باید به سایت موسسه حرف آخر مراجعه کنید.

دانلود دفتر برنامه ریزی حرف اخر

به طورکلی موسسه آموزشی حرف آخر در زمینه ارائه محصولات مختلف کمک آموزشی در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی فعالیت گسترده ای دارد. محصولات این مجموعه با به کارگیری روش های نوین آموزشی موجب تبدیل داوطلبان به نفرات برتر کرده است. برای زمان بندی بهتر، مطالعه دروس مختلف و تلسلط بیشتر می توانید اقدام به تهیه دفتر برنامه ریزی حرف آخر کنید. این دفتر در سه نوع متفاوت می باشد:

 • برنامه دو ماهه حرف آخر
 • برنامه چهار ماهه حرف آخر
 • دفتر برنامه ریزی مطالعاتی حرف آخر

خرید بهترین منابع کمک آموزشی متناسب با برنامه ی مطالعاتی حرف آخر

همواره داشتن یک منبع عالی و فوق العاده برای داوطلبان چالش برانگیز بوده است. بعضی از داشن آموزان به دنبال تهیه منابع از افرادی هستند که قبلا در کنکور شرکت کرده اند؛ این کار ریسک زیادی دارد. زیرا ممکن است آن کتاب ها شما را راضی نکند و با توجه به سطح شما نباشد.

در این میان در موسسه حرف آخر برای تمامی دروس به صورت جداگانه منابع با کیفیت وجود دارد یا این که می توانید پکیج کامل آن را مانند پکیج کامل تجربی را تهیه کنید. در ضمن در کنار این نوع پکیج و دی وی دی های آموزشی امکان دانلود برنامه مطالعاتی حرف آخر نیز وجود دارد؛ با این روش درس خواندن برای شما منسجم تر و لذت بخش تر می شود.